Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:22 17.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема КАКнови  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано11.01.07 20:16



как успявате?
когато се разделите с някого, да го изхвърлите от мислите си? да не му се обаждате? да не отговаряте на неговите обаждания? как успявате, когато сте сами да не се върнете за още саамо една порция страхотен секс?
добре...пия чаша вода, дишам дълбоко и питам:
Ако го обичам вече три години, ако той не ме обича достатъчно, ако АЗ съм прекъснала отношенията, ако отчайващо остро, реално знам, че не трябва да съм с него, НО той е олицетворение на най-перфектния дъхоспиращ, умопомрачителен...НЕВЕРОЯТЕН секс....как да удържа фронта и да не се върна за "едно чукане"? как да не го мисля? още повече че той ме иска....айде помооощ



Сега в пустинята бушува дъжд....

Редактирано от rainy_season на 11.01.07 20:17.



Тема Re: КАКнови [re: rainy_season]  
Автор _slona_ (непознат )
Публикувано11.01.07 20:19



dai da ti go otporia v gyza da ti mine



Тема Re: КАКнови [re: rainy_season]  
Автор troy@ (непокорна)
Публикувано11.01.07 20:21



С упорито припомняне, че всеки път след този умопомрачителен и невероятен секс съм се чувствала недостатъчно обичана.



"...но нека знам - в тъмното кой отвърза луната?" - Мирела Иванова

Тема Re: КАКнови [re: troy@]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано11.01.07 20:22



получава ли се?

Сега в пустинята бушува дъжд....


Тема Re: КАКнови [re: rainy_season]  
Автор troy@ (непокорна)
Публикувано11.01.07 20:26



Да, когато чашата прелее и осъзнаеш, че това което взимаш/получаваш ти е крайно недостатъчно, то е достатъчно само да си припомниш колко гадно си се чувствала вчера например. И хич не ти е до секс тогава.


По-добре ужасен край, отколкото ужас без край. И без това достатъчно дълго си агонизирала.

"...но нека знам - в тъмното кой отвърза луната?" - Мирела Иванова

Тема Просто енови [re: rainy_season]  
Автор Ocoroвeц (~*~)
Публикувано11.01.07 20:30



"Убиваш" го. Има малко тежък период след това, докато се клатушкаш, но скоро минава. Всяко нещо в теб може да бъде премахнато.


~*~
In Neci Renascor Integer

Тема Труднонови [re: rainy_season]  
Автор sim4o77 (lucky)
Публикувано11.01.07 20:33



Няма рецепта , просто трябва да се пребориш с чуствата си , ако това въобще е възможно. Трябва да си ИНАТ и още много ВОЛЯ. Една жена с която скъсахме преди доста време , все още като я видя и............

, случи се така че се напихме и си легнахме в тях на нейната спалня, на сутринта въпросът беше " Абе ние правилили сме нещо снощи?? " , не не правихме защото аз не поисках , защото край значи край ( не ме питай как съм издържал да не го направя ).



Тема Мъжката волянови [re: sim4o77]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано11.01.07 21:09



е нещото, с което Господ не ме е дарил

...но ще се опитам да се преборя...има ли някаква рецепта - като ми се обади и да почвам да мисля за марули примерно....или като мисля за него...какво се прави тогава?

Сега в пустинята бушува дъжд....

Тема Re: Просто енови [re: Ocoroвeц]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано11.01.07 21:09



как да го "убия" ?



Сега в пустинята бушува дъжд....

Тема Re: избягайнови [re: rainy_season]  
Автор TeOrEt (бял мишок)
Публикувано11.01.07 21:11



надалеч, аз така направих и с изненада открих, че работи. за предпочитане в часова зона с +/- 12 часа.

заеби кучето ... зъл стопанин!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.