Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:07 20.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Многоуважаеми клубарки!нови  
Автор Плaтoничнo (А стига бе!)
Публикувано12.01.07 15:41



Смятате ли, че всеки мъж, който проявява желание да се сближи с вас, непременно го прави с цел да "топне чушката". И мислите ли, че има мъже, дето да им е гот във вашата компания заради самите вас като хора, а не непременно да са се вторачили в п****те ви? И ако сте супер пички визуално, пък мъжът не ви се е натиснал в бедрата, същият гей ли е, мухльо ли е или пич? Или пък, дето е рекъл Вуте: "Те таквоа животно нема". Я да ви чуя, ако обичате.

Редактирано от Плaтoничнo на 12.01.07 15:43.



Тема Re: Многоуважаеми клубарки!нови [re: Плaтoничнo]  
Автор Xenia (IC)
Публикувано12.01.07 15:46



Доколото 99,99% от мъжете около мен искат само и единствено да топнат чушката, аз си имам мои проверки кой за какво става и дали ще топне чушката.

Не отричам наличието на мъже с две глави, но и никога не забравям преобладаващото мнозинство и агресивността и лукавостта му.



Тема Re: Многоуважаеми клубарки!нови [re: Xenia]  
Автор Ckaпaния тъпaнap Джoнcън (даврандисан)
Публикувано12.01.07 15:49



Не се жалвай, плийз, щото не е много по-добре да си в категорията жени, при които никой за нищо на света не ще да топне чушката.



Тема Re: Многоуважаеми клубарки!нови [re: Плaтoничнo]  
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано12.01.07 15:57



Де да знам. В реала почти винаги искат да ми го заврат. Изключения са може би колегите ми, но не се знае и това.
В нета - отде мога да предположа, какво крои човека за монитора и на какво се надява...



Определено има мъже, с които мога да си говоря по цял ден, и за които знам, че не искат секс.

Empta dolore docet experientia..

Тема Re: Многоуважаеми клубарки!нови [re: Плaтoничнo]  
Автор thebeliever (новак)
Публикувано12.01.07 15:59



Не смятам.
А това, че се е вторачил в цицити или п...ата и да не би да ме прави по-малко човек в неговите очи?
Понякога не разбирам защо така се делят нещата - единият искал само секс с мен, а другият само да пием, а третият да плаче на рамото ми. Честно - не ми пречи да знам, че иска да ме чука, стига това да не пречи на него.
Що се правите на по-елементарни, отколкото сте, бе мъжове? ))))



Тема Re: Многоуважаеми клубарки!нови [re: Плaтoничнo]  
Автор dalya_night (())
Публикувано12.01.07 16:02



по принцип приемам извън службата си , че интересът е най-малкото от осъзнато /или не /предсексуално любопитие


така и така нещата винаги стават ясни и често са именно в тази насока, но пък какви приятели мъже имам-бетон сме от години, без да си бъркаме в кюлотите...
най-интересни са домогванията във връзка с работата-там границите са много размити, защото средата е цинична и рискова на макс, и не говоря за клиентите , а за колегите...
ако не харесвам някого за секс, мераците му си остават негов проблем, т.е. почти винаги е техен проблем

Редактирано от dalya_night на 12.01.07 16:09.



Тема Re: Многоуважаеми клубарки!нови [re: Плaтoничнo]  
Автор paзбиpaм (пак така)
Публикувано12.01.07 16:16



Не си мисля, че всеки има сексуални намерения, но съм съвсем сигурна само за гейовете - вече го обсъждахме.
Изобщо не съм от жените, които привличат от пръв поглед, с моята проклетийска физиономия и темерутлук, май е по-скоро обратното.

Тези, които ме смятат за слънчице, моля да си мълчат.
Ако ясно усещам, че един мъж ме харесва и желае, но не ми се натиска, го уважавам много повече. Защото или ме зачита като личност, или ми оставя избора. Ако не ми натрапва щенията си - ами супер, защото ако аз не го харесвам или по някаква друга причина не искам да задълбавам чак до секс, то си е негов проблем.
Много тъпо го написах, ама толкоз мога сега.



Тема Re: Многоуважаеми клубарки!нови [re: Wildberry]  
Автор Ckaпaния тъпaнap Джoнcън (даврандисан)
Публикувано12.01.07 16:24



Номерът е да искат секс и пак да може да си говорите... Бай дъ уей, откъде произтича, че жените не искат секс? Щото аз нямам такива наблюдения





Тема Re: Многоуважаеми клубарки!нови [re: Плaтoничнo]  
Автор Coнaтa (Tuonela)
Публикувано12.01.07 16:27



Ми не, може би щото съм от по-грозноватите. Та малцинство са тия с мераци.

Може би и затова го смятам за голям комплимент.



Love is blindness
I don't want to see
Wrap the night around me


Тема Re: Многоуважаеми клубарки!нови [re: Плaтoничнo]  
Автор Бapбapeлa (безразлична)
Публикувано12.01.07 16:28



не смятам ,защото желанието за сближаване с цел секс може да се контролира. един неугледен външен вид е добро нещо за да не прояви мерак.

почити няма мъж, на който не му е хубаво да си приказваме - от мен винаги има какво да се научи .... случва се и да не искат само да си приказваме , но не винаги.... отново зависи какво съм изкарала на повърхността .

И ако сте супер пички визуално, пък мъжът не ви се е натиснал в бедрата, същият гей ли е, мухльо ли е или пич? - този тийнеджърски въпрос можеше и да го пропуснеш...

поначало човек може всичко да контролира- стига да иска и да знае как .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.