Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:09 11.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Когато имамнови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор donPablo (arhitekt)
Публикувано04.04.07 21:37



не се шашкаи,квот не е станало не е трябвало да стане,не са предаваи смело напред,непоглеждаи никога назад -винаги сьществува опасност да паднеш в пропаст

АЗ пьк сьм свикнал да се осланям на душичката ми не на времто,щото време бая сьм губил напразно и сьм се светнал по този вьпрос,или ша става или не,нема среден вариант

barai mecha

Тема Мамоооонови [re: donPablo]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано04.04.07 21:46



Искам го това багерче, ама сега го искам


Ей, ша пораснеш някой ден
Изкушавам се да пусна една тема ... колко от НАЙ-ГОТИНИТЕ неща са ви се случвали точно в секундата, в която сте ги поискали, ама няма да го направя, щото много ще им дойде на клубарите за една вечер
Обаче никога не съм го разбирала тоя начин на мислене. Някога и аз така бързо исках да става всичко, както ми се чини, ама с времето разбрах, че няма такъв вариант, защото ... абе има една поговорка, не мога да кажа произхода и, ама се сещам, че Дейзи Ланг я каза в Шоуто на Слави като беше и тя гласи - Капката дълбае камъка не със сила, а с постоянство. Е те това е една велика истина.
Аз като исках например диктофон, от 12 годишна, ама баща ми ми подари като станах на 18. Сега не го ползвам, въпроса е, че 6 години не забравих какво съм искала и накрая го имах. Исках mp чекийка около 4-5 години и накрая си я купих и са съм доволна.

Остъй ме мене, никак даже не съм се шашнала, ама въобще, само така изглежда Просто различен начин на мислене имаш, а на мен когато нещо е различно, ми е интересно да го опозная - в случая начина на мислене

Ночью в поле звезд благодать...
В поле никого не видать.

Редактирано от Maлkaтa3aмyндa на 04.04.07 21:49.



Тема Re: кога бихте пренебрегнали сексанови [re: donPablo]  
Автор the_baobab (дърво)
Публикувано04.04.07 21:48



когато съм скапана от работа
когато детето ми или друг близък е болен
когато ми е направил фасон и съм му ядосана, ей тогава направо го изгарям с поглед и хич не ми е до секс.
когато съм в цикъл, никога
сигурно има и други моменти, ама сега не се сещам

I have your arms around me
Warm like fire
But when I open my eyes...
Your gone


Тема Re: Ми аз като един ебач-хипохондрик...нови [re: acid947]  
Автор O!Sag (so seductive)
Публикувано04.04.07 21:49



еми като ти е мека пишката, ще я молиш
ако беше корава ставаш, тя не си седи набодена на шиша, затваряш и продължаваш

а ако имаш нужда от помощ, нещо да бутаме в хиподрума, викай





Тема Re: кога бихте пренебрегнали сексанови [re: donPablo]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано04.04.07 21:56



бе няма значение кой ся е номер едно, по време на мач на левски не трябва да ме търси човек за друго.


А иначе за работата - съвсем сериозно го казвам, гонят ли ме срокове, просто няма как. Ако не е спешно - естествено, че ще съвместя работа и секс

Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!



Тема Re: кога бихте пренебрегнали сексанови [re: donPablo]  
Автор the_baobab (дърво)
Публикувано04.04.07 22:10



Пабло, съкровище ето нещо за теб

и още



пък Десислава, ако ми падне на мен така ще и омачкам циците, че свят ще и се завие

I have your arms around me
Warm like fire
But when I open my eyes...
Your gone

Редактирано от the_baobab на 04.04.07 22:30.



Тема Re: кога бихте пренебрегнали сексанови [re: donPablo]  
Автор Slona_sf (много грешен )
Публикувано04.04.07 22:36



Да взема пари.



Разкажи за мен....

Тема Re: кога бихте пренебрегнали сексанови [re: donPablo]  
Автор glupcho (прасковка :))
Публикувано04.04.07 22:53



когато някой от близките ми има нужда от мен, независимо дали е болен или нуждата е друга
децата са отделна глава от книгата, за тях и за нещо важно за тях, винаги бих отказала секс, колкото и да го искам
предполагам само, че бих отказала секс, ако съм сериозно болна, но засега това не се е случвало и се надявам да е далеч във времето
разбира се, ако от мен иска секс някой, когото не приемам за сексуален партньор, независимо от другите неща , които ми се предлагат в момента
в останалите случаи- на умора, настинка или мързел, обикновено желанието за секс надделява



Влюбена в теб

Тема Re: кога бихте пренебрегнали сексанови [re: donPablo]  
Автор zlodeika (eнтусиаст)
Публикувано05.04.07 00:07



Трябва да съм наистина,ама наистина много зле и чак да пълзя от болка,за да се случи таково нещо като да откажа.
Отгвора ми важи само за един мъж.
Всичко останало като ангажименти,работа,срещи с приятелии всички други важни или маловажни,но задължителни дейности могат да се отложат мъничко.Всичко се съвместява.Само пропуснатото, от което ти иска душата няма наваксване!


Мина тук една злодейка...


Тема Re: кога бихте пренебрегнали сексанови [re: donPablo]  
Автор Hot_ice (злобка)
Публикувано05.04.07 06:34



когато ми се спи
заради езда
когато някой приятел има нужда от мен
има и мнооооого още
без секс, установила съм, си живея доста добре и пълноценно
в последно време и без друго съм станала отвратително капризна

Нищо не е такова, каквото изглежда, че е.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.