Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:02 24.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: 8ми март,вибратор,помощнови [re: Tu16O]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано06.03.07 21:02



Те жените междудругото харесват средни размери.


Но за вибратор харесват повече голям.

Надолу е малко заядливо, така че може и да не го четеш.......

Добре де, не че ти се мешам, то подараците са за случая, не трябва да са скъпи, но аз правех подаръци за 50лв когато бях на 22-23 и когато работех за мизерните 600лв, как се жените като сте такива безпарковци. Всъщност, то не трябва да си богат, напротив, но поне е редно щом ти е съпруга нещо повече поне малко повече отпусни....де да знам,
някой хубав рестурант, много вино, много хубави емоции наеми скъп апартамент в хотел с камина или нещо от сорта......нещо по-така.

Или другия вариант е да си богат, но да отпускаш повече на любовницата.....за парфюмчета и т.н........а на сериозната жена до тебе......трънци там.........баси това не го разбирам, няма логика в мойте очи, някой трябва да ми го обясни..


IGEN...én akar több

Тема Re: 8ми март,вибратор,помощнови [re: XищниK]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано06.03.07 21:12



Да, освен това има страхотни вибратори по 300лв, със зарядно, красиви, щури... все пак да си имаме уважението като ще вадим пишки


Аз като избирах моя, много се чудих дали да не взема онзи звяр, но момчето смигна и каза: "Недейте, някой ще ви го подари за осми март"

saltwater

Тема Re: 8ми март,вибратор,помощнови [re: Tu16O]  
Автор DonRumata ()
Публикувано06.03.07 21:14



Най-добре ще е тя на живо да си прецени, всяка си има индивидуални предпочитания

, пък и едва ли е с теб защото е решила че твоят размер най й допада.
А за 8ми защо не измислиш нещо по-романтично все пак? Хубаво смяташ че ще я поласкаеш, ама на мен ми звучи по-скоро като "дръж това и се оправяй както намериш за добре"

Happiness is a state of mind.

Тема Re: 8ми март,вибратор,помощнови [re: Tu16O]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано06.03.07 21:15



Мда, "дай" й малко бонус



saltwater

Тема Re: 8ми март,вибратор,помощнови [re: Salem]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано06.03.07 21:40



И съветът ми е ако по каквито и да е причини си решил да отделиш точно 50лв, подаръкът да не е вибратор (приготви й вечеря, купи й бельо, или шоколади...ти си знаеш какво)

Вибратора й го подари без повод

saltwater

Редактирано от Salem на 06.03.07 21:42.



Тема Re: 8ми март,вибратор,помощнови [re: Tu16O]  
Автор Tu16O (непознат )
Публикувано06.03.07 21:51



Вижте сега,без да се заяждам, че някой си се опитва да ми дава акъл за неща,които не му влизат в работата, но... С нея съм от 15 години и първо не сме заедно заради парите(кофти ми е за тези които се женят за пари) и второ опитайте се да бъдете 15 пъти по ред романтични(хотели,свещи, и т.н.) Това е отдавна пробвано, затова си рекох,че може да си позволя нещо по-нетрадиционно. И сребро и злато съм и купил,пък и то в годината не е само 8 март, рождени дни,именни дни, годишнина от сватба и т.н.Така,че давайте по същество,пък господ здраве да ви дава:)



Тема Re: 8ми март,вибратор,помощнови [re: Tu16O]  
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано06.03.07 22:05



Едно хубаво чукане. Така , както е било преди 15 години. Постарай се.

Необичаен подарък. Някакво животинче. Странни цветя. Авагардни обеци.
Нещо такова.

Empta dolore docet experientia..


Тема Re: 8ми март,вибратор,помощнови [re: Tu16O]  
Автор AтинянkaтaTaйcън (воин)
Публикувано06.03.07 22:38



Гълъбе, ти 15-годишен ли се зажени?
Направих връзка с темата ти с виаграта.
Нещо ментосваш аудиторията.

На върха на копието



Тема Re: не го слушай Хищниканови [re: XищниK]  
Автор the_baobab (дърво)
Публикувано06.03.07 23:52



ооо, я да мълчиш. надуто пересто такова

.
к'во се фукаш с парите които изкарваш, ама наистина ти се ядосах.
кат си такъв баровец, няма да си развяваш паричието, баси /тук щях да напиша нещо друго, но се спрях/.

Пич, не слушай Хищника, к'вот ти е на сърце толкова и това и купи. Ама що не вземеш да питаш приятелката и, мисля че тя ще ти каже няй-добре

айде и успех

I have your arms around me
Warm like fire
But when I open my eyes...
Your gone


Тема Re: не го слушай Хищниканови [re: the_baobab]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано07.03.07 00:00



Ама той се гъбарка с подаръка, иска да му опишем какви пишки харесваме



saltwater

Редактирано от Salem на 07.03.07 00:00.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.