Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:50 02.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Парадокс...нови  
Автор Hoвичok (ироничен)
Публикувано29.01.07 23:13



Мили дами, имам питане, което ми е трудно да дефинирам без да се разпростирам много върху материята, но ще опитам.
Наблюдавах следната парадоксална ситуация.
Персонажи - мъж и жена. Мъжът е свободен, жената е обвързана, макар и не "твърде сериозно". Ситуацията не позволява да са заедно твърде често - средно 2 пъти седмично за по няколко часа. И двамата изгарят от страст и имат страхотен секс, който и двамата признават, че им е крайно недостатъчен като време.
В деня "X" двамата се оказват в състояние да пият кафе заедно за половин час. Не са се виждали, още по-малко - докосвали 2-3 дни. През това време и двамата са усещали как напрежението в тях неумолимо ги тласка към полудяване в буквалния смисъл на думата. Сядайки в кафето, мъжът не успява да се сдържи и да запази приличие - бръква в гащите на жената, предизвиквайки светкавична емоционална експлозия в нея. Пред десетина човека... Нещо, което тя никога не е допускала дори като идея, камо ли да е реализирала. Нито пък той. Но лудостта си казва своето. След трудното овладяване и въздържане от още по-големи лудости, двамата си уточняват графиците - той е на работа до по-късно, тя пък има ангажимент, който "не е особено важен" (според думите И) и е прекрасен повод да се забави за да могат "да изпушат по цигара" вечерта. Всичко е наред.
След обяда: Жената си позволява да изпрати няколко СМС-а с директно и агресивно еротично съдържание - нещо, което до тогава не се е случвало за няколкото месеца през които се познават. В крайна сметка се стига до момента, в който се чуват и тя тръгва да си свърши "неважната", полу-служебна работа, уточнявайки, че до часа на освобождаване на мъжа ще е приключила и ако не е твърде изморена или не се налага да се прибере при "постоянния" ще се видят непремено. Няколко часа по-късно се случва неприятното - мъжът приключва работа в уговорения час и се обажда. Познайте какво чува: "Аз още се занимавам, ще ти се обадя когато приключа и ще мина през вас.". Час по късно се получава и чаканото "приключване" с думите: "Аз си тръгвам към къщи..." Шах. И мат.
Следва неприятен разговор:
"M. - Беше ли важна работата?
Ж. - Не.
M. - Аз "пърхам" да се видим винаги - а ти как се чувстваш?
Ж. - По същия начин.
M. - Каза ли ми, че ще се видим днес?
Ж. - Да.
M. - Какво се обърка?
Ж. - Ами седнахме да говорим и не съм си поглеждала часовника.
М. - Нали се чухме когато приключих?
Ж. - Е, да де...
M. - И нали каза, че "работата" не е важна?
Ж. - Е, да де, можех и да спра когато ми се обади, но щеше да се наложи да я довърша друг ден.
M. - Но ти я отлагаш от два месеца - какъв е проблема за още ден-два?
Ж. - Ами така се получи."
Плюс още няколко несъществени реплики. Разговорът наистина не е дословен, но е близо до реалното без да прикрива нещо съществено.

Та мили ми клубарки, кажете ми - аз ли нещо не разбирам или тази мацка нещо не си дава много-много зор да си удовлетвори страстта. И да удовлетвори и неговата. Репликите "луда съм по теб", "не мога да дишам без теб", "искам постоянно да си до мен и да ме подлудяваш" и още и още, не са ли малко пресилени, ако се получава така? А ако не е за първи път? И на какво може да се дължи това? Заявките са за "безумно те желая и съм мокра постоянно". Аз не разбирам. Ако е така, защо не се използва всяка възможност?

Пишете спокойно - не става въпрос за мен и няма кого да засегнете. Но за да не изпадам в подобна "неразбираема" ситуация ми се иска да чуя вас и ако е нужно да си обяснявам женските приоритети, да съм способен да го направя.




- Как там погода?
- С утра шел дождь.

Редактирано от Hoвичok на 29.01.07 23:17.



Тема Re: Парадокс...нови [re: Hoвичok]  
Автор love_affair (еver...never)
Публикувано29.01.07 23:24



търсиш логика и рационалност, но тя е жена - не забравяй:


1.понякога нещата така идиотски се завъртат и без да си ги мислил - стават едни недомислени идиотски стечени обстоятелства, нещо ти прищраква не като хората в главата и резултатът е такъв - без изобщо да си го мислил така

имам чувството, че понякога глупостите сами се нижат - и не е въпрос на усилие на волята или желание - просто се е случило неуловимо



2.може да има спирачки, за които не си дава сметка, но работят вътре в нея

в такъв случай - не препоръчвам да се оказва натиск и вменява вина, тя причината в спокоен момент сама ще изплува от любопитство да види кой е имал цялото търпение на света - ако има огън да го поддържа




Послепис: Сестра ми е типът човек, който в такива моменти - така се заключва и млъква, че би си помислил какво ли не - подиграва се или какво - а никак не е така - нямамви моменти на невменяемост, които могат да откарат дълго

познавам други, които така несвързано и "парадоксално" обясняват - да те хвърлят в потрес

аз в такива моменти започвам да се смея - и смехът ми никак не се тълкува "по предназначение" - т.е в такъв момент - нито ми е смешно, нито се подигравам - но...реакция и стряска и ....

хора много - но ако обичаш човека - няма да го отричаш - а ще искаш да го попиеш и разбираш

зад всичко "парадоксално" се крие една природа, един прекрасен свят, но непознат

Shine On You Crazy Diamond

Редактирано от love_affair на 29.01.07 23:34.



Тема Re: Парадокс...нови [re: Hoвичok]  
Автор _Shining_ ()
Публикувано29.01.07 23:27



Наистина доста подробности и цитиран недословен разговор за да става въпрос за трети човек

...



Тема Re: Парадокс...нови [re: love_affair]  
Автор Hoвичok (ироничен)
Публикувано29.01.07 23:30



Аз не бих имал "цялото търпение на света". В крайна сметка или много искаш нещо да се случи и жертваш разни маловажни неща, собственото си спокойствие, а понякога дори и важни неща (ако не става въпрос за "просто секс") или не даваш подобни заявки. Ти как мислиш?

- Как там погода?
- С утра шел дождь.


Тема Нали всенови [re: _Shining_]  
Автор Hoвичok (ироничен)
Публикувано29.01.07 23:31



ни плюете (нас мъжете), че си "клюкарим". Е, понякога е вярно. Освен това присъствах на част от събитията



- Как там погода?
- С утра шел дождь.


Тема Re: Парадокс...нови [re: Hoвичok]  
Автор love_affair (еver...never)
Публикувано29.01.07 23:38



зависи колко държа на човека и колко искам да бъда с него, търпението е женска добродетел, разбирам те

ако не обичаш, а е просто тръпка - ясно - ще претръпне - това е достатъчно студен душ

ако е един път - иди дойди...случило се

ако е система - живо ще ме интересува, кое у мен провокира това, то не е едностранен процес - но явно нещо има, явно желанието е на лице - поне както го описа......

ако държите един на друг и има смисъл - ще направите усилия, иначе нейната малка тайне, ще остане скрита за Вас

ако не желае да бъде с теб - има 1001 начина да го покаже, каже....., а ти не си малоумен да не разбереш и усетиш

Shine On You Crazy Diamond

Редактирано от love_affair на 29.01.07 23:38.



Тема Re: Нали всенови [re: Hoвичok]  
Автор _Shining_ ()
Публикувано29.01.07 23:38



Добре е, че не каза на всичките



Тема Re: Парадокс...нови [re: love_affair]  
Автор Hoвичok (ироничен)
Публикувано29.01.07 23:41



Мдам... За "хвърлянето в потрес" не ми разправяй - и аз съм я сърбал тази чорба. И все още се дивя на някои неща, които съм чувал от жени. Но извинявай - не мога да го приема - мамка му, нали сме сапиенси, не е възможно да има толкова алогизъм в жените, вие все пак не сте от друга планета. Аз мисля, че честичко просто спекулирате с "ирационалността" си, защото така ви е по-лесно и ви изнася. Просто удобен начин да прикриете това, което не искате мъжа да разбере, м?

Когато нямате готов отговор или той е засегнал нещо, за което не сте предполагали, че може да се усъмни или досети

- Как там погода?
- С утра шел дождь.


Тема Re: Парадокс...нови [re: Hoвичok]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано29.01.07 23:45



Изпозлването на "всяка възможност" може да бъде изключително затормозяващо и да й краде от личното й време.

Или защото поради кратките им виждания, срещите им винаги да са свързани със секс или някакво сексуално преживяване. А тя е нормален човек и понякога наистина й се иска просто да изпушат по цигара.

Освен това той е свободен, а на нея й се налага да бъде супер организатор, за да ходи и се справя добре на работа, за да е добра приятелка на сериозния си ангажимент, и да е винаги влажна любовница на любовника си. И да използва всяка възможност. А вероятно и домакинства и кой знае още какво. Изморително е.

А може да й се повишил един хормон, понижил се е друг и да е нямала нужда и желание в края на вечерта да спринтира отново по този маратон.

Фразите са малко пресилени, ама какво от това. Нали и той ги казва? Очевидно няма как постоянно да са един до друг, той защо говори същите щуротии?




vuelve

Тема Е, да де,нови [re: love_affair]  
Автор Hoвичok (ироничен)
Публикувано29.01.07 23:45



но историята (поне доколкота аз знам и разбирам) е "ни тако-ни вако". Хем "заявки", хем липса на припокриване на действията със заявеното. Вярно, че не съм в ситуацията и не мога да бъда максимално наясно, но ми звучи точно така

. И затова се питам "защо". Никой не е застрахован - ако ми се случи искам да съм подготвен

- Как там погода?
- С утра шел дождь.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.