Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:50 22.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема долу цска, 50% намаление в бенетоннови  
Автор notalovesong (непознат)
Публикувано12.01.07 11:04



темата за положителните страни на гейовете /в сравнение с "мъжете"/, необидчивостта, устойчивостта им и т.н. преобръщам в друга посока: битува схващането, че мъжете напоследък са неуверени, не знаят кво искат, страхливи са, недостойни и прочие. наопаки, много гейовете /пък и педали/, както и много жени в последно време се държат по-мъжки и от праволинейните. за целите на изследването ше трябва да припомня /или да наложа/ една аксиома: хората сме низки създания - независимо дали се стремим към целите си с физическа сила, подлост или дори по-достойни методи, няма начин да не изпадаме в ситуации, когато сме на "4 крака" и /художествено изказано/ "да поемем истината отзад". тъй като, обаче, възпитанието, или страха, или глупостта, или бог-знае-още-кво ни налагат стереотипа, че сме силни, достойни и бла-бла, кой повече, кой по-малко живее с илюзията, че е чист като сълза. един мъж /независимо дали е началник смяна в "кремиковци" с омазнен потник и унизена жена или шеф на кредитния отдел въ финансова институция, на когото половината мьекащи кредитни инспекторки са правили свирки/ доста лесно може да се позалъже в собствената си мачовщина. жена /респективно хомосексуалист/, която се е докоснала до най-хубавите неща в живота с крака на нечии рамене, с чупка в кръста или съ сперма по устата е далеч по-предпазена от риска на самозаблудата или да го кажем по-смело - е стигнала по-далеч в самопознанието. да резюмирам - идеята ми е, че самия акт на шибане предразполага мъжа към самозаблудата, че е силен и властва, а в същото време ясно показва на жената /респективно, хомосексуалния мъж/ може би най-хубавия урок на живота - ... /трудно ми е да го дефинирам и за тва ще разчитам на интелигентността на читателя/. някога този хендикеп може би не е бил от толкова голямо значение, тъй като физическата сила е била важна. в последствие придобивките на цивилизацията /тука имам предвид псевдоеманципацията - претенцията за "равенство" при запазване на "кавалерството" като норма на поведение, респективно, толерантността към "обратните"/ като че наистина доведе до наистина доста по-голямо количество силни жени и "обратни", отколкото силни мъже.



Тема Re: долу цска, 50% намаление в бенетоннови [re: notalovesong]  
Автор Xenia (IC)
Публикувано12.01.07 11:18



Изчакай малко, да го прочета още три пъти, за да съм сигурна, че правилно съм разбрала темата.



Тема Да живеят Д.Божилов и Е.Минчев!нови [re: notalovesong]  
Автор TPECKATA (el fuego)
Публикувано12.01.07 11:21



Силните мъже на нашето време!

Да не пропуснем и "нея" - Азиса...

Ако това е твоят идеал за силни мъже - явно нещо сексът напоследък ти е дошъл в повече или в недостиг... Откъде този интелектуален плам у теб?!

Що е то силен мъж, силна жена, питам аз? И толкова ли е важно за себеутвърждаването кой е "отгоре" когато правим секс?!
Кой както иска и може - така да си избива стреса и евентуално комплекси каквито има, ако има.

С едно ще се съглася:
Всеки има недостатъци и никой не е идеален.

В Интернете много психов,
Каждый пятый - это псих.
Говори со мною тихо,
Может я один из них.


Тема Re: долу цска, 50% намаление в бенетоннови [re: notalovesong]  
Автор Aфopтyнaдa (късметлийка)
Публикувано12.01.07 11:21



мъжете напоследък са неуверени, не знаят кво искат, страхливи са, недостойни и прочие. наопаки, много гейовете /пък и педали/, както и много жени в последно време се държат по-мъжки и от праволинейните

Доколкото разбирам, това е тезата. Към нея има аргументи, извлечени от житие-битието.
Правилно ли разбрах?

Нататък ние какво искаш да казваме?


Не съм съвсем съгласна, но за съжаление подобни явления могат да бъдат видяни. Чудя се само дали са толкова масови.

Редактирано от Aфopтyнaдa на 12.01.07 11:23.



Тема Re: долу цска, 50% намаление в бенетоннови [re: notalovesong]  
Автор Xenia (IC)
Публикувано12.01.07 11:23



Резюме: в слабостта на жената и женската позиция е силата й, правилно ли разбирам?

Илюзия е да си силен мъж, защото за да проявиш тоя тип "мъжка" Ян сила, ти е нужна жена?

Оф, не ми се теоретизира за сексуалния антагонизъм, аз съм влюбена и се чудя как да гепна когото трябва, сега не ми се ще да вдигам стойки в защита на това, колко някой е повече или по-малко в замисъла на природата, АЗ ИСКАМ САМО ДА ГО ИЗЧУКАМ, БЕ ХОРА!



Тема Аз съм много слаб мъжнови [re: Xenia]  
Автор ДOCTABЧИK (enrapture)
Публикувано12.01.07 11:36



не мога да отказвам на жените



Усмихвайте се по често


Тема Re: Аз съм много слаб мъжнови [re: ДOCTABЧИK]  
Автор Xenia (IC)
Публикувано12.01.07 11:43





Благодаря ти, че ме разсмя.

От поне една седмица вървя като буреносен облак. Крайно време беше малко да ми олекне



Тема Re: долу цска, 50% намаление в бенетоннови [re: Xenia]  
Автор notalovesong (непознат)
Публикувано12.01.07 11:45



не, бе - щото си нямам никой, когото да искам да изчукам, съм се озлобил и гледам да човъркам из психологията, та белким профанизирам хубавите неща, които пропускам



Тема Познал съм значи...нови [re: notalovesong]  
Автор TPECKATA (el fuego)
Публикувано12.01.07 11:53



но не знам що бях останал с впечатление от писанията ти че си жена?!



В Интернете много психов,
Каждый пятый - это псих.
Говори со мною тихо,
Может я один из них.

Тема Re: долу цска, 50% намаление в бенетоннови [re: notalovesong]  
Автор Xenia (IC)
Публикувано12.01.07 11:54



Когато искаш да изчукаш някой, изобщо не се интересуваш дали доминираш по женския или мъжкия начин и антагонизма и всякакви размишления и сметки и предиспозиции престават да те интерише.

Всичко, което ти е в главата, е как да завлечеш жертвата в храсталака.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.