Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:25 05.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Проблемът има следните особеностинови [re: Masklin]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано26.03.07 11:20



Това с малките пишки на мъжете си е точно мъжкия аналог на плоските цици, или увисналите задници на жените. Даже в някои отношения те са по-нещастни от нас, защото ние мъжете имаме да се притесняваме само за едната пишка и за нейното поведение, докато при жените нещата, които могат да докарат подобни реакции са повече.

Това е клуб Говорим си за секс в Дирника



Тема Re: Чакай си... :)))нови [re: Фpeди]  
Автор Ocoгoвeц (тъжен)
Публикувано26.03.07 11:45



Можеш да опиташ поне веднъж да се държиш като мъж, а не като путка. Да се изправиш и да кажеш всичко ясно и точно, без да шикалкавиш, мънкаш, врънкаш и така нататък. Никой не те пита за твоите размери, виж горе какво съм питал.
Двайсетина души в темата, над 130 мнения и нито един точен и ясен отговор. Винаги в периферията, никога по същество. Имаш сериозна нужда от помощ...

Я вернусь к тебе дождем
Утренней и метелью за окном


Тема Re: Чакай си... :)))нови [re: Ocoгoвeц]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано26.03.07 12:19



Написах ти съвсем ясно колко санта за мен е малък, от колко до колко е среден и от колко натам е голям. За благодарност ти ме наричаш путка. Това за мен е поведение на лайно, но няма да те нарека така. Все още приемам, че не си изчел внимателно какво съм ти отговорил. А ако си изчел мнението ми със сантиметрите в него направи си труда да ми обясниш какво не ти е ясно в него за да го доизясня.
Иначе, докато не разбера какво чакаш ще си чакаш Годо, така че бъди така добър да ми обясниш какво в

е неясно и видя ли сантиметрите в него?

И Осоговец... ако в посоченото от мен мнение наистина има сантиметри, ако не си редактираш мнението, в което ме наричаш путка, и ако не ми се извиниш също така ясно и недвусмислено, както ме обиждаш.... ти сам си лепваш етикет с надпис "Лайно".

А ако и това, което съм ти написал там за сантиметрите не те задоволява може би биха те задоволили реални сантиметри отзад, но аз няма да ти ги предложа и от мен подобни неща не бива да очакваш.

пп. Извинявай за простотията изотзад ама ме ядосваш. Не четеш внимателно, но за сметка на това си позволяваш да обиждаш непредизвикано. Нима мислиш, че това ме радва? За мен твоето мнение няма чак такова значение, но тук има и други хора, за които трябва да ти пука повече... и за тяхното мнение за теб. Не се излагай поне пред тях.

Това е клуб Говорим си за секс в Дирника

Тема Явно ти е доста трудно да не сенови [re: Фpeди]  
Автор Ocoгoвeц (тъжен)
Публикувано26.03.07 12:37



се държиш като п*.

Дано Господ се смили над бедната ти душа.

Я вернусь к тебе дождем
Утренней и метелью за окном


Тема Ама ти наистина не се майтапиш.нови [re: Ocoгoвeц]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано26.03.07 12:54



Мислех, че държейки се като лайно, което реве, че иска да му кажат нещо, и което продължава да го реве и след като са му го написали, ми разиграваш театър, но явно си сериозен.
Е, аз бях не по-малко сериозен като ти написах какво разбирам под малък, под среден и под голям, както бях и сериозен, когато те попитах какво не разбираш във мнението ми и какво не ти е ясно за да ти го доизясня.
Е, разбирам, че имаш нужда от нещо, което аз не мога да ти дам, закова можеш да си го потърсиш където пожелаеш. Можеш като за начало да пробваш

но и там няма да те изтърпят такъв дълго време. В същност там ще те изтърпят такъв много по-малко, от колкото те изтърпях аз.

Айде със здраве... и се научи както да четеш, така и да говориш, когато те питат като човек.

Това е клуб Говорим си за секс в Дирника

Тема Не съм пробвал тамнови [re: Фpeди]  
Автор Ocoгoвeц (тъжен)
Публикувано26.03.07 13:00



Но мисля, че в техния клуб ще намеря повече мъже, макар и хомосексуални.

И те няма да се държат като путки.

Я вернусь к тебе дождем
Утренней и метелью за окном


Тема Re: Да имаш голям хуй - благословия или проклятие?нови [re: Дaниeл_]  
Автор zlodeika (eнтусиаст)
Публикувано27.03.07 00:30



Да бе да,я не лъжи!




Мина тук една злодейка...


Тема Брилянтна идея,нонови [re: dalya_night]  
Автор zlodeika (eнтусиаст)
Публикувано27.03.07 00:32



има един недостатък.Че може да се наложи да раздава и очила против заслепяване,а няма как да ни ги раздаде.
Нищо лично,Фреди,майка




Мина тук една злодейка...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.