Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:10 17.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Мъже-когато обичате една, искате ли секс с друга?нови  
Автор Margich:) (ChupChik :))
Публикувано18.02.07 14:19



Тия дни си лафихме с един агент и той ми разправя, че обичал приятелката си, и тя го обичала, обаче като види някоя яка мацка и почва да я сваля и си поддържа после креватни взаимотношения с нея. Връзката им понастоящем е дистанционна, така че е напълно разбираемо.



Кои от четящите тук клубари могат да твърдят същото, ако ОБИЧАТ постоянната си партньорка? (въпросът може да е и за не-дистанционен вариант)

Кои дебнат да ебнат нещо странично?

Кои се въздържат? (не че не са способни да оценят качеството на друг екземпляр, ами се въздържат).

Морали и прочие фактори и бла-бла-бла

Аре вие сте

Pazete se ot Margicha, zashtoto ima dulug um i kusi kraka

Тема Re: Мъже-когато обичате една, искате ли секс с друга?нови [re: Margich:)]  
Автор Aйшa ()
Публикувано18.02.07 15:04



Макар че не съм "мъже"

се сещам, че Лидерът преди време беше се изказал, че 99,9% от мъжете гледат да ебнат нещо странично
Ако не го правят, то е или защото са от този 0,1% железари, или не им стиска, от шубе да не ги хванат, или са мнооого влюбени в момента, или не могат да си го позволят.
Иначе по американска статистика, като имаш предвид колко ги стяга там църковно-моралисткия чепик, официално си признават, че са кръшкали или кръшкат около 40% от мъжете в сериозна връзка.
Горе-долу такъв е и процентът на жените. Ама те и повечко май лъготят.




Тема хахахахха :))))нови [re: Aйшa]  
Автор Margich:) (ChupChik :))
Публикувано18.02.07 15:23



разгеле, Айше, най-сетне да получа един отговор



А иначе нямах предвид точно църковно-моралисткия чепик , щото при нас религията не е много на преден план и не играе много силна роля във възпитанието, по-скоро некви други морални задръжки, идеализми и бла-бла

А и едно е "сериозна" връзка, където играят факторите навик, привързаност, чувство за дълг и прочие (та търсиш разнообразие некво), друго е, когато СИ ВЛЮБЕН (поне според мен, де... аз затова наблегнах на това условие)

Ама другите мъжове нещо си трайкат, ха То вярно, че темата не е мноу интересна, ама ми стана любопитно просто и викам да пусна проучване

Мерси за данните, Айше

Pazete se ot Margicha, zashtoto ima dulug um i kusi kraka

Тема Re: хахахахха :))))нови [re: Margich:)]  
Автор Aйшa ()
Публикувано18.02.07 15:27



Не че не е интересна темата, ама не обичат да говорят искрено по тия въпроси и предпочитат да си трайкат, и аз ненам що. Омерта сигурно





Тема аманови [re: Aйшa]  
Автор Margich:) (ChupChik :))
Публикувано18.02.07 15:28



то и в момента няма мноу клубари на линия....

Кат се появи Котьо, той ша ми пише, той е мойо животно



Pazete se ot Margicha, zashtoto ima dulug um i kusi kraka

Тема на всеки мъжнови [re: Margich:)]  
Автор 3aй4e_B_4a6ka (без опашка)
Публикувано18.02.07 15:30



му е заложено в гена да пръска колкото се може повече семки...


така че дори да те обича до безумие,никой не дава гаранция дали не дебне да ебне...просто едни си го признават,други не...тва си е закон божи...
е,има и моментни състояния на умопомрачение и моногамия,ама...остават си само моментни...тва е природа,бейбе..

а да ти кажа и аз съм така..може супер да обичам някого,ама да видя друг,с който еди си кво...само аз си го знам...нищо не се е променило...ама ей така като ми кефне..



Тема Re: Мъже-когато обичате една, искате ли секс с друга?нови [re: Margich:)]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано18.02.07 15:38



ми това е като с размера, за да се фукат един пред друг, не че за женските има някакво кой знае кво значение. е, има отрицателно, когато креватна гимнастика извън дома донесе инфекции от бактериално, вирусно, финансово или емоционално естество.
мъжът е много крехка структура, пада му драматично самочувствието толкова често, колкото на нас кръвното налягане. ние пием кафе, те се себедоказват в чужди кревати. най пък е вероятно да се себедоказват когато са най-Флюбени, щото тогава най им пука с кво самочувствие са. аз по-подтиснат мъж от влюбен комплексар не съм виждала
това дотук за комплексарите важи, с хронична самооценъчна хипотония. а "железарите" дето айша ги цитира, те са друга бира. посветила съм си любовно-сексуалния живот на това да ги издирвам и да им се радвам.
я сега гледай как ще ми наскачат великите ебачи, дето дръзвам да ги наричам комплексари



poor is the man whose pleasure depends on the permission of another.

Тема азнови [re: 3aй4e_B_4a6ka]  
Автор Margich:) (ChupChik :))
Публикувано18.02.07 15:38



си мисля, че ако точно "те обича до безумие"

, тогава ше пропусне естественото спортуване.

Т.е. с това умопомрачение иде и пристъп на моногамия един вид....

Това ми е тезата, която тоз пич солидно разклати със словата си, сега диря други мнения от мъжки екземпляри, за да потвърда или отхвърля окончателно това твърдение

Pazete se ot Margicha, zashtoto ima dulug um i kusi kraka

Тема аминови [re: emma_goldman]  
Автор Margich:) (ChupChik :))
Публикувано18.02.07 15:44



тоя момък не ми мяза на комплексар

, ама човек никога не знае

както и да е, хванах нишката на мисълта ти - сега да видим дали ше скочат срещу ти клубарите, щото според мене те са естественото приятно изключение от правилото

Pazete se ot Margicha, zashtoto ima dulug um i kusi kraka

Тема Re: аминови [re: Margich:)]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано18.02.07 15:49



комплексарщината е много трудно поставима диагноза. гледаш го наперен за двеста наполеона, а то всъщност.... като със спин-а - има скрит период, разбираш, когато е много късно.


аз съм дълбоко в себе си много моногамна, мъжете в моето семейство са същите. може би заради средата, в която съм израстнала вярвам твърдо в определени неща, които другите мислят за ретро и чиста излагация.
познавам механизма на мъжката моногамия покрай роднините си. познавам и механизма на полигамията покрай гаджетата си и мога да направя сравнение.

poor is the man whose pleasure depends on the permission of another.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.