Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:01 30.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема аз ли съм задръстена патка или квонови  
Автор kuiperbealt1 (centaver)
Публикувано31.03.07 18:20



Не че имам някакви скрупули ма все си мисля ,че е редно като се срещнеш с мъж да ти говори за креват поне на второ виждане или нещо такова.Не ,че не се е случвало вечер на купон ако харесам някой мъж да съм с него,ма.........., що всички мъже ми говорят за секс и ебане на първо виждане не мога да разбера???Това у ред ли е или на всички жени им се случва същото???На първо виждане да се опитват да ги вкарат в кревата????



Тема Хе-хе...нови [re: kuiperbealt1]  
Автор MamaNetty (блондинка)
Публикувано31.03.07 18:41



Ти сега хвалиш ли ни се или се оплакваш, а?



А ако погледна сериозно на въпроса ти то:
Ако " всички" или поне повечето мъже около теб си позволяват директни, евтини и целенасочено сексуални свалки веднага след запознаването, значи повредата е в твоя телевизор - с нещо се чувстват поканени или предизвикани да правят така....
Помисли си сама за какъв детайл от поведението или външния ти вид става дума.

Non nova, sed nove.

Тема Re: Оплаквам се бе!!!нови [re: MamaNetty]  
Автор kuiperbealt1 (centaver)
Публикувано31.03.07 18:44



Облеклото ми мисля е абсолютно сносно мисля дори строго.Нося черни дрехи с деколтета но не много изрязани,сака и черни тип офис панталони.Гримирам се това е!!!!Но много жени се гримират също пък не им говорят така.Грима ми в никакъв случай не бих казала ,че е курвенски .Не нося тежък грим даже си е много лек.По отношение на поведението ,ако някой те пита какво правиш ,а ти му говориш за театър ,а той иска да спи с тебе................бе незнаммммммммм ужас



Тема Хвалиш се, значинови [re: kuiperbealt1]  
Автор Masklin (ном)
Публикувано31.03.07 18:49



След като не са дрехите и поведението, остава да си страшно добре изглеждаща жена



Определено не на всички жени им се случват тези неща... и все пак, не се случват и на всички красавици. Помисли ... може да е обстановката, може да са мъжете, с които се виждаш ... но не може да няма нищо и в теб. Мама Нети е права.

Аз съм Батман, аз съм Зоро
Аз съм истински юнак


Тема Re: аз ли съм задръстена патка или квонови [re: kuiperbealt1]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано31.03.07 19:07



Докато на този свят има жени, които да го правят на първо виждане, ще има и мъже, които да си го искат.


Не че и на мен не ми се е случвало, и не че най-хубавите ми връзки не са започвали със секс в деня на запознанството, но който ще да ми вярва - ДА, започвали са със секс, но не съм говорил за секс във въпросните случаи.

Това е клуб Говорим си за секс в Дирника

Тема Виж...нови [re: kuiperbealt1]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано31.03.07 19:15



Ако решиш да ни направиш на глупаци това не е проблем, но докато не те видим на живо и докато не поговорим с теб просто няма как да ти се отговори на въпроса какво в теб предизвиква подобно поведение от страна на мъжете.
Може да е както съзнателен, така и несъзнателен елемент от поведението ти.

Това е клуб Говорим си за секс в Дирника



Тема Хм...нови [re: kuiperbealt1]  
Автор MamaNetty (блондинка)
Публикувано31.03.07 19:16



така като те чета значи отпадат:
- облеклото
- гримът и прическата
- темите за разговор

Но остават толкова много дреболии, които могат да видиотят един мъж до степен на пубертет от прогимназията...

- тялото ти и то не толкова природните дадености като цице, дупе и крака, а по-скоро начинът, по който се движиш, правиш жестове, заемаш пози.
- гласът ти, а не това което говориш
- изборът ти на " мъжка среда" - ако си таксиметрова шофьорка, например, какво има да се чудиш...


- и др....

Аз обаче имам едно предчувствие - според мен причината е в погледът ти - той сигурно издава сексуален глад или поне добър апетит.
Поне при мен е това е най-честата причина за подобни привидно неадекватни мъжки реакции. Ако не съм правила повече от 2 седмици секс - целенасочено избягвам да гледам мъжете в очите, щото става много латино... и от там до hips don't lie... колко му е!

Non nova, sed nove.

Тема Re: аз ли съм задръстена патка или квонови [re: kuiperbealt1]  
Автор Ckaпaния тъпaнap Джoнcън (даврандисан)
Публикувано31.03.07 19:55



1. Такава ти е компанията, дарлинг, смени я. Или такъв е мизансценът, на който ти се изпречват пичове. Смени го.

2. Или неволно си си създала или някой злоумишлено ти е създал такъв имидж в тая компания. Виж т. 1.

3. Проблемът не е, че им се иска да те чукат. Мож да си много секси и да ги дървиш страхотно, ок. Проблемът е, че ти го тематизират още при първо виждане, което е невъзпитано и говори зле за тях - макар че, ако ти го говорят, докато, примерно, им ровиш из дънките, не е за учудване.. Така ли правиш, м? или си скромно момиче?



4. Май вече те питаха за това.. всъщност дразни ли те това, или какво? Ако спрат да си искат на прима виста, няма ли да се почувстваш неоценена?

5. Ами не бива да изключим варианта да си от една страна някаква хипертурбопичка, от друга страна да не можеш да кажеш две думи накръст и кавалерите да смятат, че освен секс едва ли има за какво друго да си общувате...

6. Това, че нещо започва с един як секс, не означава, че се изчерпва само с него... това прочее може да се разбере само след секса... Случвало се е да обсаждам с месеци девойки с интелектуални разговори и прочия, предварително убеден, че не стават за интелектуални разговори... оказва се обаче че сексът е страхотен, ок, обаче от това интелектуалните разговори не стават по-интересни.. интересен си остава сексът с такъв тип мацки, а останалото е скука, дори и да продължи години, щот да речем, сексът си го бива... това не означава, че девойката е тъпа, просто не си подхождаме в интелектуален план... щото и на мен ми се е случвало някоя да ме хареса само за секс, и само това да бъде, дори и да можем да си говорим за Дебюси и ранния постимпресионизъм в икебаната... щото пък претендирам да не съм си паднал на устата - имам какво да кажа...



Тема Re: Хвалиш се, значинови [re: Masklin]  
Автор kuiperbealt1 (centaver)
Публикувано31.03.07 19:57



чакай бе защо да правя народа на глупаци???Не виждам никакъв смисъл в това!!!Така си мисля.Какво имаш предвид под несъзнателен елемент.Аз имам този проблем и чесно казано не ми е приятно и ме отблъсква от мъжете с който се виждам.За много добре изглеждаща никога пък не съм се смятала.Бих казала ,че имам отворен характер и обичам да се шегувам,но това няма според мен нищо общо с леко поведение на жена.Поне аз така си мисля.



Тема Re: Ами.нови [re: MamaNetty]  
Автор kuiperbealt1 (centaver)
Публикувано31.03.07 20:05



Ами ма две неща които са ми казвали ,че гласът ми е много секси и погледа,ма аз не мога да имам обективна преценка за това ,Другите могат да кажат.В момента съм в универитет.Средата там е добра.Последният случай обсче беше следния.Мъж ме спря пред магазина който беше негов и поиска среща.Каза ,че се занимава с антики.Аз реших ,че това ще е добър разговор тъй като аз се интресувам от изкуство ,а и изглеждаше добре.Отидохме на ресторант.В ресторанта на половината на разговора за изкуство вече му беше писнало и ми взе крака от под масата и го сложи знаете къде и от там стана грубо и селско.То лошо няма де..........ма аз ли щото не си падах тролкова по него или какво лииииииииии...........или следващата реплика беше.........айде да го направиме в колата.............от което аз онемях..........Бе незнам бе хора!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.