Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:24 28.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Малко фентъзи  
Автор Kpeйдeйkи (the same:-))
Публикувано16.02.07 10:08



Като малък обожавах фантастика, малко по-късно и фентъзи, а и сега ми е останало малко от нявгашните любови. И слава богу.
Тия дни си мислех: "няма оттърване от жените", не помня по кой повод...Всъщност, известно "оттърване" все пак има, но то е само във въображаемите, имагинерни светове на някои фантазии.
Но дали е целесъобразно..?
Като ученици в средните класове, не може и някои от вас да не са си представяли известната хипотетична ситуация на Кортес и картечницата: Малка мотострелкова/ мотопехотна вече

/ част- до батальон с нужните муниции на нужното място и ВРЕМЕ и великите Ацтеки са спасени, барабар с мракобесните си жреци и човешки жертвоприношения.
Или, тук няма да минем толкова лесно, може би ще ни трябва поне една дивизия зад стените на Константинопол през 1453-та, за да обърнем хода на историята.
Или в Бъдин през 1396-та, Търново го оставяме :-)))
Не е това основното.
Друга е питанката: Ако един съвремемен пич бъде поставен в друга среда, не просто културална, друг свят имам предвид, ясно е, че ако оцелее, ще си намери там някаква мадама, нищо чудно и да се влюбят, ба ли го.
Но за какво ще си говорят?
Ако изпратим МАсклин, Осоговеца или Ласт Романа, заедно с целия ВХТИ в Търново, в наачалото на управлението на Иван Александър- дали ще смогнат да организират за 50 години производството на нарезни далекобойни оръдия заедно със съответните консумативи...добре, давам ви и един поток студена и топла металообработка от МЕИ-то, от мен да мине. Иначе тримата са достатъчно добри организатори, ще се справят.
Но как ще издаянят без айсикю, комуникации, усещането за достъпност на всяка точка на Земята, жени, които да бъдат образовани, умни, широкомислещи, пък, ок, нека и бъдат малко курвички и хаймани.
Какво бихте предпочели: Наскоро ми попадна разсъждение на някакъв пишмананализатор-чекиджия, в смисъл, че мюсюлманките в Близкия изток, може би нямали широтата на възгледите на нашите кучки, но какво би предпочел един мъж- жена, която да е фурия в леглото, или такава, която да била девствена и да му бъдела вярна...Честно казано и аз се усмихнах, както и повечето от вас, разбира се:-)))
Но да се върнем на великолепната тройка през 1330 година и сериозните организационни трудности с намирането на легиращите елементи, както и производството на стругове и фрези, а как ще решат тези съвременни мъже проблема си с намирането на достатъчно чувствени и образовани мацки, с които да общуват пълноценно не само по ОНЯ начин...?
Липсата на една жена не е просто липса на влажна путка, с извинение,а и на цялостната притурка към нея-от обсъждането на последната свирка или оплют от кинокритиката филм или книга, все едно на смешкото Коелю, или някой истински интелектуален автор, та ако щете и на астрологическите квазинаучни глупости- с какво би могъл да общуваш с една жена НеІот-Твоята-Епоха...?
Ще ли им е трудно на нашите хора да издаянят, какво е мнението Ви?
Аз, примерно, не бих се справил-казвам си го отсега.


Не всеки, който е с брада, е твой баща.

Редактирано от Kpeйдeйkи на 16.02.07 10:49.



Тема Re: Малко фентъзинови [re: Kpeйдeйkи]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано16.02.07 10:26



Аз съм на мнение, че държавите стареят и умират като хората. Обществото с времето също изчерпва потенциала си. В определен момент народът предпочита да живее и да плаща данъци без значение под чие владичество е /турци ли, монголи, византийци и пр.../, стига да е оставен на спокойствие. И всеки който буни духовото и нарушава робската идилия бива елиминиран. Примери много. Например от Римската история мога да посоча съдбата на Стилихон и Аеций /баш последния римлянин/, които са бранели империята от варварите и накрая са били убити от... своите /те това е - благодарност/. Всъщност на вървящите срещу течението винаги им режат главите, дори това да има фатални последствия за обществото.
Изводът ми е, че една птичка пролет не прави. Воинът си е воин, но сам / особено ако е попаднал в западащо откъм идеали и ценности общество/.
Така че и да се върнем столетия назад и да се опитаме да приложим знанията си, за да обърнем хода на историята, едва ли ще променим нещо. Нито ще срещнем подкрепа, нито разбиране от хората, които са изчерпали потенциала си и чакат поробването като освобождение от отговорност.
Колкото до жените и общуването с тях през вековете - езикът на жестовете винаги е бил актуален. Светът не е от вчера, това че нямаме средновековни издания на "Playboy", не означава, че жените не са владяли основните принципи и похвати на креватните удоволствия.


Виж без компютър ще е малко тегаво, но интелигентен човек винаги може да си намери достойно занимание /да пръска семената на познанието сред възторжените си почитателки например/.

Facta, non verba!


Тема Tи си моетонови [re: Last_Roman]  
Автор Kpeйдeйkи (the same:-))
Публикувано16.02.07 10:29



голямо разочарование, ясно!


Чакай да се огледам за подходящ заместник!
П.С. : Разсъжденията ти в първата си част споделям напълно- за нациите, инертността, етц. Сериозно.
Но не можеш да отречеш, че някои клубарки ще ти липсват!

Не всеки, който е с брада, е твой баща.

Тема Няма да се справим, то е яснонови [re: Kpeйдeйkи]  
Автор aбceнт (разсеян)
Публикувано16.02.07 10:35



Сещам се за "Гибелта на Аякс", но там имаха по някое друго удобство. В края на краищата, нашето момче си намери местна жена - умна, чувствена, добра, ала-бала, все за нещо ще си говорят.



Nec tecum possum vivere, nec sine te

Тема Re: Малко фентъзинови [re: Kpeйдeйkи]  
Автор Akyлaтa Bereтapиaнeц ()
Публикувано16.02.07 10:39



Новостите и благинките на моето време бързо ми омръзват и дори ги смятам за нещо ретро и изживяно, понеже отдавна съм ги изпреварила в мислите си

и кюнеца няма да ми липсва ако попадна на някой умничък дивак с фантазия, като мен!

Use Your Illusions

Тема Re: Малко фентъзинови [re: Kpeйдeйkи]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано16.02.07 10:43



Незнам Кире, ама на мен като абсолютна фантастика ми звучи. Явно ми куца адаптацията. Правило ми е впечатление, че със съседите си на вилата дори понякога общ език не мога да намеря.

Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!



Тема Да, това е един от очакваните отговори.нови [re: Akyлaтa Bereтapиaнeц]  
Автор Kpeйдeйkи (the same:-))
Публикувано16.02.07 10:43




Да, и аз ще си намеря някоя брюнетка, даже в оборудването за експедицията ще приготвя 20-годишно количество черна къна
Не иде реч за това, обаче)Дивачките са си дивачки.

Не всеки, който е с брада, е твой баща.

Тема да, май ще трябва да си взематнови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Kpeйдeйkи (the same:-))
Публикувано16.02.07 10:45



маркирантки:-)))

Не всеки, който е с брада, е твой баща.

Редактирано от Kpeйдeйkи на 16.02.07 10:50.



Тема Re: Да, това е един от очакваните отговори.нови [re: Kpeйдeйkи]  
Автор Akyлaтa Bereтapиaнeц ()
Публикувано16.02.07 10:49



Какво ще ти липсва - че не можете да си говорите за Вълшебната планина?



Use Your Illusions

Тема И това)нови [re: Akyлaтa Bereтapиaнeц]  
Автор Kpeйдeйkи (the same:-))
Публикувано16.02.07 10:51



но аз и сега нямам с кого да си говоря за стария Томас


Да не си кандидатка?)
Само след одобряване на размера на чашките!!

Не всеки, който е с брада, е твой баща.

Тема Re: И това)нови [re: Kpeйдeйkи]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано16.02.07 10:53



Е ти си пристрастен към дира, какво да те правя. Затова ще ти липсват.



Facta, non verba!


Тема Re: явнонови [re: Kpeйдeйkи]  
Автор Sea_man (egur, egur)
Публикувано16.02.07 10:54



работата е зле, щом го обърна на историческа тема. Да не би Бог да се е отказал от теб и няма вече облаци???
За твоето вдъхновение, ето ти една

новина.
Дерзай!



Тема Re: Малко фентъзинови [re: Kpeйдeйkи]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано16.02.07 10:57



ами то и по онова време е имало разни вещици, катарки, богомилки, дето така са щели да им завъртят главите, че да ходят след тях в религиозен транс до края на живота им.
освен това наистина си мисля, че липсата на жена не е само липса на "влажна путка", но е предимно това, да ме прощават мъжовете, че така не вярвам в тях. щото като разправят за поредната си мацка, не казват - ей, тази какви познания има по теориите на мишел фуко и ролан барт, ами казват - баси задника! или сега ще се лъжем



poor is the man whose pleasure depends on the permission of another.

Тема Re: Малко фентъзинови [re: Last_Roman]  
Автор aбceнт (разсеян)
Публикувано16.02.07 10:59



Адаш, що не вземеш да посадиш нещо, ей тъй - малко земеделска работа, вместо да сееш семето си, опс - познанието, сред почитателките.



Nec tecum possum vivere, nec sine te

Тема qsno, nqma kakнови [re: Sea_man]  
Автор Kpeйдeйkи (the same:-))
Публикувано16.02.07 10:59



ще се наложи да колонизираме и Америка, вземам те за организация на презокеанската експедиция...

Не всеки, който е с брада, е твой баща.


Тема Re: И това)нови [re: Kpeйдeйkи]  
Автор Akyлaтa Bereтapиaнeц ()
Публикувано16.02.07 11:00



Виж се какъв си амбивалентен :) Ще си намериш някоя такава и там - с единия крак в дивотията си, с другия - напред във времето и ще черпиш от богатия разкрач на тия двете крайности



А аз нямам две еднакви чаши в нас

Use Your Illusions

Тема Re: Малко фентъзинови [re: Kpeйдeйkи]  
Автор Гълъбицa (наперена)
Публикувано16.02.07 11:17



Аз пък баш вчера завърших едно фентази на пича Зелазни, дето един демон , разбирай онзи с всичките необходими знания и способности, дори нещо повече, един от най-добрия сред демоничното общество, го запокитиха на земята, но без магическите му способности. Естествено , че не може да се справи "човек"

само с това което му е в главата, средата е почти толкова важна. В крайна сметка всичко се свежда до това да намериш подходящата компания (жена , мъж или и двете )] която да те подкрепи и бута, или подритва като почнеш да запецваш. Дори демона не можа да остане безчувствен към номерата на една миниатюрна китайка



Тема Re: Горките индианцинови [re: Kpeйдeйkи]  
Автор Sea_man (egur, egur)
Публикувано16.02.07 11:54



Според Минчо Празнико в района на макчу кирчу неочаквана мана е навлажнила ужасно памида. В санто админго кокошките спрели на пускат на петлите. Искали администраторски права на курника.
А в киридат и ебейго.......силен антициклон пресушил де що има локви.
Не ме вземай.





Тема Re: Горките индианцинови [re: Sea_man]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано16.02.07 12:28





Хахах, паднах от смях!

Абе защо всичките сте такива сексисти, не се ли замисляте за обратния случай, който в съвремието най-често се случва наистина на една жена, да се озове между диваци, които се интересуват само как дивашки да й го наврат?

Даже няма нужда една жена да отива в миналото, то си го има и сега, как ли пък ще накараш един мъж да си говори с теб за Томас Ман или Норман Мейлър. Изобщо не споменавам случая, ако се започне разговор на различна тема, не свързана с литературата.

Какви легирани стомани, сега един мъж даже не знае какви презервативи да купи, и пита жена си. Толкова сте зависими от жените, че не е истина, но не ви отърва да го кажете на глас.



Хахах! Я развийте мисълта, като ще ходите в миналото, и като се чудите с какви жени ще се ебете там, дали ви хрумва да се запитате не с какво ще воювате, а как ще заместите презервативите и с какво? М?

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Няма, няманови [re: Sea_man]  
Автор Kpeйдeйkи (the same:-))
Публикувано16.02.07 12:34



конквистадорите си имат вече Малинче:-)

Не всеки, който е с брада, е твой баща.


Тема Re: Горките индианцинови [re: Roxana]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано16.02.07 12:43



със свински черва



amor selvagem

Тема Re: Горките индианцинови [re: Salem]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано16.02.07 12:52



Абе ти се опитай да му навреш свинско черво на оная му работа, и гледай реакции!



Хахах, това ще е страхотна гледка

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Горките индианцинови [re: Roxana]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано16.02.07 12:54



мте и без това нали все са прасета



amor selvagem

Тема Re: Малко фентъзинови [re: Kpeйдeйkи]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано16.02.07 13:00



Леонардо да Винчи е живял горе-долу по това време, защо мислиш, че оттогава страшно сме еволюирали?



amor selvagem

Тема a ako искаме да ви го навреме нежнонови [re: Roxana]  
Автор Kpeйдeйkи (the same:-))
Публикувано16.02.07 13:05



броим ли се за диваци?


Какви презервативи бе, жена, това ще е чиста загуба на съвременни гени за тамошната популация, не се излагай.
П.С. За да не с е лекуваме с живак от Сещаш се какво, ще вземем и няколко фармацевффтки

Не всеки, който е с брада, е твой баща.

Тема Re: Малко фентъзинови [re: Salem]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано16.02.07 13:06



физиологически еворюирали ние не сме, но материалният свят около нас - радикално.

poor is the man whose pleasure depends on the permission of another.


Тема еволюирали-не)нови [re: Salem]  
Автор Kpeйдeйkи (the same:-))
Публикувано16.02.07 13:06



събрали малко повече опит-да.
Тази реплика щеше да пътува с кон до Леонардо-примерно. Няколко дни)

Не всеки, който е с брада, е твой баща.


Тема Re: еволюирали-не)нови [re: Kpeйдeйkи]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано16.02.07 13:08



и какво, той по-глупавичък ли щеше да стане от това?

amor selvagem


Тема Re: Малко фентъзинови [re: Гълъбицa]  
Автор Kpeйдeйkи (the same:-))
Публикувано16.02.07 13:08



Зелазни е железен точно както не-поамериканченоизчанчения оригинал на фамилията си!
А твоя човек след свирка ли си върна магическите способности, или след типичния номер на китайката



Не всеки, който е с брада, е твой баща.

Тема Re: Малко фентъзинови [re: emma_goldman]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано16.02.07 13:09



да, голяма част от материалния днешен свят е изграден върху неговите проекти



amor selvagem

Тема той-ненови [re: Salem]  
Автор Kpeйдeйkи (the same:-))
Публикувано16.02.07 13:11



но ти щеше да се протриеш от фантазии, дорде чакаш отговор от рицаря на сърцето си. Или щеше да се наложи да се задоволиш с някой селянин или сий,,, или моряк
Да не говориим,ч е той най-вероятно щеше да намери разтуха с някоя колаборативна индианка, докато чака поредната совалка на Галеона.


А сега геостационарните сателити могат да ти го покажат отвъд океана, обнажил гол в ръката ...меч

Не всеки, който е с брада, е твой баща.

Тема Re: Малко фентъзинови [re: Salem]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано16.02.07 13:13



аз се плаша какви ли материални катаклизми ни готвят леонардовските мозъци на днешния ден. можела ли съм да предположа в началото на 90-те, когато кротко пишех под DOS, че ще има виртуален секс и че собствената ми баба ще се превърне в робокоп, след като и вградят чип-пейсмейкър в лявото рамо?
какво ни чака? плаша се, честно... затова не обичам да чета фантастика.

poor is the man whose pleasure depends on the permission of another.


Тема Re: той-ненови [re: Kpeйдeйkи]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано16.02.07 13:14



и да се наебем през скайпа



amor selvagem

Тема Re: Малко фентъзинови [re: emma_goldman]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано16.02.07 13:15



споко, каквото и да е, едва ли ще продължи повече от 3 секунди!



amor selvagem

Тема Re: той-ненови [re: Salem]  
Автор Kpeйдeйkи (the same:-))
Публикувано16.02.07 13:17



тва па е ебаси ебането.
Не, че има разлика да търкаш модерноздравословнокосмо-латекса и да си мислиш, че ебеш не гумата, а жената отвъд нея, де.



Не всеки, който е с брада, е твой баща.

Тема поредната актуална дата била 2012нови [re: Salem]  
Автор Kpeйдeйkи (the same:-))
Публикувано16.02.07 13:19



за Свършека, четох някъде из клубовете.

Не всеки, който е с брада, е твой баща.


Тема Re: поредната актуална дата била 2012нови [re: Kpeйдeйkи]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано16.02.07 13:25



това било предречето от кръглия каменен календар на ацтеките. 2012 щяло да свърши нашето пето слънце и да започне нова епоха.

poor is the man whose pleasure depends on the permission of another.


Тема аз помня поне няколконови [re: emma_goldman]  
Автор Kpeйдeйkи (the same:-))
Публикувано16.02.07 13:32



пророчества на квадратни чугунени тикви за несбъднали се подобни краища, тъй че запазвам лек скептицизъм.



Не всеки, който е с брада, е твой баща.

Тема Re: Малко фентъзинови [re: Kpeйдeйkи]  
Автор Coнaтa (Tuonela)
Публикувано16.02.07 13:32



То и сега е изключително трудно да намериш адекватен партньор на подобно на твоето равнище, който на всичко отгоре да ти е интересен. Не зависи от епохата, в която живееш, просто свестните хора винаги са били кът.

I want you now
tomorrow won't do...


Тема Re: Малко фентъзинови [re: Last_Roman]  
Автор Гaдeн_пyxчo (Пухеста гадина)
Публикувано16.02.07 13:55



дали ще стане..





Тема Re: Моля ти се,нови [re: Roxana]  
Автор Sea_man (egur, egur)
Публикувано16.02.07 14:31



Роксана, не ме замесвай в тази манга.



Тема Re: Моля ти се,нови [re: Sea_man]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано16.02.07 14:55



В коя манга да те замесвам бе! С липсата на презервативи или липсата на нормален мъж с активна пишка, който да може интелигентно да коментира литературни явления?

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: a ako искаме да ви го навреме нежнонови [re: Kpeйдeйkи]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано16.02.07 15:08



Какви гени ще загубиш, бе човек, вече си се размножил, и какво смяташ изобщо, че губиш, или колкото там имаш, не ти стигат?



Сега сигурно ще изкоментираш жаждата да оставиш повече потомци и потомки, но да има кой да ражда, а?


Да та опъна да раждаш ти, шта вида дали шси толкова възторжен!

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Горките индианцинови [re: Salem]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано16.02.07 15:10



В отговор на:

мте и без това нали все са прасета





Ти го каза!

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: аз помня поне няколконови [re: Kpeйдeйkи]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано16.02.07 16:48



може да се е случило вече, а ние да сме инерционна проекция на това, което е щяло да стане, ако светът не е бил свършил


затова сме толкова безмощни с физически действия да променим имагинерната реалност, но ако си представим нещо много силно...

оффф, изпушвам имам нужда от целувка или питие вече :)

amor selvagem

Тема Re: той-ненови [re: Kpeйдeйkи]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано16.02.07 16:49



Тъй де, и аз така ги подреждам - 1. изчукване в мозъка 2. изчукване с попиване 3. не се брои



amor selvagem

Тема Re: a ako искаме да ви го навреме нежнонови [re: Roxana]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано16.02.07 22:57



Пак те е докопала активната фаза, Рокс.





Тема Re: аз помня поне няколконови [re: Salem]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано16.02.07 22:58



Ей, човек, това беше гениално!





Тема Ю ар факин' аут ъфнови [re: Kpeйдeйkи]  
Автор 3aй4e_B_4a6ka (без опашка)
Публикувано16.02.07 23:08



йор факин' майнд....
Киренце,не знам дали ще има кво да си кажа с Робин Ху*,дали биха ми били интересни селските вечеринки със момци,зачервили бузите от насмукване от домашния казан с ракия(и пощипващи ме по гъза в тъмното под люляковите храсталаци),или дали ще ми е лесно да разпарчладисам рицарските брони на Хенри осми,че да му направя бърза свирка,нито пък разбирам кой знае колко от банциг,хилти,фрези и циркуляри поради простата причина,че на изпита по машинознание ми се падна за нитове,цилиндрични зъбни предавки и валове,не написах нищо и ми писаха 2-ка...
отговори ми на един въпрос само-защо се направи на разсеян пред моите прекрасни заякообразни облаци.....знаеш ли колко ги търсих специално за теб???И колкото и да ме наричаш кокошчица....това няма да ме умилостиви





Тема Re: a ako искаме да ви го навреме нежнонови [re: Kиpo]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано16.02.07 23:35



Няма шега, в ПМС съм



Ей, не се поддаваш на провокация, не си отговорил на моите недоумяващи въпроси.

Стана ми смешно за коя ли пазиш още генетичен матриял...така свидливо го раздаваш, и така се стискаш да не го хабиш в презервативи

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Ю ар факин' аут ъфнови [re: 3aй4e_B_4a6ka]  
Автор Kpeйдeйkи (the same:-))
Публикувано17.02.07 00:21



Близ?


Облачето беше готино, де, точно заяякообразно. Ама при всички мъжкари около теб, де да се навирам в калабалъка

Не всеки, който е с брада, е твой баща.

Редактирано от Kpeйдeйkи на 17.02.07 00:23.



Тема А ако само аз и тянови [re: Roxana]  
Автор Kpeйдeйkи (the same:-))
Публикувано17.02.07 00:24



знаем това..?



Не всеки, който е с брада, е твой баща.

Тема Re: А ако само аз и тянови [re: Kpeйдeйkи]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано17.02.07 00:30



Е, при всички клубарки около теб, не мога да се сетя коя ли ще е



Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: А ако само аз и тянови [re: Roxana]  
Автор Kpeйдeйkи (the same:-))
Публикувано17.02.07 00:33



ей, Роксано, ма. И ти ли ревнуваш???


Споко, тя е само виртуализирана илюзия.

Не всеки, който е с брада, е твой баща.

Тема Re: А ако само аз и тянови [re: Kpeйдeйkи]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано17.02.07 00:48





Значи ще си разменяте генетичен материал само виртуално

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Гледам Д. Брин...нови [re: Kpeйдeйkи]  
Автор MopфиycМодератор (Матричар)
Публикувано17.02.07 02:25



ти се отразява добре




Welcome to the real world!



Тема Re: аз помня поне няколконови [re: Kиpo]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано17.02.07 10:06





amor selvagem

Тема Re: Ю ар факин' аут ъфнови [re: Kpeйдeйkи]  
Автор 3aй4e_B_4a6ka (без опашка)
Публикувано17.02.07 10:30



курвичка ли ме нарече току що????



браво..поне ти го призна за заяк...но само да разбера,че и ти от куртоазия...не те знам....София тясна че ти доде...



Тема Не. Ти се нарече.нови [re: 3aй4e_B_4a6ka]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано17.02.07 13:03



Такава ли си?:-)))
Това,ч е си вкусно сладкишче и около теб обикалят гладни дечица не означава, че си...нещо си)
П.С. : Предпочитам пържолки





Тема Re: Гледам Д. Брин...нови [re: Mopфиyc]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано17.02.07 13:05



Всичко, което съм прочел преди време ми се е отразило по един или друг начин:-)



Тема брррфиууууууунови [re: Kиpo]  
Автор 3aй4e_B_4a6ka (без опашка)
Публикувано17.02.07 13:05



бъзикам се бе,бате...



Не съм...просто съм по-контактна ХАХАХАХАХАХАХХХХАХАХАХААААХАХАХ
и аз предпочитам солена...пред сладка...храна,имам предвид...



Тема аз също, какенови [re: 3aй4e_B_4a6ka]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано17.02.07 13:12



Незлобливата ти лежерна игривост е много секси, признавам)
И че носиш





Тема Re: аз също, какенови [re: Kиpo]  
Автор 3aй4e_B_4a6ka (без опашка)
Публикувано17.02.07 13:16



просто ми е много миличко и лигаво...кучето ми е виновно...



а и остатъчния вкус на чесън в устата ми от кьопоолуто(ебаси думичката)....допринасят за секси-то....май...



Тема и на меннови [re: Kиpo]  
Автор 3aй4e_B_4a6ka (без опашка)
Публикувано17.02.07 13:22



ако кака ми дал се беше появила навреме и ми беше изтръгнала с мае гери или с маваши "Лолита" от детските невинни,девствени ръчички....нямаше днес да ям толкова много бой...не само от нея





Тема не се притеснявайнови [re: 3aй4e_B_4a6ka]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано17.02.07 13:28



ти не си виновна- сал' невинна жертва на образователната система...





Тема Re: аз също, какенови [re: 3aй4e_B_4a6ka]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано17.02.07 13:29



ей сега ще ти покажа една прясна снимка на моятаа, чакай да я кача



Тема Re: не се притеснявайнови [re: Kиpo]  
Автор 3aй4e_B_4a6ka (без опашка)
Публикувано17.02.07 13:34



Цуцуцу....тц....
Виж сега,възможно е да съм учила френска литература и образователната ми система да е включвала разни пичове кат Зола,Мопасан,Молиер,Юго,Стендал и прочее буржоИ и да знам,че Червено и черно не е опера от братя Грим

...ама "Лолита"не е включена никъде в образователната програма....и си я прочетох по абсолютно собствена инициатива



Тема Re: аз също, какенови [re: Kиpo]  
Автор 3aй4e_B_4a6ka (без опашка)
Публикувано17.02.07 13:40



айде,чекам с интерес





Тема нямах предвид тованови [re: 3aй4e_B_4a6ka]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано17.02.07 13:40



по-точно имах предвид точно нещо, включващо като под-дефолт именно реакцията ти


Ето ти кучето:




Тема има подобно на твоетонови [re: 3aй4e_B_4a6ka]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано17.02.07 13:41



мекокафявовиртуално излъчване.
Но не е чело Зола, определено.



Тема Re: нямах предвид тованови [re: Kиpo]  
Автор 3aй4e_B_4a6ka (без опашка)
Публикувано17.02.07 13:46



знам аз много добре как да я тълкувам Лолита...Лично Набоков ми е обЯснил...



въпросът е друг,че покрай книжката имаше и един батко...и така...

ааамиии,мойто куче....сега ще намеря и ще ти пратя...


уууу..какви голееееми...очи има...
ПС-тва отзад крака ти ли е?



Тема Re: има подобно на твоетонови [re: Kиpo]  
Автор 3aй4e_B_4a6ka (без опашка)
Публикувано17.02.07 13:49



ееее,как бе...с тези големи очи



може би не си му дал възможност....може книжката да е много нависоко на библиотеката...а то е мъничко...и не може да стигне



Тема Re: нямах предвид тованови [re: 3aй4e_B_4a6ka]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано17.02.07 13:58



тц.



Тема Re: има подобно на твоетонови [re: 3aй4e_B_4a6ka]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано17.02.07 14:00



Не, откак прочете Розенкройцер, спря да чете.
А завчера гледа с дъщерята Блейд Троица. Епизодът с пекинеза-вампир тъй я разтърси, че и филми спря да гледа.



Редактирано от Kиpo на 17.02.07 16:52.



Тема Re: аз помня поне няколконови [re: Salem]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано17.02.07 14:01



бахти. Ти ли измисли това, наистина?? Вс еедно аз съм го измислил)))
Да не си го чела от Леонардо...???





Тема Re: аз помня поне няколконови [re: Kиpo]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано17.02.07 14:05



Не, спя с него



amor selvagem

Тема Re: има подобно на твоетонови [re: Kиpo]  
Автор 3aй4e_B_4a6ka (без опашка)
Публикувано17.02.07 14:14



мойто пък снощи гледа Куджо...и също е депресирана...
но тя скоро ще ходи на разстрел...нашите щели да купуват някакви бели канапета...и така...



Тема Re: нямах предвид тованови [re: Kиpo]  
Автор 3aй4e_B_4a6ka (без опашка)
Публикувано17.02.07 14:16



ами?



Тема Re: аз помня поне няколконови [re: Salem]  
Автор fancier (джаста-праста)
Публикувано17.02.07 15:28



Аплаус!





Which hat is mine?
They are all your hats, Mr. Angier


Тема Re: има подобно на твоетонови [re: 3aй4e_B_4a6ka]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано17.02.07 16:54



Разстрел?


Това животно има душа, да не е някоя бездушна себична твар- да речем котка!!



Тема Re: нямах предвид тованови [re: 3aй4e_B_4a6ka]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано17.02.07 16:57



щи каа на ошентце



Тема Re: има подобно на твоетонови [re: Kиpo]  
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано17.02.07 17:24






Empta dolore docet experientia..

Тема Re: нямах предвид тованови [re: Kиpo]  
Автор 3aй4e_B_4a6ka (без опашка)
Публикувано17.02.07 18:42



ам ари



Тема хахахахахнови [re: Kиpo]  
Автор 3aй4e_B_4a6ka (без опашка)
Публикувано17.02.07 18:44



бъзикат се бееееее....как,такова местенце й е отредено пред новата каминка..
аз по-гледано куче от моето не познавам





Тема Re: има подобно на твоетонови [re: Wildberry]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано17.02.07 20:11



къш





Тема Re: нямах предвид тованови [re: 3aй4e_B_4a6ka]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано17.02.07 20:14







Тема Фентъзи енови [re: Kpeйдeйkи]  
Автор fancier (джаста-праста)
Публикувано17.02.07 20:37



двама души от едно и също време да водят смислен разговор. Повечето двойки такива общи приказки и клиширана фразеология обменят, че си запушвам ушите

Дано поне ебането да им върви. Чиста демография, кво да я праиш.

Леле, Азис колко бил сладък! Сега го гледам



Which hat is mine?
They are all your hats, Mr. Angier


Тема азис си прави кефанови [re: fancier]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано17.02.07 20:57



дори БАтбойко успя да вземе на подбив по едно време.
Би ли дефинирала "смислен разговор" ? Пази боже, никак не се заяждам.
Аз също не мога в момента- не ми се мисли, но влизайки в темата с едно ново мнение, мислех, че е пак Зайо.
А то- изненада! Фанциетка!


Има хора, с които дори съвсем немногословния разговор на маса за двама, или седнали на дивана, е толкова приятен.
Съпреживяване, попиване на компанията, удоволствие от Присъствието.
Сигурен съм,ч е ме разбираш. При тези условия всеки разговор е смислен.
Ще спорим ли?



Тема Re: Фентъзи енови [re: fancier]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано17.02.07 21:01



бате васко е сладурче, такава приятелка да си имах, нищо друго не ми трябва
аз пък гледам "великите българи" и се чудя как ли им е вървяло ебането на тях. левски категорично ми е най-секси, аз и за него гласувах.

poor is the man whose pleasure depends on the permission of another.


Тема е не си ли чувал,нови [re: Kиpo]  
Автор fancier (джаста-праста)
Публикувано17.02.07 21:14



най-общо са разговори, които предават строго ограничен брой факти, без да ги интерпретират и без да ги асоциират или превръщат в нова информация. Дъвчат едно и също от сутрин до мрак.

По кината има едни такива малоумни двойки. На екрана някой пие вода. И мъжкият зрител: "Той сега пие вода". Женският зрител до него: "А, да, той пие вода."

Кво значение има епохата в този случай не виждам. Освен че не беше зле да не се случва в нашата





Which hat is mine?
They are all your hats, Mr. Angier


Тема ...:нови [re: fancier]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано17.02.07 21:23



-Виж го тоя как пие.
-Дали пие вода?
-По начина по който...виж, чашата е от оловно стъкло.
Знаеш ли, че според една теория...според една теория Рим е западнал, заради оловните тръби...? Пардон, пардон, това е ебаси клишето, всеки ги знае тия глупости...така е, защото ме разсейваш, миришеш ужасно секси...оня на по-предния ред по диагонал дали ще има нещо против да се..."...
мога и още, ама нямам време сега)
Асоциативности.
Да викнем Леонардо и Салемка?





Тема Re: ...:нови [re: Kиpo]  
Автор fancier (джаста-праста)
Публикувано17.02.07 21:29



Погледнах аз кой пръч е на по-предния ред по диагонал и дали няма пък да е по-готин, но изненада - там пак си ти



Както си се клонирал, Салемка може да дойде само с тази част от Леонардо, която носи в себе си



Which hat is mine?
They are all your hats, Mr. Angier


Тема кампанията на меннови [re: emma_goldman]  
Автор fancier (джаста-праста)
Публикувано17.02.07 21:31



хич не ми е секси. Питам се кой ли е хитът на Азис, да си го сваля да го чуя





Which hat is mine?
They are all your hats, Mr. Angier


Тема Re: ...:нови [re: fancier]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано17.02.07 22:26



че ти отде ме знаеш колко съм готин???:-))))



Тема Re: кампанията на меннови [re: fancier]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано17.02.07 22:28







Тема Re: има подобно на твоетонови [re: Kиpo]  
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано17.02.07 22:36






Empta dolore docet experientia..

Тема е не,нови [re: Kиpo]  
Автор fancier (джаста-праста)
Публикувано17.02.07 22:53



това беше нечовешко





Which hat is mine?
They are all your hats, Mr. Angier


Тема Категорично се разграничавам отнови [re: fancier]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано18.02.07 00:02



хомофобските и мракобесни позиции на БТР !!!


Аз не подкрепям подобно отношение към един имащ своето място в Българската кОлтура творетц...ъъъ...отношение, безспорно продиктувано от ксенофобски/щото е ман...ром!/ и хомофобски, щото еее....гей, позиции!

Сега сериозно: Виж един комплексен поглед- Бойко махна постера му навремето- 1:0 за Азис. Бойко демонстрира мускули, но е смешен, Васко излиза морален победител Да, ама срещу паметника на Левски верно е гнусно! -първи подпласт.
Да, ама Васко само се прави на педераст,май. Май? И какво от това- толкова успешно се прави,ч е е все едно дали наистина е или само се прави/"Майко Нощ", Вонегът/
А БТР прявят някакво доста любителско парче- "гаден долен педераст"- май пак гол за Васко...дали? На антивасковците им доставя страхотно удоволствие.
Е, каква е "правилната позиция"?
Каква заемам аз?:-) Правилната позиция е да видиш всичко това и още, усмихвайки се.
И накрая да попиташ Фанци/знам,ч е си моногамна!/ Ти ли беше споменала, че имаш дълга черна коса преди време в една тема...???



Тема Баси,нови [re: Kиpo]  
Автор fancier (джаста-праста)
Публикувано18.02.07 00:19



убийствен концерт на Мадона... Онемях.

Ама Азис изпревари ББ, че и Слав Триф в Играта! Великите Българи, ако и да не е българин



Кестенява ми е косата.



Which hat is mine?
They are all your hats, Mr. Angier


Тема "...-koketno уточни тя"нови [re: fancier]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано18.02.07 00:23




Нищо, в полумрак е почти като черна:-)
Мадона не е ли обект на твърде силен снобарски интерес, за да те кефи..? ОК, де, вкус !!



Тема Re: Баси,нови [re: fancier]  
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано18.02.07 00:25



НАЛИ!!!!
Аз се озъбих направо, чак помиярските ми котки гледаха!

Баси жената, баси чудото, баси танцьорите, баси ефектите, думи нямам, нямам и емоции в момента, освен овчо вцепенение!

Empta dolore docet experientia..


Тема Re: има подобно на твоетонови [re: Wildberry]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано18.02.07 00:26



много е сладко това. Злобарке !





Тема боожже боженови [re: Wildberry]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано18.02.07 00:28



къде ми е Салемката, вие сте снобаризирани





Тема Re: има подобно на твоетонови [re: Kиpo]  
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано18.02.07 00:29



По-добре ме нарочи за курва, ама не и за злобарка, щот не съм! Освен ако не ми надраскаш вратата на колата с ключ, тогава сичката злоба на светъ ше ти се стовари на главатъ!



Empta dolore docet experientia..

Тема Re: боожже боженови [re: Kиpo]  
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано18.02.07 00:31



Дааааааа, да, да. Ела да ми изпереш работния гащеризон, пък ще си говорим за снобария, облако!



Empta dolore docet experientia..

Тема веднага, следнови [re: Wildberry]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано18.02.07 00:33



като ми свалиш препуциума нежно с езиче, Работната.





Тема Хубуунови [re: Kиpo]  
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано18.02.07 00:36



щом искаш антифриз за под препуциума



Empta dolore docet experientia..

Тема zakachlivo kaza toj)))нови [re: Kиpo]  
Автор fancier (джаста-праста)
Публикувано18.02.07 00:42



Вече имам чувството, че в тоя форум като някой се чуди кво да ми каже и се закача за корена сноб-

Поне четвъртият си.

Да беше превключил от Пинк-а, изключително шоу на кака Мадонка пропусна. Ааааааааа!



Which hat is mine?
They are all your hats, Mr. Angier


Тема глупости, ПИНК!нови [re: fancier]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано18.02.07 00:43



Аааа, опитва се да ме уязвииииии...!


По-зле: Лапам по няколко серии на Фарскейп, напипах всички 4 сезона!!



Тема лейтенантката-умиротворителка енови [re: Kиpo]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано18.02.07 00:45



жжжжестока брюнеткааа....





Тема оооффффнови [re: fancier]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано18.02.07 00:46



Добре ! Ти не си снобарка-лягам си и не мога да те оставя такава несправедливо снобаризирана...голям жест правя, дано го оцениш. Прочее, точно с тая цел го правя!





Тема ти на ПИНКнови [re: Kиpo]  
Автор fancier (джаста-праста)
Публикувано18.02.07 00:47



засягаш ли се? Ще си го запиша

Обида би било, ако имах подозрения, че си от тази аудитория Но след като сам си го признавал тук и още си пишем, значи е комплимент Нали така?

Фарскейп кво е?



Which hat is mine?
They are all your hats, Mr. Angier


Тема пределнонови [re: Kиpo]  
Автор fancier (джаста-праста)
Публикувано18.02.07 00:55



ми е ясно, че си взимаш думите назад - ей така изглеждат сега акрабонс, щото ти посочих, че си епигон.

И, да, именно това целях





Which hat is mine?
They are all your hats, Mr. Angier


Тема Re: има подобно на твоетонови [re: Wildberry]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано18.02.07 11:38



Вилдберийо, какво ти става, ма, много лесно се поддаваш да манипулации


Да ти назначим една ръчна манипулацийка да се успокоиш?

amor selvagem

Тема Re: има подобно на твоетонови [re: Salem]  
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано18.02.07 12:11



На ква манипулация съм се подала бе?!

Лигавя се, то човек като няма какво да напише, обикновено не пише, ама аз като нямам какво да правя, дращя.

А по мануална терапия не си падам особено

Empta dolore docet experientia..

Тема хххухх...нови [re: fancier]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано18.02.07 13:30



ква си ми бойничкааа...





Тема Re: има подобно на твоетонови [re: Wildberry]  
Автор 3aй4e_B_4a6ka (без опашка)
Публикувано18.02.07 15:33



лигли





Тема Re: веднага, следнови [re: Kиpo]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано18.02.07 15:52



Една истинска снобарка би ти го свалила с мигли!



amor selvagem

Тема илинови [re: Salem]  
Автор fancier (джаста-праста)
Публикувано18.02.07 15:59



пък въобще не би



Къде се губиш, липсваш. Ай да те водя на една изложба



Which hat is mine?
They are all your hats, Mr. Angier


Тема и не би те водила на изложба?нови [re: Salem]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано18.02.07 16:21







Тема Re: илинови [re: fancier]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано18.02.07 19:18



Бях в провинцията, както се изразяват кореняк софиянци от дружба, младост, люлин 1-30, околовръстното и Перник



На каква изложба?

amor selvagem

Тема Re: и не би те водила на изложба?нови [re: Kиpo]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано18.02.07 19:19



Но аз бих я завела на изложбата на изобретенията на Леонардо в СГХГ, макар че няма да й казвам, че сънувах секс там



amor selvagem

Тема Разбира се,нови [re: Salem]  
Автор fancier (джаста-праста)
Публикувано18.02.07 19:23



че за нея говорех.



Киро вчера сълзи ронеше за тебе, призоваваше те... ама не.

Струва ми се, че много иска да дойде на изложбата



Which hat is mine?
They are all your hats, Mr. Angier


Тема каккккнови [re: Salem]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано18.02.07 19:44



може да сте толкова слаадинки двенкитебеее





Тема Re: Разбира се,нови [re: fancier]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано18.02.07 19:46



Естествено. Ще ви гледам от 2 м. разстояние, ще ви се наслаждавам и ще поемем с разширени ноздри флуидите ви.





Тема Re: Разбира се,нови [re: Kиpo]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано18.02.07 19:48



Всъщност експонатите на Леонардовата изложба могат да се пробват


май... Фанси да каже

amor selvagem

Тема киро,ез южюълнови [re: Kpeйдeйkи]  
Автор 3aй4e_B_4a6ka (без опашка)
Публикувано18.02.07 20:18



постъпваш като обикновено мъжко прасенце....почти прави секс с мен,а сега се обърна......и заспа...
мисля,че с фансиер,вилдберито и саламената тряя образуваме коалиция на кокошчиците-Страдания без Киро





Тема чакам с ннови [re: Salem]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано18.02.07 22:46



етърпение да удовлетворя /естетическите си/ сетива...





Тема Re: киро,ез южюълнови [re: 3aй4e_B_4a6ka]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано18.02.07 22:47



Пленителната ти чистосърдечна разгоненост е толкова обезоръжаваща...!





Тема Re: киро,ез южюълнови [re: Kиpo]  
Автор 3aй4e_B_4a6ka (без опашка)
Публикувано18.02.07 23:50



Не,мило,просто пледирам за моногамност,защото съм била и ранен заек



бъзикам се...



Тема Re: киро,ез южюълнови [re: 3aй4e_B_4a6ka]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано19.02.07 00:00



което автоматично те прави и гърмян? Заек?:-))



Тема Цъ,нови [re: Salem]  
Автор fancier (джаста-праста)
Публикувано19.02.07 00:14



отделени са със шнурчета, стъкла и прочие.
Смисълът им е да пораждат идеи и вериги от мисли извън физическия допир. Могат да говорят, обаче





Which hat is mine?
They are all your hats, Mr. Angier


Тема Re: киро,ез южюълнови [re: Kиpo]  
Автор 3aй4e_B_4a6ka (без опашка)
Публикувано19.02.07 01:15



еми....те възрастните зайци си ме гърмят както си искат....аз само бягам на зигзаг с изтръпнала опашка и аеродинамични уши





Тема Re: киро,ез южюълнови [re: 3aй4e_B_4a6ka]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано19.02.07 10:32



:-)))
Ххехех))) Ей, голяма работа си. Но спокойно, моята пушка няма да гръмне в твоя посока, аз съм добър чичко. Природозащитник





Тема Re: киро,ез южюълнови [re: Kиpo]  
Автор 3aй4e_B_4a6ka (без опашка)
Публикувано19.02.07 11:31



това не стига....трябва и морков





Тема стига бенови [re: 3aй4e_B_4a6ka]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано19.02.07 11:40



за какво ти е още един...зеленчуков трофей на стената?
Приеми, че на вкус са еднакви.





Тема Re: стига бенови [re: Kиpo]  
Автор 3aй4e_B_4a6ka (без опашка)
Публикувано19.02.07 12:12



Оооооо,не саааа,не сааааааа


едни са с дебел край и с тънък връх,втори са сочни,трети леко изветряли,четвърти твърди като чуканчета,пети огромни и дебели,шести мънички,но хрупкави....
така че не можеш да ме убедиш...



Тема Re: стига бенови [re: 3aй4e_B_4a6ka]  
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано19.02.07 12:36



А некои се и спаружват, да те подсетя, като попреседят малко!



Empta dolore docet experientia..

Тема е кой може да бъде по-голям спецнови [re: 3aй4e_B_4a6ka]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано19.02.07 12:47



по морковчетата от една зайочка?)





Тема никой...нови [re: Kиpo]  
Автор 3aй4e_B_4a6ka (без опашка)
Публикувано19.02.07 12:52



разбира са...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.