Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:51 27.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема абе защо File099 плюе така какитенови  
Автор Бoцko (непознат)
Публикувано22.02.07 20:50



дайте поне една причина за това



Тема Re: абе защо File099 плюе така какитенови [re: Бoцko]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано22.02.07 21:02



А защо не го попиташ на бележки?? Ние тук не сме анализатори.



Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!



Тема Re: абе защо File099 плюе така какитенови [re: Бoцko]  
Автор svobodna (buni duhovete)
Публикувано22.02.07 21:10



Някоя (или няколко) жени са го разочаровали.

I was out of touch and it wasn’t because I didn’t know enough. I just knew too much.


Тема Re: абе защо File099 плюе така какитенови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Бoцko (непознат)
Публикувано22.02.07 21:11



а как се пращат бележки



Тема Re: абе защо File099 плюе така какитенови [re: svobodna]  
Автор Бoцko (непознат)
Публикувано22.02.07 21:17



а защо плюе само едни и същи години не
и другите?



Тема Re: абе защо File099 плюе така какитенови [re: Бoцko]  
Автор svobodna (buni duhovete)
Публикувано22.02.07 21:20



Това вече са подробности...явно мацки от 80, 81 набор са го разочарвали с поведението си.

I was out of touch and it wasn’t because I didn’t know enough. I just knew too much.


Тема Re: абе защо File099 плюе така какитенови [re: svobodna]  
Автор Бoцko (непознат)
Публикувано22.02.07 21:25



нещо не са гот тези жени защото сега
се сещам един приятел от блока имаше брак
с 27-28 год жена и се скъсваха от скандали. посл
се разбра за изневери и кражби. Друга пащк на
тая възраст се имаше за супер умна красиваца
и не говореше с никой от блока. Ходеше с 8 бивши сикаджий.



Тема Това е най-малкото нещонови [re: Бoцko]  
Автор File~99 (оперативная )
Публикувано22.02.07 21:52



Първата ми история беше с набор 1980та и продължи точни три години и половина. Когато й подарих красив букет цветя с последните си джобни пари през февруари 1993та година вечерта брат й ми каза, че тя е изхвърлила цветята в кофата за боклук. Проверих и действително ги намерих точно там. Следваха невероятни унижения от нейна страна включително настройване на други по-силни хора от мен да ме бият. В резултат на този терор освен, че се наложи да набивам по-силни момчета от мен пред цялото училище и й наложих забрана да встъпва на определени места. Тя игнорираше забраната и се стигаше до системно насилие всяка седмица. Полицията по никакъв начин не можа да я спаси от мен, защото тя сама заплиташе интригите срещу личността ми и после нямаше начин да се отърве от тях. Накрая през 1996та години четири години след началото на история легна с най-добрият ми приятел, за да ме унижи. Сепаративният ни мир продължи от 1995та до 2000та година когато скъсах всякакви отношения с този нравствен изрод. Такива хора като нея нямат право на живот и някои трябва да им го отнеме. През 2002ра година същата ходеше с полу-циганин облечен с анцунг и златните пръстени на майка си и баща си. Вади си заключенията за какъв долнопробен боклук става на въпрос.

Друг случаи с набор 1980та година от съвременноста - вървя си по улицата през декември 2001ва година когато внезапно звъни дже-се-емът ми и се обажда непознат женски глас и с невероятно нагъл и заповеднически тон като генерал на редник започва да ми нарежда аз какво да правя за нещо, които изобщо не знам. Оказа се, че това е дъщерята на тогавашната приятелка на баща ми, която вместо на него се обадила на мен! И тази същата имаше наглостта да иска да се запознава с мен. Кой нормален пълноценен мъж ще го търпи този парцал? Барманка я наречи и не я обиждай повече!

Трети случаи отново с набор 1980та - тя уж много ме обича и в един момент легна буквално с първият срещнат непознат на улицата. Когато направих въпрос тя доведе двама мъже да ме набият. И това го прави при условие, че е болна от рак и аз й бях приготвил скромна финансова помощ, за да си събере парите за операцията. Набих единият от нападателите, а другият ми извади едно желязо и успя да се справи донякъде с мен. Макар и 120 кг въоръжен с хладно оръжие не успя да се спаси от юмруците ми. Понастоящем тази въпросната е затвора във Франция за точене на пари от кредитни карти. По принцип мястото на такива боклуци набор 1980та е в затвора, а за 1981ва психиатрията.

Случай с набор 1981 - тя ми кани на среща с курсът ни като думите й бяха "После ще се чупим някъде". Излизам аз глупакът на среща с този мърляв провинциален парцал и точно по средата на срещата дойдоха две физически недоразвити кретенчета, хванаха я под ръка и се отправиха в неизвестна посока. След половин-един час тя се появи без тях и когато направих грешката да направя въпрос, че сме се разбрали нещо тя отговори по следният начин:"нищо не сме се разбирали". Сега го сравни с това, което ми каза по телефонът и си вади заключенията. Накрая кретенчетата отново се появиха и тя се качи в скромната им разнебитена кола и се отправиха заедно в неизвестна посока. Това нормален човек може ли да го направи? Сега същата е зле със здравето и не може да си намери работа никъде. Всичко в живота се връща.

Случаи с набор 1979 - събитията се развиват през 1994та година. Тя ще ми урежда най-добрата си приятелка за гадже. И точно в момента, в който всичко става както трябва получавам бележка вместо от приятелката й от нея. Естествено я отрязах и тя после реши да ми отмъщава. Години по-късно когато бях в казармата тя не ми идваше на свиждане и се хвалеше какви сексуални оргии е правила докато аз съм си нямал приятелка. Така й го върнах, че тя никога няма да го забрави! Забременя и роди дете от някакъв 40 годишен безработен цървул и закъса с парите. Тогава не знам с какъв акъл решила, че ще се жени за мен, за да й оправям финансовото положение и да гледам чуждото дете. Представяш ли си каква наглост може да има тази бивша манекенка от ВИЗАЖ? Вместо да се оженя за нея по времето, когато нямаше пукнат лев в джоба си и ходеше с евтини парцалки по улиците, а аз със скъпи костюми и балтони паркирах пет годишен Пасат пред блокът й с пачка от 1500-1600 лева, която тя видя и направо и разгоних фамилията. Сега тя тътри детето си на училище, едва свързва двата края, а аз си живея живота.






Тема Re: абе защо File099 плюе така каките [re: Бoцko]  
Автор DonRumata ()
Публикувано22.02.07 22:08



Ето една възможна причина

Редактирано от DonRumata на 22.02.07 22:11.



Тема Re: Това е най-малкото нещонови [re: File~99]  
Автор MopфиycМодератор (Матричар)
Публикувано22.02.07 22:11



Скуката май води до клониране... 217.30.219.167


Трябва ли да почна наред да режа хедоф?


Welcome to the real world!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.