Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:03 02.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Секс с физически непривлекателен човек!нови  
Автор Шeфkaтa (разтропана)
Публикувано28.03.07 22:21



И не, не ми казвайте, че външния вид е нещо субективно и е според зависи. Наистина ощетен от природата според мнооооого критерии..........обаче много чистоплътен, много интелигентен, много Жив, много истински, много страстен

Като говори те вдъхновява, като те докосва изтръпваш, като те гледа потъваш.....И все пак като го гледаш от 2 метра на светло, тайничко, плахо и гузно се запитваш "За Бога, какво правя аз тука?"



Тема Re: Секс с физически непривлекателен човек!нови [re: Шeфkaтa]  
Автор impulce (нюанс)
Публикувано28.03.07 22:30



Нътц. Не ме ли привлича физически - не мога.
Според моите критерии. Или го приемам такъв - какъвто е, или не, но не и да се срамувам от него. Значи не съм го приела.
Всички останали достойнства могат да го направят фигура - значима за мен, но в друг контекст. Не сексуален.



Прощавай, но написаното ми звучи...като ...срам...или какво ще кажат приятелите ми за него, ако ни видят. Нещо в този дух.


Защото другите момчета нямат бански на лалета, нямат твоите сини очи...

Тема Re: Секс с физически непривлекателен човек!нови [re: Шeфkaтa]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано28.03.07 22:35



Шугъбейб, аз това не го мога... Без да чувствам физическа привлекателност - дори няма да успея да изсимулирам желание, камо ли реален секс.

Може да не е хубаво така, но това е искреното ми мнение.



Тема Re: Секс с физически непривлекателен човек!нови [re: Шeфkaтa]  
Автор Цap Изpoд (титаничен)
Публикувано28.03.07 22:40



Абе аз познавах преди години едно момиче, което беше всичко друго, но не и красиво, но беше толкова харизматично, че никога не оставаше на сухо... абе направо си я ебяха едни стройни, хубави момчета (че и се влюбваха!). То това е божа работа.



Тема Re: Секс с физически непривлекателен човек!нови [re: Ghostwriter]  
Автор Шeфkaтa (разтропана)
Публикувано28.03.07 22:40



Да, и аз така си мисля, но когато все пак нещата така се получат и те възбужда ужасно мозъка на този човек (ако мога така да се изразя) и цениш всичко останало, което виждаш и усещаш в него........тогава какво?





Тема Re: Секс с физически непривлекателен човек!нови [re: Цap Изpoд]  
Автор Шeфkaтa (разтропана)
Публикувано28.03.07 22:43



то и аз не съм красива..........но когато има чар, сексапил, излъчване е по-друго - аз имах предвид почти нищо във външния вид, за което да се захванеш, освен ако не си много изобретателен и мечтателен де





Тема Re: Секс с физически непривлекателен човек!нови [re: Шeфkaтa]  
Автор Ocoгoвeц (~*~)
Публикувано28.03.07 22:52



Не си в час нещо ти с тая твоя мания по физиката...




-
Igne Natura Renovatur Integra

Тема Re: Секс с физически непривлекателен човек!нови [re: Шeфkaтa]  
Автор Цap Изpoд (титаничен)
Публикувано28.03.07 22:52



Е че какво те е привлякло като няма нито чар, нито сексапил, нито излъчване?

То за тия неща трудно може да се каже, че спадат към външния вид, даже според мен изобщо нямат нищо общо с външния вид... Ако нищо ама съвсем нищичко не те привлича как сте стигнали до леглото ебати?



Тема Re: Секс с физически непривлекателен човек!нови [re: Шeфkaтa]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано28.03.07 22:53



Ами ценя го именно като човек, по-далеч в мислите си не мога да стигна без наличието на физическата привлекателност.





Тема Re: Секс с физически непривлекателен човек!нови [re: Цap Изpoд]  
Автор Шeфkaтa (разтропана)
Публикувано28.03.07 22:54



Явно пак съм неразбрана.........казах, че приемаме всичко друго за прекрасно изключвайки физиката






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.