Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:09 18.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема 1ви пътнови  
Автор nepozznatt (непознат )
Публикувано15.02.07 21:39



Здравейте! Преди време писах тук, аз съм непознат-ия от тази тема

. Стана така, че от няколко дена излизам с едно момиче. Аз обаче се притеснявам да не оплескам нещо... Много искам да изградя стабилна връзка с това момиче, но не се чувствам напълно сигурен, че това ще стане. Да си призная, притеснявам се, понеже нещата започват да стигат до секс... а аз не съм правил още. Ето, утре ме кани у тях; преди това пък ми загатна недвусмислено, че може да го направим някой път на едно специфично място... Лошото е, че с последното момиче, с което се стигна до леглото, имах огромно разочарование - не ми стана. Тогава, като си легнахме бях доста скован, и... не се получи нищо. Ще кажете, "ами като не ти става, имаш си ръчички, и пръстчета, и езиче...." - ОК, но някакси се притеснявам. Сковано ми е.

Моля за някакви съвети...



Тема Re: 1ви пътнови [re: nepozznatt]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано15.02.07 21:49



Ами просто не се притеснявай толкова и всичко ще е ОК. Или пий едно ама малко преди това.

Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!



Тема Re: 1ви пътнови [re: nepozznatt]  
Автор impulce (runaway)
Публикувано15.02.07 21:53



Остави я тя да е активната, ако мислиш, че това ще и достави удоволствие и предполагаш, че е по - опитната, а очевидно е така.
И не следвай правила или нещо друго...не мисли кое, какво, как, ама така ли или иначе. Хайде, успех!



Защото другите момчета нямат бански на лалета, нямат твоите сини очи...

Тема Re: 1ви пътнови [re: nepozznatt]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано15.02.07 22:07



Какво специфично място?

I Loves You Porgy


Тема Re: 1ви пътнови [re: Salem]  
Автор nepozznatt (непознат )
Публикувано15.02.07 22:35



В един хотел.



Тема Re: 1ви пътнови [re: impulce]  
Автор nepozznatt (непознат )
Публикувано15.02.07 22:37



Малко ми е трудно да импровизирам, дано се получи. Да, ще я оставя да диктува действията.



Тема Re: 1ви пътнови [re: HAДEЖДA™]  
Автор nepozznatt (непознат )
Публикувано15.02.07 22:39



Еми... нз, зависи. По принцип не ми се иска, но може и да ударя едно мъничко... колкото да се отпусна. Но по принцип не ми звучи добре.



Тема Re: 1ви пътнови [re: nepozznatt]  
Автор impulce (runaway)
Публикувано15.02.07 22:48



Ще, ще.


Избий си го това от главата - дали ще се получи или не, докато само за това мислиш - нищо няма да стане. Тука не се гонят нормативи, нито се подобряват рекорди. Не е това целта - създай атмосфера, пусни музичка, това - онова, ако и сготвиш нещо сам, ще я смаеш, гаранция. Дай по - непринудено, уж случайно, гледай я повече, говори и на уше, замъгли я с предигра...и тя щи скочи сама. Ти само ще релаксираш.
Пък като мине първият тур и видиш кое и как, съм сигурна, че ще ти доде вдъхновение и самоувереност.
Щото това важи само за първия път...после..нимой да почиваш само, че лошо става. Жените не обичаме мързеливички мъже.

Защото другите момчета нямат бански на лалета, нямат твоите сини очи...

Редактирано от impulce на 15.02.07 22:48.



Тема Re: 1ви пътнови [re: nepozznatt]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано15.02.07 22:50



Гледай да е сносен хотелът да не ти останат нехигиенични и кой знае още какви спомени.
Съвети е тъпо да се дават, бих ти препоръчала само да не отиваш там с идеята за първия път, щото ще ти гръмнат бушоните от напрежение вероятно. Отидете просто за да се забавлявате, опознавате. Първият път може да стане и след няколко дни :)

I Loves You Porgy


Тема Re: 1ви пътнови [re: nepozznatt]  
Автор Kotaranko (хулиганко)
Публикувано16.02.07 14:49



Ще кажете, "ами като не ти става, имаш си ръчички, и пръстчета, и езиче...." - ОК, но някакси се притеснявам. Сковано ми е.

Започвай с това.. И да ти е сковано и притеснено да не ти пука.. И чуй какво .. момичето си е момиче, но няма само на нея да доставяш удоволствие , а и на себе си .. .. това с пръстите, езика и всички други дивотии които ти дойдат на ум могат да са ти начало .. Така и ти ще разчупиш леда... Ако с предната не ти е станало.. купи си една вигара и я изпий час преди това на гладно (така пише в упътването)

На бас че ще и изкараш акъла с някоя 10 часова ерекция
Хайде успех и не се спичай .. Няма невъзможни неща

Нека вятърът плиска в лицето ми дъжд. Няма нищо по-хубаво от лошото време.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.