Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:39 29.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: мерси ...нови [re: Salem]  
Автор TeOrEt (бял мишок)
Публикувано12.02.07 23:26



... точно тая дума търсех



заеби кучето ... зъл стопанин!

Тема Уважаема Салем,нови [re: Salem]  
Автор Kypamop (задълбаващ)
Публикувано12.02.07 23:35



Свойски?! Тва пък къде... Мисля, че спорим за принципи, нали?
За това, че в секса когато единия каже НЕ - експериментите спират, а не започва дискусия за доказване кой е прав. НЕто си е НЕ, и точка, аргументите са без значение... Ако говорим за секса като споделено удоволствие и взаимна грижа, разбира се, а не просто единия да си начеше крастата.
За мен това са сериозни неща, прекалено сериозни, мислех, че личи... Едва ли точно мен би обвинила в лигавене.
Както и да е, всеки има право да прави каквото си иска, в отпуснатите му граници на поносимост. Моите понякога са прекалено тесни, но пък си ме знаят и рядко ми се блъскат по кльоновете...





Тема Re: Я аз се чудех...нови [re: Hoвичok]  
Автор Oпиyм (онази - същата)
Публикувано13.02.07 00:41



Гладила си козинката, гладила я, докато меката й лапичка не попаднала в нежната сгъвка между задните й крачка... Почудила се, помаяла се... да го буди ли, да го остави ли да спи.... Поизтегнала се до него и се загалила с лапичка... заизвивала се блажено, проскърцвала едва едва (да не буди Шаро-то), обаче не усетила как пухкавата й опашка се размърдала и...

Шаро се събудил и аха да се разлая свирепо, при вида на гледката омекнал отвсякъде, само онова му нещо било твърдо до болка... Преместил се, близнал лиса по муцунката, тя отворила уста блажено и поела шаровата мъжественост до край.... Лисана така се унесла в начинанието, че в един миг чак се задавила.... Муцунката й била пълна с топлата гъста течност. Шаро доволно помахал с опашка, пък се приближил, хууубавичко й облизал муцунката отвътре и отвън, за шок и ужас на горския, който със свалени до коленете гащи наблюдавал от храстите



Какво станало обаче м/у задните лапи на Лиса.... никой не разбрал :) Само тя си знаела...

п.с
Да не сме съвсем оф на темата :)

Tell it to my heart
Tell me I'm the only one.
Is this really love or just a game?

Тема Re: Я аз се чудех...нови [re: Oпиyм]  
Автор Hoвичok (ироничен)
Публикувано13.02.07 00:49



Баси - изчервих се

. Сега ако кажеш, че Лиса е знаела и за горския в храстите - направо в Холивуд ще те пратим да им пишеш сценариите...
Това не е "не-оф" ами си е "поста на тримесечието" в тематиката на клуба . Само не знам кой ще забърсва клавиатурите на клубарчетата.... Баси перверзията с таз невинна, детска приказка.... Ау-у-у-у-у-у-у-у-у-у-у-у.......

- Да тръгваме, Дьониз..
Тя въздъхна тихичко и стана.


Тема Пфу...нови [re: Oпиyм]  
Автор Hoвичok (ироничен)
Публикувано13.02.07 01:02



... забравих си дори репликата, така се отнесох

.

Какво станало ли? Ами локвичка разбира се. Малка. Щяла да бъде голяма, но Шаро като усетил накъде отива работата бързичко се навел и каквото могъл - поел с устни и преглътнал...

- Да тръгваме, Дьониз..
Тя въздъхна тихичко и стана.


Тема Re: Уважаема Салем,нови [re: Kypamop]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано13.02.07 08:51



Цитираш ме в ситуация, в която не-то се нарушава със замах без да се пита. В случая не нарушавай моето не сега



amor selvagem

Тема Re: Защо мъжете не обичатенови [re: Alexcubata]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано13.02.07 08:52



Беше ми трудно да ги изредя поименно



amor selvagem

Тема Re: Защо мъжете не обичатенови [re: Salem]  
Автор Kotaranko (хулиганко)
Публикувано13.02.07 12:32



Кой ти каза ??! На мен не ми пречи ... Спермата си е моя и ще целувам която искам. Ако устните и не ми харесват няма да свърша между тях... Не е ли така?

Погледнах списъка на пишещите в темата и се отказах да чета ...


Мога да си представя .... Нещо като: "Евнух обяснява що е това секс и оргазъм"



Нека вятърът плиска в лицето ми дъжд. Няма нищо по-хубаво от лошото време.

Тема А,нови [re: Salem]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано13.02.07 14:07



обичаме, не е да не обичаме...

Ама що пък трябва да сме всички, като извадени от калъп? Тия, дето не си падат, са с други предпочитания, които може пък нас да карат да бърчим вежди...

И хич не се прави, попадала си И на такива, дето обичат!



Тема Кой ти каза,нови [re: Salem]  
Автор ДOCTABЧИK (enrapture)
Публикувано13.02.07 16:38



че не обичаме, даже целуваме и гърдите ви, като свършим върху тях



Усмихвайте се по често



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.