Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:00 29.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Отегчих се...нови  
Автор acid947 (паладин)
Публикувано14.01.07 22:56



Правя какво ли не, но дори и моето търпение си има граници... Отегчен съм до дъното на душата си... Отегчен съм от себе си най-вече – станал съм толкова предсказуем и плосък... Ще ми се да повярвам, че единственото ми избавление би била някоя красива по моите стандарти девойка – с очила, дълъг нос и да може да свири на пиано... Онова за 172/56 надявам се – не е нужно да го изтъквам...
Та – ако можете да ми влезете в положението – заповядайте – добре сте дошли...
Аз не че не справям – справям се и още как... ама все попадам на лековерни... Дали ми е някаква карма или нещо друго – кой знае... Покрай това общуване с лековерни и аз постепенно се превърнах в такъв... Нали се сещате – сега ако някой може да ни помогне – това е само Ацида... Друг е въпроса дали Ацида иска да го направи – ама той просто си е там и слушка... И кво от това – компота кайсиевия се харчи извън моята квота... не че роптая де... Опазил ме Бог... Само отбелязвам... Аз никога не съм обичал кайсии – виж – дюли... ех... дюли... дюлята си е друга работа... Дюлята само като й произнесеш народното название и те изпълва някак си... Да... Един такъв – стипчив Плод е Дюлята... Навява разни асоциации...

Та – да отбележа – в тоя клуб напоследък се говори за секс точно толкова, колкото се говори за секс и в една чиния с юфка примерно... То не са теми за сърбите, за риболова, за хипотетични ПЕТчленни ситуации (само някой си Гошо 5тков знае за какво иде реч де...), за това имам конструктивно предложение – ако ще овладявате тайните на риболова или ще заучавате някакви текстове на песни с преобладаващ сръбски текст – ми що не ходите да си ги обсъждате тия неща там, където се обсъждат такива неща....
И що за тема е това според вас - “Търся някой да ма оплоди”
Това е блестящ пример за тема, насочена към животновъди и зоолози...

Още много имам да кажа, ама ще си замълча... Че ще дойде Оня, дето знае какво ще бъде Времето, а Него не бива да го ядосвам...



Under construction...

Тема Re: Отегчих се...нови [re: acid947]  
Автор Erklig ( уникатен)
Публикувано14.01.07 22:59



паладин-ревльо!?






Mvlti svnt vocati, pavci vero electi
















Тема Re: Отегчих се...нови [re: acid947]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано14.01.07 23:01



хахахахха! ми що ти не пусна една тема за секса, ами пусна нещо в стила на Оня?



Сега в пустинята бушува дъжд....

Тема Такива като теб...нови [re: Erklig]  
Автор acid947 (паладин)
Публикувано14.01.07 23:04



...винаги ще има... Наричат ги обществена тор... Жалко - дано в другия си живот се преориентираш, но като наблюдавам бедния ти арсенал - не знам как ще го постигнеш...



Under construction...

Тема Как си...нови [re: rainy_season]  
Автор acid947 (паладин)
Публикувано14.01.07 23:06



... с пианото - можеш ли?
Щото ако не можеш - нямаш шансове - даже и счетоводителка да си...



Under construction...

Тема Re: Отегчих се...нови [re: acid947]  
Автор Xenia (IC)
Публикувано14.01.07 23:08



Ацид, аз в момента гледам "Троя".

Възпей, богиньо, гнева на Ахила....

Я се потопи в някоя безсмъртна творба, и не се ядосвай с яловия ГЗС!

Някой е разрязал филма, и го е качил онлайн в ЮТюб, после ще дам линковете, сега гледам девета част.

Я не се ядосвай...не си струва!


В Троя има повече секс и любов, и чест, и заплождане, и страсти, отколкото в ГЗС.



Тема Re: Как си... [re: acid947]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано14.01.07 23:09



ациде, ацидее....нищо общо нямам с твоите вкусове аз....голям проблем...
ама сериозно - хвани и напиши нещо за секс. от едно известно време те е налегнал клубен мързел...

Сега в пустинята бушува дъжд....


Тема Re: Такива като теб...нови [re: acid947]  
Автор Erklig ( уникатен)
Публикувано14.01.07 23:09



шом се косиш........



па и кат' знам к'ви смешковци са се изказвали така по мой адрес.......

кой ми сра у гащите ли ти е девиза?




Mvlti svnt vocati, pavci vero electi
















Тема Възразявам...нови [re: Xenia]  
Автор acid947 (паладин)
Публикувано14.01.07 23:10



Много любов има и в сериала Anal Exursions 6, който оглавява класацията в торентите... Аз се чудя тия там дали се женят после?



Under construction...

Тема Ами....нови [re: acid947]  
Автор valenty (ентусиаст)
Публикувано14.01.07 23:11



песенно ми е какво да правя








айде пускай си новата песен на Глория-Благодаря май се казваше



А как? да говорим за секса на Ония като казват,че не е правил




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.