Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:19 03.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Това е най-малкото нещонови [re: Aйшa]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано23.02.07 12:03



Не Айша, Дон Румата е съвсем друг човек. И тримата юнака и при мен в женския пишат.

Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!



Тема Re: Това е най-малкото нещонови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Aйшa ()
Публикувано23.02.07 12:39



Хм, щом казваш, но за мен си остава съмнението


Това не е толкова важно, де. Все едно, човек има право да пише с толкова никове, с колкото системата и свободното време му го позволяват.




Тема Re: абе защо File099 плюе така какитенови [re: Бoцko]  
Автор Kotaranko (хулиганко)
Публикувано23.02.07 13:16



Лазят му по нервите. Затова!

Нека вятърът плиска в лицето ми дъжд. Няма нищо по-хубаво от лошото време.


Тема Re: Това е най-малкото нещонови [re: File~99]  
Автор borko-b (coder)
Публикувано23.02.07 16:29



Еее човек...
Тези истории не си ли ги "поукрасил" малко...
Имам чувството че преувеличаваш ама яко...
Все едно си нон-стоп черната овца братче.

~край~


Тема Re: Борко, нищо не съм украсявал!нови [re: borko-b]  
Автор File~99 (оперативная )
Публикувано23.02.07 17:51



Даже съм поспестил доста неща, за да не се налага модераторска цензура върху постингите ми. Тоест истината е даже по-черна отколкото я пиша даже и аз. И не съм черната овца аз, а те. Въпрос на елементарна логика.





Тема Re: DonRumataнови [re: DonRumata]  
Автор File~99 (оперативная )
Публикувано23.02.07 17:54



Точно така - пълно игнориране на въпросните жени. Много от тях сега живеят самотен живот и ще си умрат в самота и параноя.



Тема вече не могат да ми лазят по нервитенови [re: Kotaranko]  
Автор File~99 (оперативная )
Публикувано23.02.07 18:01



Първо изобщо не поддържам никакви социални контакти с описаната категория набори:разбера ли, че е някои от трите споменати набора изобщо не й обръщам никакво внимание независимо колко е положително отношението й към мен. Има и такива потребителки от споменатите набори, които са ме харесвали но не са имали никакъв шанс с мен за нищо. Второ когато нещата опрат до бизнес е ясно, че тези хора с напълно объркано и ирационално мислене не могат да свършат работа, нито да бъдат коректни клиенти и на тази база в първият случай нямат шанс да работят при нас, а когато ни се явяват от позицията на клиенти поръчката винаги е оскъпена като надеждна застраховка срещу евентуално некоректно поведение. Трето не позволявам на мои приятели да излизат с мен ако на срещата ни трябва да присъства жена от споменатите набори. Понеже те не са се съобразявали с императивната ми забрана и после са ставали истории поради интригите, които жените им забъркват. Успокоителното в този случай е, че нормален човек никога не може да има стабилни отношения с тях и "връзките" им обикновено траят много кратък период от време примерни дни или максимум седмици.





Тема набора 79 ми е черен пред очитенови [re: theGoddess]  
Автор File~99 (оперативная )
Публикувано23.02.07 18:03



Но не толкова като 80 или 81.



Тема Re: абе защо File099 плюе така какитенови [re: Бoцko]  
Автор лaxyдзиkлacиk (путколюбeц)
Публикувано23.02.07 23:31



иска да ги ебе - ама само миризливи върлини му се навират.
жив да го ожалиш.

щастлив


Тема Re: Това е най-малкото нещонови [re: Aйшa]  
Автор DonRumata ()
Публикувано24.02.07 18:10



Ееееее айде стига, от къде на къде ме приписваш и мен! Дай ми поне една причина! Аз съм момиче егати!
Супер лесно ти е да обобщаваш май!

Happiness is a state of mind.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.