Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:24 26.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: вярно е и сега ще обясня защонови [re: Дaниeл_]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано29.03.07 00:52



Чела съм те няколко пъти да казваш, че си в клуба, понеже искаш да разбереш жените. Обаче нищо няма да вденеш, обещавам ти, докато разсъждаваш предубедено като досега и не приемаш знанията на жените за самите тях поне като повод да размислиш върху това, което ти казват. Иначе, мда добре, мисли си че твърдата пръчка разхлъзгва дамите само като си покаже окото, независимо дали мига хасан или харесван мъж. Не че и хасан не може, особено пък ако е саймън хасан



Много тъжно, един мъж да каже, че иска да разбере жените и да прави всичко за да не ги разбере :)))

Лека, остани си със здраве!

saltwater

Тема Re: вярно е и сега ще обясня защонови [re: Slona_sf]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано29.03.07 00:53



патешки дупета



saltwater

Тема Re: Секс с физически непривлекателен човек!нови [re: Шeфkaтa]  
Автор Kotaranko (хулиганко)
Публикувано29.03.07 00:54



то и аз не съм красива.......... Ами като не си що за въпроси задаваш?

Не стига, че не си, ами и капризи

Давай, няма много време!
Губя търпение!


Тема Re: Тогава ...нови [re: Masklin]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано29.03.07 00:55



Ех и ти... не зная за какво става въпрос, но ти надценяваш способностите на хирурзите и подценяваш възможните ситуации, но те моля да не приемаш като упрек тези думи. Просто си късметлия, ако наистина живота те е плъзнал встрани от подобни неща.



Това е клуб Говорим си за секс в Дирника

Тема Re: вярно е и сега ще обясня защонови [re: impulce]  
Автор Дaниeл_ ()
Публикувано29.03.07 00:57



в живота на един конкретен индивид може да се случи всичко и всичко това е случайно

но когато се разглежда голяма маса индивиди за голям период тогава случайностите се елиминират и се виждат закономерностите



- защо мъжете са по-едри и силни от жените?
- защо всички мъже се стремят към най-красивите жени?
- защо всички жени се стремят към най-силните мъже?

ако ти имаш по-добро обяснение на тези неща нека да го чуем!



Тема Re: вярно е и сега ще обясня защонови [re: Salem]  
Автор Дaниeл_ ()
Публикувано29.03.07 01:02



искам да ви разбера! кажи ми като не е така - как е!



Тема Re: Ти не разбирашнови [re: dalya_night]  
Автор Дaниeл_ ()
Публикувано29.03.07 01:10



само ти остана от клуба да не си хвърчала... така че недей много да знаеш!





Тема Re: Именнонови [re: Шeфkaтa]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано29.03.07 01:11



И какво? Ще вземеш да ми кажеш, че си тъпа и няма да си направиш изводите как е с финансите по това как се отнася към парите? Разправяй го на баба ми. Най-добрият начин да разбереш как е някой с парите е не като го подпитваш а като просто бъдеш с него.

Това е клуб Говорим си за секс в Дирника



Тема Re: вярно е и сега ще обясня защонови [re: Дaниeл_]  
Автор impulce (нюанс)
Публикувано29.03.07 01:11



Даниеле..хората, за да правят секс, трябва да се привличат физично и химично. Двупосочно. Браншовиците/чките ги оставяме на страна - борба за хляб.
Колкото ти, толкова и аз, имаме нужда от поддръжка, за да се чувстваме добре, за да изглеждаме приятно в собствените си и в чуждите очи. Въпрос на уважение към себе си и хората около теб.

Нито повече, нито по - малко.
Отказите се случват толкова, колкото и приемите. Просто ти го дадох за пример. За "всички" аз не мога да говоря, говоря за себе си и ти казах мнението ми.
Колкото мъжете, толкова и жените, искат да се наслаждават на хубаво нещо около им, което да ги радва, провокира и т.н.. Няма разлика - каквото за вас, такова и за нас.
И един надървен пишок все още нищо не значи.

Лека нощ на теб и на всички и от мен!

Защото другите момчета нямат бански на лалета, нямат твоите сини очи...

Тема Re: Секс с физически непривлекателен човек!нови [re: Cлaдka_лимoнka]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано29.03.07 01:12



Я да идеш да те направят на лимонада, ама не аз да те пия след това, че ще вземеш да ме отровиш.



Това е клуб Говорим си за секс в Дирника


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.