Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:42 28.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Любовта е.....нови  
Автор glupcho (прасковка :))
Публикувано09.05.07 21:17



ее за пореден път гледах "Колкото- толкова" и пак ...се кефих на момента , в който Джак Никълсън се опитва да пише за любовта.
Та Любовта е......
За вас тя е....



Влюбена в теб

Тема Re: Любовта е.....нови [re: glupcho]  
Автор Фpeди (37)
Публикувано09.05.07 21:20



На момент иедно голямо нищо, което може да премести планини, но не и да накара някого да се усмихне, ако вече не и вярва.



Лелеее... що съм бил застрелян самооо...

Тема Re: Любовта е.....нови [re: glupcho]  
Автор sarafino (просто sarafino)
Публикувано09.05.07 21:23



Единственото нещо, заради което съществуваме и което движи света напред.Най-красивото чувство на земята



Ръката му отдава всекиму дължимото

Тема Re: Любовта е.....нови [re: glupcho]  
Автор Fozi ()
Публикувано09.05.07 21:30



Въздухът,който вдишвам...Живот!! .....Всичко,заради което си заслужават и сълзите..и безсънните нощи...и спрялото да бие в миг сърце..и омекналите колене...и този налудничав блясък в очите..и..Не ми обръщй внимание! Толкова...толкова съм влюбена в момента,че незнам нито къде съм,нито коя съм...


Сънят ли живееше..или животът сънуваше??
Не питах..............



Тема Re: Любовта е.....нови [re: glupcho]  
Автор Лъчeзapa_ ()
Публикувано09.05.07 21:54



В момента съм на тази вълна:











Тема Re: Любовта е.....нови [re: glupcho]  
Автор impulce (тик - так)
Публикувано09.05.07 22:56



Лудост.



Способна е да извади най - светлото и най - тъмното у човека.
Да те накара да летиш и да те закопае също толкова, да те направаи едновременно най - щастливият и най - нещастният човек на света.


Време е за...трапчинки

Тема Re: Любовта е.....нови [re: glupcho]  
Автор svobodna (buni duhovete)
Публикувано09.05.07 23:01



а носиш някой винаги в себе си и да имаш чувството, че е част от теб. Да харесваш у него повече неща, отколкото можеш да изброиш. Да си способен да му простиш всичко предварително, още преди да е сгафил. Да се обръщаш към него наум, в мислите си, и да знаеш какви са неговите отговори. Да искаш да се вслушаш в неговите отговори на твоите въпроси. Да има значение какво мисли той за всичко на този свят. Да те присвива корема лекичко всеки път, когато не сте се виждали известно време и се виждате отново. Да искаш да го докосваш с повече нежност, отколкото можеш да опишеш. Да нямат край нещата, които искаш да му дадеш. Около него да се чувстваш понякога като напушена или на кокаин, еуфорично. Да желаеш неговото щастие поне толкова силно, колкото желаеш своето собствено щастие, или повече. Да си сигурна,че си го обичала преди да се запознаете и че ще го обичаш в следващия живот.



I was out of touch and it wasn’t because I didn’t know enough. I just knew too much.

Тема Re: Любовта е.....нови [re: glupcho]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано09.05.07 23:08



Нещо неподлежащо на описание. Може да те качи в рая, или да те запрати в ада.

Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!



Тема Re: Любовта е.....нови [re: glupcho]  
Автор thebeliever (член)
Публикувано09.05.07 23:17



Магия, песен, полет, живот, радост, съзидание. В същото време може да е проклятие, тъга, смърт, разруха...Между тях може да е тих пристан, страстен романс или огнена лава. Всякакви форми и проявления...

Най-често е необходимост - и в двата варианта. И винаги е уникална- само моята само към него и само в този момент е такава...



Тема Re: Любовта е.....нови [re: glupcho]  
Автор bushido (believer)
Публикувано09.05.07 23:32



Любовта е..... просто Е






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.