Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:41 01.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема КАК  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано11.01.07 20:16



как успявате?
когато се разделите с някого, да го изхвърлите от мислите си? да не му се обаждате? да не отговаряте на неговите обаждания? как успявате, когато сте сами да не се върнете за още саамо една порция страхотен секс?
добре...пия чаша вода, дишам дълбоко и питам:
Ако го обичам вече три години, ако той не ме обича достатъчно, ако АЗ съм прекъснала отношенията, ако отчайващо остро, реално знам, че не трябва да съм с него, НО той е олицетворение на най-перфектния дъхоспиращ, умопомрачителен...НЕВЕРОЯТЕН секс....как да удържа фронта и да не се върна за "едно чукане"? как да не го мисля? още повече че той ме иска....айде помооощ



Сега в пустинята бушува дъжд....

Редактирано от rainy_season на 11.01.07 20:17.



Тема Re: КАКнови [re: rainy_season]  
Автор _slona_ (непознат )
Публикувано11.01.07 20:19



dai da ti go otporia v gyza da ti mine



Тема Re: КАКнови [re: rainy_season]  
Автор troy@ (непокорна)
Публикувано11.01.07 20:21



С упорито припомняне, че всеки път след този умопомрачителен и невероятен секс съм се чувствала недостатъчно обичана.



"...но нека знам - в тъмното кой отвърза луната?" - Мирела Иванова

Тема Re: КАКнови [re: troy@]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано11.01.07 20:22



получава ли се?

Сега в пустинята бушува дъжд....


Тема Re: КАКнови [re: rainy_season]  
Автор troy@ (непокорна)
Публикувано11.01.07 20:26



Да, когато чашата прелее и осъзнаеш, че това което взимаш/получаваш ти е крайно недостатъчно, то е достатъчно само да си припомниш колко гадно си се чувствала вчера например. И хич не ти е до секс тогава.


По-добре ужасен край, отколкото ужас без край. И без това достатъчно дълго си агонизирала.

"...но нека знам - в тъмното кой отвърза луната?" - Мирела Иванова

Тема Просто енови [re: rainy_season]  
Автор Ocoroвeц (~*~)
Публикувано11.01.07 20:30



"Убиваш" го. Има малко тежък период след това, докато се клатушкаш, но скоро минава. Всяко нещо в теб може да бъде премахнато.


~*~
In Neci Renascor Integer

Тема Труднонови [re: rainy_season]  
Автор sim4o77 (lucky)
Публикувано11.01.07 20:33



Няма рецепта , просто трябва да се пребориш с чуствата си , ако това въобще е възможно. Трябва да си ИНАТ и още много ВОЛЯ. Една жена с която скъсахме преди доста време , все още като я видя и............

, случи се така че се напихме и си легнахме в тях на нейната спалня, на сутринта въпросът беше " Абе ние правилили сме нещо снощи?? " , не не правихме защото аз не поисках , защото край значи край ( не ме питай как съм издържал да не го направя ).



Тема Мъжката волянови [re: sim4o77]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано11.01.07 21:09



е нещото, с което Господ не ме е дарил

...но ще се опитам да се преборя...има ли някаква рецепта - като ми се обади и да почвам да мисля за марули примерно....или като мисля за него...какво се прави тогава?

Сега в пустинята бушува дъжд....

Тема Re: Просто енови [re: Ocoroвeц]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано11.01.07 21:09



как да го "убия" ?



Сега в пустинята бушува дъжд....

Тема Re: избягайнови [re: rainy_season]  
Автор TeOrEt (бял мишок)
Публикувано11.01.07 21:11



надалеч, аз така направих и с изненада открих, че работи. за предпочитане в часова зона с +/- 12 часа.

заеби кучето ... зъл стопанин!


Тема Re: КАКнови [re: rainy_season]  
Автор ln_Rock (1970)
Публикувано11.01.07 21:13



Nameri заместител





Тема Re: Мъжката волянови [re: rainy_season]  
Автор troy@ (непокорна)
Публикувано11.01.07 21:15



Намираш си друг мъж за секс за да не мислиш толкова много колко ти липсва сексът.



Трябва да си убедена, че не искаш да си причиняваш всичко това за да проявиш и волята, и ината.

"...но нека знам - в тъмното кой отвърза луната?" - Мирела Иванова

Тема Re: КАКнови [re: ln_Rock]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано11.01.07 21:19



тва и аз го знам, ма не става към настоящия момент. а ситуацията си е налице - точно сега



Сега в пустинята бушува дъжд....

Тема Re: избягайнови [re: TeOrEt]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано11.01.07 21:20



това няма как да го направя...а от сума време го чакам той да го направи, ма и той си стои...уффф....

Сега в пустинята бушува дъжд....


Тема Re: Мъжката волянови [re: troy@]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано11.01.07 21:21



предполагам, че в момента ми се струва по-безнадеждно, отколкото е. просто досега сто пъти съм го правила това упражнение и не съм успявала. а сега - ТРЯБВА



Сега в пустинята бушува дъжд....

Тема Re: моженови [re: rainy_season]  
Автор TeOrEt (бял мишок)
Публикувано11.01.07 21:25



да е за добро, да ти кажа.

заеби кучето ... зъл стопанин!


Тема Re: Мъжката волянови [re: rainy_season]  
Автор troy@ (непокорна)
Публикувано11.01.07 21:30



Щом ТРЯБВА, то ставаш сутрин, поглеждаш се в огледалото, усмихваш се на себе си и си казваш "Днес ще бъда красива и неустоима, ще свърша работата на целия китайски народ и ще обядвам с онзи колега, който никой не ебава за нищо - може да е свестен човечец."
И през целия ден си повтаряш ТРЯБВА да направя това, ТРЯБВА да направя онова. Ако той ми се обади ТРЯБВА да си поискам от него нещо, за което съм убедена, че ще ми откаже и това ще ме ядоса.

Направи си списък с нещата, които ти харесваш, а той не - бързо ще го откажеш да ти звъни, а това че пък той ще ти отказва постоянно ще ти е допълнителен стимул.

Опитай и още нещо: Говори му за твоите чувства и за това как усещаш неговите. Правете си секс, но си му и говори за чувствата си - ако наистина не те обича така, както ти искаш (пък дори и да те обича) ще му писне да те слуша.

"...но нека знам - в тъмното кой отвърза луната?" - Мирела Иванова

Тема аз да ти кажанови [re: TeOrEt]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано11.01.07 21:31



то всичко е за добро, според моята житейска философия....ама с голяма клизма ше ми го изкарат тва добро изглежда


ееййй....просветна ми, щом се усмихвам.....(тва е другия момент - рязко си меня настроенията)

Сега в пустинята бушува дъжд....

Тема Re: Просто енови [re: rainy_season]  
Автор Ocoroвeц (~*~)
Публикувано11.01.07 21:32



Приеми го и след това го погълни.


~*~
In Neci Renascor Integer

Тема Re: КАКнови [re: rainy_season]  
Автор Лъчeзapa_ ()
Публикувано11.01.07 21:32



Никак. Оставям на другите да правят всички тези усилия , ако искат.

А ако аз реша да се разделям, то значи не ми пука и тогава наистина не ми пука. С това нещата се изчерпват.








Тема Re: Мъжката волянови [re: troy@]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано11.01.07 21:35



ето това е вече свежо


мерси много! почвам от утре....и знаеш ли?....може би този път наистина ще се измъкна...а като ми стане много тежко, може аз да му се обаждам насред работния ден да му чуруликам за чувства....о, супер...ще ме откаже веднага от себе си
целуффка

Сега в пустинята бушува дъжд....

Тема Re: КАКнови [re: Лъчeзapa_]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано11.01.07 21:36



късметлийка....

Сега в пустинята бушува дъжд....


Тема Re:нови [re: rainy_season]  
Автор Лъчeзapa_ ()
Публикувано11.01.07 21:42



Не, не съм късметлийка. Просто започвам да бъда себе си, да се грижа за своите интереси и живот, да държа на себе си. Започвам да живея и отстоявам интересите си така, както искам.

Още не съм срещала мъж, който да издържи на това жената до него да живее пълноценно . И реакциите не закъсняват. А пък ако някой ден мъжът се окаже свестен, със сърце и ум, какво по-хубаво от това.






Тема Re: Мъжката волянови [re: rainy_season]  
Автор troy@ (непокорна)
Публикувано11.01.07 21:43



Успех!



Целувки и от мен.

"...но нека знам - в тъмното кой отвърза луната?" - Мирела Иванова

Тема Re: Мъжката волянови [re: rainy_season]  
Автор AтинянkaтaTaйcън (воин)
Публикувано11.01.07 21:45



Пробвай, но не се задълбавай, ако не проработи.
По-добре изпраскай няколко мъже за еднократна употреба. Поне при мен действа. Е, аз нямах най-доброто ебане, а най-добрата свирка/може би хармоника/

, ако трябва да съм точна. Смешното е, че в калабалъка, в навалицата, се класира и самият ТОЙ.

На върха на копието

Тема Re: КАКнови [re: rainy_season]  
Автор Sordo (неЗАпознат)
Публикувано11.01.07 21:52



Хихихи

, да се откажеш от нещо, което толкова те кефи, само щото не е във формата, в която си мислиш, че искаш то да бъде...
ЕТО ТОВА СЕ КАЗВА "МИНАВКА"!!!
Ама сама си си виновна...както и да е.
А иначе въпросът ти е лесен. Отдавна е известно, че най-големият враг на доброто е по-доброто.
КАК СЕ ЗАБРАВЯТ СТРАХОТНИТЕ ЛЮБОВНИЦИ? - ами като си намерим по-страхотни и спрем да се самонавиваме относно неповторимостта на първите .
Ако все пак не успееш с това, просто остави на времето да свърши своето. Времето лети и забравата действа безотказно.
Независимо дали ще забравиш човека или ще се събереш отново с него, съм почти сигурен, че не след дълго ще се сещаш за тази тема и ще си се чудиш на акъла. Времето лекува.

Редактирано от Sordo на 11.01.07 21:59.



Тема Re: Мъжката волянови [re: rainy_season]  
Автор dalya_night (())
Публикувано11.01.07 21:53



а що да се дърпаш?
като гледам как се зарадва на Троя на варианта-ми ти си го искаш този човек , въпреки че нещо куцало...


аз бих ти предложила нещо друго: ами консумирай го!
колкото можеш
както ти скимне
и престани да му блееш за любов
каквото ти хрумне това искай прави и говори с него-изобщо не се съобразявай, не се въздържай, не му спестявай нищо, прави зверски секс и забрави всички фини глупости в главата си , напий се и повръщай на килима -ти държи челото, не затваряй вратата на тоалетната и банята каквото и да правиш вътре , чукай го когато си неразположена, пребъркай му джобовете вземи му парите похарчи ги всички до лев!блъсни му колата-гледай да не са претрепеш, загуби важните му документи , или което от всичко това горе най-добре ти се отдава и което ти носи душата-това направи!!!

Разбери ме-не искам да скандализирам четящите-искам ти да разбереш какво ти говоря-прегърни анархията и закопай любовта, стани свръх егоист.

какво ще спечеля , Дал ме питаш?
навярно всичко обратно , мила , или поне това което не си съвсем загубила!
А в най-лошият случай-ще спечелиш самоуважението си , а на него ще подариш финали , които ще помни дълго...
В моят случай се оженихме, както е модерно след Троя да се изразяваме



Тема Re: Мъжката волянови [re: dalya_night]  
Автор troy@ (непокорна)
Публикувано11.01.07 21:58



Далиоооо, ти осъзнаваш ли как ме нахъсваш и как ще му еба майката на някой в скоро време, м?!



"...но нека знам - в тъмното кой отвърза луната?" - Мирела Иванова

Тема Re: Мъжката волянови [re: dalya_night]  
Автор Лъчeзapa_ ()
Публикувано11.01.07 22:01



Според мен анархия и свръхегоизъм са ненужни. Достатъчно е да прави това, което иска в живота и наистина да се грижи за интересите си. Ако мъжът оцелее след това (което е много малко вероятно) значи тя не може да се оплаква от безлюбие, да си го взима, такива скъпоценности няма под път и над път.






Редактирано от Лъчeзapa_ на 11.01.07 22:09.



Тема Re: КАКнови [re: rainy_season]  
Автор ln_Rock (1970)
Публикувано11.01.07 22:04



много са нещата, за които нямам готови рецепти за борба и едно от тях е Времето. На теб ти трябва време.

Напиши нещо или посвири малко (музикален инструмент имам пред вид).. или нарисувай, как изглежда душата ти сега. Третата рисунка ще ти хареса, а петата ще е супер. Ако и това не помогне, остава само

.





Тема Re: Мъжката волянови [re: troy@]  
Автор dalya_night (())
Публикувано11.01.07 22:05



ДА!
докато ревете и дарявате-нямате стойност
граби и се смей-и тогава стой и гледай
тая вечер искам кръъъъввввв!!!!!





Тема Re: КАКнови [re: rainy_season]  
Автор impulce (runaway)
Публикувано11.01.07 22:31



Бягай далече. Колкото можеш.
Впрегни мисъл и тяло - хобита, спорт, приятели, разнообразие, труд, безразборен секс - всичко, което мислиш че ще те изолира. И никакви контакти - никакви.
Ако имаш сили и смелост да си играеш със себе си, пробвай се да консумираш само. Това обаче не е за всеки. Ако не - изчезвай, никой на света не си залужава карането със самия себе си. Успех!



Защото другите момчета нямат бански на лалета, нямат твоите сини очи...

Тема Re: Мъжката волянови [re: dalya_night]  
Автор Xenia (IC)
Публикувано11.01.07 22:36



Боже, Далио, за сетен път установявам, че мислим тотално еднакво, дума по дума!

За съжаление не сме се виждали, за да разбера какво е това духовно родство, често чета твои неща, и е сякаш аз съм ги писала, само използваш по-различни изрази и стил от мен, но духа и мисълта са същите!

Точно така съм постъпвала, както го описваш...преглътнах на описанието!



Тема Re: Офф :-)нови [re: dalya_night]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано11.01.07 22:50



Hehehe кръв, а????
Вървят си 2 вампира - баща и син, намират си жертва и малкото вампирче пита баща си :
- Татее, сега като го бодна със зъбките си, цялата му кръв ли да изпия?
На което бащата отговаря :
- О нее сине, не цялата, ний сме вампири, не адвокати.



Само да не се стегнеш де, майтап Иначе за другото съм съгласна с теб.

Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!



Тема Re: Мъжката волянови [re: dalya_night]  
Автор ln_Rock (1970)
Публикувано11.01.07 22:55



Конкретна група ли търсиш или няма значение?



Тема Ми...нови [re: rainy_season]  
Автор acid947 (паладин)
Публикувано11.01.07 23:10



...аз не мога да ти дам съвет - за тия неща не се дават съвети...
Мога да ти споделя аз какво правя в такива случаи...
Виждам се с повече хора, налагам си да не й се обаждам - добър вариант е направо да изтриеш телефона... Концентрирам се в нещо странично - като работа например... В такива периоди много чета - книгите са свят, в който се чувствам далеч по-уютно...
Тъй че - стегни се и бъди силна - след време ще се чудиш кво толкова те е привличало в този човек, защото - повярвай ми - всяка следваща любов е по-истинска от предишните...



Under construction...

Тема Re: КАКнови [re: rainy_season]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано11.01.07 23:19



Единствения сигурен метод който знам е "Клин клина избива". Ама нали знаеш, лошото е, че единия винаги остава вътре

. Дори понякога, като видиш какъв чеп е следващия, оценяваш, че с предишния не ти е било толкова зле.
Иначе разни пожелания - разсейвам се...втълпявам си, че......налагам си да.... са просто бла, бла, бла.

Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!



Тема Re: Мъжката волянови [re: dalya_night]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано12.01.07 00:41



бях свръх егоист...е, не чак в тая степен, дето описваш

...опитвах се да го ползвам, да си правя квото си искам и дъра-дъра...не става. и не става точно, защото още го искам. просто не трябва да съм с него. това ме унищожава..."това" е нашата "връзка". просто трябва да го разкарам от живота си....от главата си (което е по-важно и трудно).
всичко друго е вече опитано...квото се сетиш....не става. просто трябва да го няма в тая празна женска главица мойта...

Сега в пустинята бушува дъжд....

Тема Re:нови [re: rainy_season]  
Автор Лъчeзapa_ ()
Публикувано12.01.07 00:43



Защо ?






Тема Re: Мъжката волянови [re: AтинянkaтaTaйcън]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано12.01.07 00:43



мъжете за еднократна употреба не ми носят удовлетворение. чувствам се гадно след това. както казах на далия - всичко е пробвано...трябва да го няма вече. това е.

Сега в пустинята бушува дъжд....


Тема Re:нови [re: Лъчeзapa_]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано12.01.07 00:44



защото не ме обича и не го крие.

Сега в пустинята бушува дъжд....


Тема Re:нови [re: Лъчeзapa_]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано12.01.07 00:45



просто....как да ти обясня....в числото на "моите интереси" аз слагам това да съм с него. а това си е една загубена кауза. за това сега си блъскам главата в стената, а вие помагате



Сега в пустинята бушува дъжд....

Тема Re:нови [re: rainy_season]  
Автор Лъчeзapa_ ()
Публикувано12.01.07 00:46



Ако не те обича, тогава защо ще те търпи и то особено, ако правиш неприятни за него неща ?

Как точно показва, че не те обича ?




Редактирано от Лъчeзapa_ на 12.01.07 00:47.



Тема Re: КАКнови [re: impulce]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано12.01.07 00:47



опитвам се точно това - да избягам. просто сме прекалено свързани и постоянно слушам за него от най-различни хора. а когато не слушам - сама си бръмча в главата....но ще се опитам, наистина...да не мисля.

Сега в пустинята бушува дъжд....


Тема Re:нови [re: Лъчeзapa_]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано12.01.07 00:48



не ме обича....не ми се обяснява - просто ми повяравай.
търпи ме заради секса и заради това, че съм мъжко момиче и може да си говори с мен за всичко...стига да иска.

Сега в пустинята бушува дъжд....


Тема Re: Ми...нови [re: acid947]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано12.01.07 00:49



дано да успея....



п.с: телефона е трит около 40-50 пъти...знам го наизуст

Сега в пустинята бушува дъжд....

Тема Re: КАКнови [re: HAДEЖДA™]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано12.01.07 00:51



друг клин няма. сама трябва да се справя. някъде по-горе казаха за времето...и аз на това се надявам. лошото е, че пътищата ни са силно преплетени...дори от това не съм пощадена...

Сега в пустинята бушува дъжд....


Тема Re:нови [re: rainy_season]  
Автор Лъчeзapa_ ()
Публикувано12.01.07 00:52



Твоите интереси нямат чак толкова общо с другите хора. Средата и семейството са важни, но ако сам не си щастлив със себе си (и съотвено ориентиран в приоритетите и живота си), няма да можеш да бъдеш щастлив с никой друг.






Тема Re: КАКнови [re: Sordo]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано12.01.07 00:53



минавка е заради нещо, което толкова те кефи да си губиш целия ум - ето за ТОВА съм виновна сама.
иначе си прав за времето....само дето аз от друг свой опит (не любовен) не вярвам много в това


ама сега не си мисли, че съм легнала да умирам де...ше се справя

Сега в пустинята бушува дъжд....

Тема Re:нови [re: rainy_season]  
Автор Лъчeзapa_ ()
Публикувано12.01.07 00:54



Ако не ти се обяснява, какво бихме могли да ти обясним ние ?






Тема Re: КАКнови [re: ln_Rock]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано12.01.07 00:58



има нещо вярно....



Сега в пустинята бушува дъжд....

Тема Re:нови [re: Лъчeзapa_]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано12.01.07 00:59



ами аз го написах в основното питане - как да си го избия от главата ми обяснете



Сега в пустинята бушува дъжд....

Тема Re:нови [re: rainy_season]  
Автор Лъчeзapa_ ()
Публикувано12.01.07 01:01



Не съм изяснила за себе си основата на проблема

, затова не мога да ти дам никакъв съвет.






Тема Re: КАКнови [re: rainy_season]  
Автор Hoвичok (ироничен)
Публикувано12.01.07 01:01



Ако ВЯРВАШ че "трябва", няма да се нуждаеш от "как".

"So I've got to turn the track up
Sit back and watch the royalties stack up"


Тема Re: КАКнови [re: Hoвичok]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано12.01.07 01:14



да, ама се нуждая. щото мозъка и сърцето нещо отказват да работят в синхрон. и щото, както вече казах по-горе - нямам силна воля.

Сега в пустинята бушува дъжд....


Тема Re: КАКнови [re: rainy_season]  
Автор Hoвичok (ироничен)
Публикувано12.01.07 01:20



Нещата не опират до воля, а до вяра. Има разлика...

Добре. Ето ти една рецепта: Застани пред огледалото, погледни се внимателно цялата, после закови поглед в очите си и се попитай "Какво всъщност искам? Постижимо ли е това? Как? А заслужава ли си?". На глас. Отговаряй си на всеки въпрос откровено - точно това, което мислиш.След това си легни. Утре сутринта ще знаеш със сигурност какво да правиш.

Пробвай.

"So I've got to turn the track up
Sit back and watch the royalties stack up"


Тема Re: КАКнови [re: Hoвичok]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано12.01.07 01:22



оки...дано помогне



Сега в пустинята бушува дъжд....

Тема Re: КАКнови [re: rainy_season]  
Автор Hoвичok (ироничен)
Публикувано12.01.07 01:23



Успех [thumbs up]



"So I've got to turn the track up
Sit back and watch the royalties stack up"


Тема Опа-а-а-а!нови [re: rainy_season]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано12.01.07 07:47



Още един единствен и неповторим сексуалник.

Просто намираш следващия, който се чука невероятно, бе. Ако следващия не го умее, по-следващия и така, докато намериш другия неповторим.

Искам, искам, искам, иска-а-а-а-а-а-а-а-а-ам...

Тема Re: КАКнови [re: rainy_season]  
Автор Hot_ice (злобка)
Публикувано12.01.07 07:59



не е трябвало да си тръгваш
един човек или място се напуска, когато си готова да не се върнеш повече
а ти явно не си била
затова, мен ако питаш, само инат може те спаси
но ще ти строши нервите и ще ти изпие живеца, щото да вървиш срещу себе си не е работа

съвет .....завъди си две-три гаджета, не едно, поне 2. Чрез количество към безопасност, казали умните хора. Поне ще ти отвличат вниманието достатъчно, докато се чудиш как да им разпределяш времето

. Пък и клин клин избива, вярна е тая приказка

Нищо не е такова, каквото изглежда, че е.

Тема Re: КАКнови [re: Hoвичok]  
Автор the_baobab (дървото)
Публикувано12.01.07 08:50



това дано и помогне,защот при мен е пробвано и не работи.



Няма да те пусна, няма и да остана!

Тема Re: Офф :-)нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор dalya_night (())
Публикувано12.01.07 09:25



Стегнала съм се!


Днес и на кафе кандисвам



Тема Re: а на меннови [re: rainy_season]  
Автор Moonrise ()
Публикувано12.01.07 09:28



ми се струва, че не трябва да си тръгваш докато не си готова, защото да бягаш от такова привличане е да се разтягаш като пружина. Колкото повече се дърпаш, толкова повече ти се иска да се върнеш обратно. Опитай се да изконсумираш всичко, което те задържа там, вземи колкото можеш повече докато не почувастваш, че вече няма какво да ти даде.
И знаеш ли, винаги има и по-невероятен секс, само трябва да си го потърсиш



And I feel like everything you do you do it for me

Тема Re: Мъжката волянови [re: rainy_season]  
Автор dalya_night (())
Публикувано12.01.07 09:31



ще го няма, когато станеш господар на себе си, в момента си нещо меко, искащо, ключовете ти са в него , а ти си вътре , заключена и крещиш във водопроводната тръба за помощ....


Поне разчекни джама и кресни в посока улицата
А най-добре е да разбиеш ключалката и да смениш патрона
Пък, кой ще пускаш после-от тебе си зависи...



Тема Re: КАКнови [re: rainy_season]  
Автор impulce (runaway)
Публикувано12.01.07 09:37



Бе никой не е умрял от това!


И няма незаменими пишки на света, нито златни, нито нещо друго. Вземи малко си почини, разсей се с другарчета, попътувай малко, изкърти се с непознат/и - там нещо каквото ти е по вкуса - и да видиш като застанеш отстрани и като погледнеш отново какво ще излезе.
Пък дай Боже и нЕкоя нова комета да мине наблизо и да озари небосвода!
Щото така като чета, май не е само невероятния секс само, дето те държи там?Ама първо разпусни, почини - пък тогава звездобройствай отново.

Защото другите момчета нямат бански на лалета, нямат твоите сини очи...

Тема А може бинови [re: rainy_season]  
Автор XeйЖивoт! (реактивна)
Публикувано12.01.07 09:54



се нуждаеш точно от това - да се върнеш за "едно чукане"? За да се върнеш в действителността?
Ако в началото решава разумът и ти абсолютно точно, сигурно и категорично знаеш, че тая връзка е обречена, разрушителна е за теб и няма никакво бъдеще... сърцето се съгласява. Но не е убедено и в него остава едно трънче. И като мине малко време, около трънчето се събира мъка и носталгия - сърцето изведнъж започва да гради въздушни кули - започваш да си представяш невероятни неща. Сърцето, бедното, е забравило доводите на разума. Тия доводи вече му изглеждат измислени и несъществени.
Та може би ако няма друго лечение - лечение може да се окаже именно връщането за едно чукане. Или две-три, според зависи. И сърцето не просто ще види, ами ще се убеди, че в тая връзка и в тоя човек наистина няма нищо. Спомняш си защо сте се разделили и защо не искаш да си с него. Изваждаш онова трънче на съмнението... или по-точно - трънчето само си изскача.
И единственото, което остава за преборване, е навикът на тялото. Ама навиците не са проблем, те много лесно се заместват с други навици - удивително лесно дори. Те са като любими и удобни дрехи, които можеш винаги да смениш с нови любими и по-удобни дрехи.

Там, где жили свиристели...


Тема Re: КАКнови [re: rainy_season]  
Автор KatrinKa (aries)
Публикувано12.01.07 09:59



Че какво те бърка да се върнеш за страхотния секс, или едното чукане.))))



Тема Re: КАКнови [re: KatrinKa]  
Автор paзбиpaм (пак така)
Публикувано12.01.07 10:17



Това беше първото, което ми дойде наум, обаче ... не всички са така безскрупулни като мен и теб.





Тема Re: Мъжката волянови [re: dalya_night]  
Автор paзбиpaм (пак така)
Публикувано12.01.07 10:18



И аз това бих предложила, направила и съм, де. „Преяждам” с него, грабя с шепи, лоча кръв, показвам си всичката възможна проклетия и колкото имам простотия (това не включва отворената врата на тоалетната все пак).

Ако случайно издържи, ще ме заобича, ако не ... то е ясно.



Тема Re: КАКнови [re: rainy_season]  
Автор Aфopтyнaдa (късметлийка)
Публикувано12.01.07 10:22



Ми вържи се за радиатора, драга - да не хукнеш нанякъде в заслепение...
Единственият проблем в подобни случаи е самонавиването.
По света със сигурност има и други хора, с които можеш да правиш "страхотен секс". Само че ти не искаш "страхотен секс" по принцип, искаш човека, с когото тоя секс ти е бил сигурен, а не е още в проекция. Като се отървеш от нуждата от "сигурност", ще се отървеш и от спомените





Тема Re: КАКнови [re: paзбиpaм]  
Автор KatrinKa (aries)
Публикувано12.01.07 10:29



:))) То човек може да бъде безскрупулен, когато надмогне чувствата си.) А момичето явно все още не е.)
Обича го, ок...но когато едно нещо не е взаимно и не става е по-добре да се приключи. Есествено е, че в началото ще има малко болка, разочарование и т.н.
Но ако сексът пък е толкова добър и се харесва и от двамата, то на един по-късен етап, когато всичко се поуталожи какъв е проблема да продължат да си правят перфектният секс.))))



Тема Re: Просто енови [re: Ocoroвeц]  
Автор Poшko (куче в чекмедже)
Публикувано12.01.07 10:37



и след това то само ще се размие в ежеднените проблеми и новите трепети.
От време на време ще откривш петна които да те връщат за миг там, но само толкова.
Най-важното е да го приемеш.

Закусвайте редовно!



Тема Re: КАКнови [re: rainy_season]  
Автор Kotaranko (хулиганко)
Публикувано12.01.07 10:51



Каквато и рецепта да дам няма да я чуеш


Хората в твоето положение вярват в това което им се иска и рядко слушат гласа на разума още повече чужд
Стискам ти палци и успех в начинанието.
Вгледай се в себе си и ще откриеш най-правилното решение

С крачета мокри затупурка
по покривите летен дъжд


Тема Re: КАКнови [re: KatrinKa]  
Автор paзбиpaм (пак така)
Публикувано12.01.07 10:55



на един по-късен етап, когато всичко се поуталожи какъв е проблема да продължат да си правят перфектният секс

Проблемът е, че вероятно и тя, като повечето хора, обърква секса и любовта. Така си мисля.



Тема Re: Мъжката волянови [re: dalya_night]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано12.01.07 11:21



вярно е това...не съм вярвала, че ще ми се случи...
мисля си, че явно живота ме харесва, щом държи да ме неучи на толкова много неща.

Сега в пустинята бушува дъжд....


Тема Re: Мъжката волянови [re: paзбиpaм]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано12.01.07 11:22



издържА и не ме заобича....а аз се уморих и спрях. трябва да го оставя и да не се връщам никога при него. това е единствения възможен вариант...

Сега в пустинята бушува дъжд....


Тема Re: Опа-а-а-а!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано12.01.07 11:24



флюбила съм се изглежда и никой в момента не ме привлича. следващия ще дойде след като си избия тоя "сексуалник" от главата....та питах как аджеба да го направя туй....

Сега в пустинята бушува дъжд....


Тема Re: а на меннови [re: Moonrise]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано12.01.07 11:26



така разсъждавах в началото...обаче затъвам по него и това ме унищожава...за това трябва да се махна/да го махна...



Сега в пустинята бушува дъжд....

Тема Re: КАКнови [re: paзбиpaм]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано12.01.07 11:29



абсолютно ми разгада проблема


и за да не ги обърквам повече....защото в моментите, в които осъзнавам границата много ме боли - искам да се махна.

Сега в пустинята бушува дъжд....

Тема Re: КАКнови [re: rainy_season]  
Автор neverojatna (почти вероятна)
Публикувано12.01.07 11:41



абе съчувствам ти, щото в момента и при мен се вихрят едни сапунки


ще бъде ли недискретно да питам каква е причината да се разделите?

съвестта е като женската девственост - пречи

Тема Re: КАКнови [re: neverojatna]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано12.01.07 11:48



аз вече отговорих по-горе, тъй че няма проблем. не ми е ясно от каква глупост не си го написах и в темата...както и да е...причината е, че аз го обичам, а той мен не и това ме съсипва.



Сега в пустинята бушува дъжд....

Тема Re: а на меннови [re: rainy_season]  
Автор Moonrise ()
Публикувано12.01.07 12:01



едно е сигурно - за всеки човек начинът си е различен, така че надявам се да намериш твоя:)
А иначе когато те търси, ами кажи, че си заета, обади се на приятелка, отиди й на гости или излезте, напийте се или каквото обичаш да правиш, свършете някоя простотия, разчупи малко стереотипа, завърти калейдоскопа и ще видиш,че винаги има с какво да се изненадаш


Ако само мислиш как да не мислиш за него, трудничко ще ти е.

And I feel like everything you do you do it for me

Тема Re: КАКнови [re: rainy_season]  
Автор neverojatna (почти вероятна)
Публикувано12.01.07 13:08



насила хубост не става, пък и както ти казва Moonrise излез с приятелка и се напийте по женски



съвестта е като женската девственост - пречи

Тема Re: КАКнови [re: paзбиpaм]  
Автор KatrinKa (aries)
Публикувано12.01.07 13:56



двете понякога нямат нищо общо, зависи от хората просто.
секса не води до любов и любовта не води до секс понякога.)



Тема Re: КАКнови [re: rainy_season]  
Автор Xenia (IC)
Публикувано12.01.07 14:04



Именно.

Когато осъзнаваш границата, реалността и отношенията, адски боли.

Имала си нужда да се накрещиш, това е. Нямаш проблем с разбирането, а с емоциите ти, които те давят.

Дано сме били полезни слушатели/читатели.



Тема БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИнови [re: Xenia]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано12.01.07 14:08



много полезни. използвам отговора към теб, за да кажа БЛАГОДАРЯ



Сега в пустинята бушува дъжд....

Тема Re: КАКнови [re: rainy_season]  
Автор O!Sag (so seductive)
Публикувано12.01.07 15:01



А какво пречи да имате един хубав, силен и задоволяващ секс?



Тема Re: КАКнови [re: rainy_season]  
Автор axxxelll (минаващ)
Публикувано12.01.07 16:16



Трудно е ..И сега се сещам само за едно макар че едва ли то е най-правилното. А пък за това което ти предлагам трябва да имаш една способност-да можеш да познаеш кой мъж е добър любовник. Ако имаш тази способност е лесно. Просто твоя човек не най-добрия ебач на света със сигурност и лесно някой ще го изкара от главата ти.Бих си предложил даже и услугите но вече няма как.



Тема Re: Мъжката волянови [re: rainy_season]  
Автор Лъчeзapa_ ()
Публикувано12.01.07 20:20



Емоционална зависимост.

За съжаление е социално заложена да се случи на всички ни, ако не сме подготвени и образовани по въпроса. А ние обикновено не сме.






Тема Re: КАКнови [re: rainy_season]  
Автор Harat ($$$)
Публикувано12.01.07 20:32



Бла-Бла-Ба-Бла...Успяваме с воля и личен психолог..





Тема Re: КАКнови [re: Harat]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано12.01.07 20:33



а тука кво правим, м?

Сега в пустинята бушува дъжд....


Тема Re: КАКнови [re: O!Sag]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано12.01.07 20:34



пречи това, че някои кокошки сме се флюбили...и трябва да се махнем, за да не страдаме перманенто....

Сега в пустинята бушува дъжд....


Тема Re: КАКнови [re: axxxelll]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано12.01.07 20:35



аз мога да го позная човека, ако го срещна. сега няма такъв наоколо и трябва сам-самичка да се справям....

Сега в пустинята бушува дъжд....


Тема Re: КАКнови [re: rainy_season]  
Автор Harat ($$$)
Публикувано12.01.07 20:37



Тука търся пи4ки за жулене!



Тема Re: КАКнови [re: Harat]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано12.01.07 20:45



хахахахахаха!
тогава по-добре не пиши на мен....загубено време ще да е



Сега в пустинята бушува дъжд....

Тема ето и обзор от мен на всички съвети до тук:нови [re: rainy_season]  
Автор angela_hell (insatiable)
Публикувано12.01.07 23:36



Как да го преглътнеш, преживееш, забравиш, продължиш:

Механично/ чрез заместване:
- Ми вържи се за радиатора, драга - да не хукнеш нанякъде в заслепение..
- Nameri заместител
- единствения сигурен метод който знам е "Клин клина избива".
- изпраскай няколко мъже за еднократна употреба
- Просто намираш следващия, който се чука невероятно, бе.
- ...завъди си две-три гаджета, не едно, поне 2. Чрез количество към безопасност,

Волево/ чрез отклоняване на вниманието:
- Впрегни мисъл и тяло - хобита, спорт, приятели, разнообразие, труд, безразборен секс - всичко, което мислиш че ще те изолира.
- Виждам се с повече хора, налагам си да не й се обаждам - добър вариант е направо да изтриеш телефона... Концентрирам се в нещо странично - като работа например...

С бягство:
- географски: избягай надалеч
- не отговаряй, когато те търси... обади се на приятелка, отиди й на гости или излезте, напийте се или каквото обичаш да правиш, свършете някоя простотия, разчупи малко стереотипа,
- И никакви контакти - никакви.

Със здрав егоизъм и инстинкт за оцеляване:
- "Днес ще бъда красива и неустоима”
- Просто започвам да бъда себе си, да се грижа за своите интереси и живот, да държа на себе си. ...да отстоявам интересите си така, както искам.
- ако сам не си щастлив със себе си (и съотвено ориентиран в приоритетите и живота си), няма да можеш да бъдеш щастлив с никой друг.
- Вгледай се в себе си и ще откриеш най-правилното решение
- като осъзнаеш, че това което взимаш/ получаваш ти е крайно недостатъчно
- Застани пред огледалото, погледни се внимателно цялата, после закови поглед в очите си и се попитай "Какво всъщност искам? Постижимо ли е това? Как? А заслужава ли си?".

На принципа “overdose”
- ами консумирай го! колкото можеш; както ти скимне
- Колкото повече се дърпаш, толкова повече ти се иска да се върнеш обратно. Опитай се да изконсумираш всичко, което те задържа там, вземи колкото можеш повече докато не почувастваш, че вече няма какво да ти даде.
- Та може би ако няма друго лечение - лечение може да се окаже именно връщането за едно чукане. Или две-три, според зависи. И сърцето не просто ще види, ами ще се убеди, че в тая връзка и в тоя човек наистина няма нищо.
- „Преяждам” с него, грабя с шепи, лоча кръв,

Отложи решението:
- ако сексът пък е толкова добър и се харесва и от двамата, то на един по-късен етап, когато всичко се поуталожи какъв е проблема да продължат да си правят перфектният секс.))))
- А какво пречи да имате един хубав, силен и задоволяващ секс?

Активно, вироглаво, погазващо, импулсивно, скандално и ексцентрично (йес!):
- каквото ти хрумне, това искай, прави и говори с него- изобщо не се съобразявай, не се въздържай, не му спестявай нищо...
- показвам си всичката възможна проклетия и колкото имам простотия
- Говори му за твоите чувства и за това как усещаш неговите.

Пасивно:
- Никак.
- Времето лекува.

Артистично/ чрез себеизразяване:
- Напиши нещо или посвири малко (музикален инструмент имам пред вид).. или нарисувай, как изглежда душата ти сега.

Просто приключи, радикално:
- "Убиваш" го

Позитивно:
- Отдавна е известно, че най-големият враг на доброто е по-доброто.
... ами като си намерим по-страхотни и спрем да се самонавиваме относно неповторимостта на първите
- Бе никой не е умрял от това!

(извинете, че не цитирах и никове, то се вижда кой какво...)


А ето и нещо от мен, за което никой не писа:
ПРОСТО ОБИЧАЙ, без да си зависима от резултата. Света, хората около себе си. Изрази любовта си, не я подтискай. Все някъде зрънцето ще се "хване" и ще поникне ново цвете.

Намери ДЕТЕ, в което да се влюбиш - дано имаш късмет да има край теб малко дете: на приятелка, на близък. Любовта към дете променя коренно представата ти за Любов, толкова е безусловна, светла и поглъщаща... Ако го почувстваш това, ще видиш, че тъпите игри и войни между половете изглеждат като "Не се сърди човече" или партия шах



nothing's impossible

Редактирано от angela_hell на 13.01.07 00:55.



Тема нямам думинови [re: angela_hell]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано13.01.07 00:01



благодаря - копи пейст и ми става настолно четиво


отивам да нагушкам роднинските деца....а може и утре, че сега спят
супер си

Сега в пустинята бушува дъжд....

Тема Re: нямам думинови [re: rainy_season]  
Автор angela_hell (insatiable)
Публикувано13.01.07 21:23




според мен, неправилно си задаваш въпроса:

"как да си тръгна/ прекратя" много лесно прелива в "ЗАЩО да си тръгна" и се разколебаваш; да не говорим, че акцентът и вниманието е в/у Обекта или поне връзката ви

по-правилно би било, мисля, защо ТИ _не_искаш_ да си тръгваш?
въобще, какво още правиш там?
защото, да си говорим честно, ако искаше, щеше да си вдигнала гълъбите успешно и безболезнено отдавна и нямаше да се замисляш дори как е станало.
ТИ оставаш по някаква причина, слагаш си гюлета по крилата.

порови. в себе си.

и търси на "С", Страх, не секс.
може и на "К" - комплекс, не ...к*р, неговия :))
може и на "Д" - драма, любов към.


признавам си, изкушавам се да опиша как изброените методи за евакуация (не) действат при мен, но изместаме темата. нарича се скъсване, защото нещо се е скъсало. а скъсването е радикално, а не демократично действие.


nothing's impossible

Тема Re: КАКнови [re: rainy_season]  
Автор marlla (insatiable)
Публикувано13.01.07 22:21



просто спираш да подхранваш илюзиите си,че ТОЙ е идеалния мъж...Всички знаем,че идеални няма,ние също не сме цвете за мирисане

Любовта идеализира.Като осъзнаеш че едното вече го няма-другото изчезва от самосебе си.Трудно е,но е време да избереш кое да признаеш първо-че тои не е идеален или че вече не те обича...ти си знаеш кое ще е по-безполезно за теб..останалото е историяКУРАЖ

леле майкооо,животът ми е поп"фолк"

Тема Re: КАКнови [re: rainy_season]  
Автор Lana_6 (...)
Публикувано14.01.07 00:48



Това, което мога да кажа след цялата тема е, че Дал е права с :"докато ревете и дарявате-нямате стойност , граби и се смей-и тогава стой и гледай "...
Била съм в същата ситуация като теб, дълга връзка, умопомрачаващ секс, знам, че не трябва да съм с него, после той ме заряза, безмилостно и ледено и т.н. Блъскане на главата какво да правя, 3 реки сълзи и сополи (все пак ставаше дума и за чувства), докато си наложих и 3 месеца не му се обадих, изчезнах просто. Пък гледай после какво става - няма откопчване от обаждания , извинения и молби - "стоях и гледах" и се чудех същия леден човек ли е , каква метаморфоза е настъпила...Пък на мен не ми пукаше вече , взимах си порцията страхотен секс и го пращах да си ближе раните до следващия път (за първи път открих, че супер секс можеш да получиш и без чувства). Да знаеш, че има решение, просто трябва време и ...нещо такова, каквото ти е написала angela_hell.



Тема Re: КАКнови [re: Lana_6]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано14.01.07 00:52



знаеш....аз казах и на далия - правила съм всичко "вътре" в отношенията ни и нищо не помага. трябва да се отделя от него и тва е. при мен съшо има чувства и пак ще кажа, че не ми е ясно поради кой дявол не ги написах в темата.
иначе съветите безспорно са хубави...ше трябва воля



Сега в пустинята бушува дъжд....

Тема Re: нямам думинови [re: angela_hell]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано14.01.07 00:54



слагам си гюлета, защото нямам воля да последвам "правилното" и да го оставя... обаче, знаеш ли - май Оня горе се смили над мен и ми даде начин, случай или както там искаш го наричай...и май този път ще успея.
(но ми е много тъжно)

Сега в пустинята бушува дъжд....


Тема Re: КАКнови [re: marlla]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано14.01.07 00:56



стискай палци



Сега в пустинята бушува дъжд....

Тема Re: КАКнови [re: rainy_season]  
Автор Lana_6 (...)
Публикувано14.01.07 01:04



То не е точно воля, по-скоро инат....
Но ще ти кажа, че след като се справиш, се чувстваш нов човек, някак по-мъдър, по-силен. За мен поне усещането беше страхотно, просто знам, че вече трудно бих изпаднала в подобен плен

л Струва си да опиташ .



Тема Re: КАКнови [re: rainy_season]  
Автор marlla (insatiable)
Публикувано14.01.07 01:09



ми..честно казано,аз в момента на мене си стискам,така,че...ще го пишем и за двете...стискането на палци де



I'm the original..ти си просто версия Бетаhttp://www.lafim.com/modules.php?name=emsGallery

Тема Re: ...си наложих и 3 месеца не му се обадих,нови [re: Lana_6]  
Автор angela_hell (insatiable)
Публикувано14.01.07 11:10



ей това хич, ама хич никога не е работило за мен

1. някак и аз, а и мъжете, които ми се е налагало да преглътна, ами не мога да приема, че сме податливи на такива класически учебникарски тарикатлъци.
а когато се случи (защото е ЯСНО, че работи), се смея с глас мнооого продължително. ама много, и като за последно.

2. хич не си падам по насилствените методи, пък били те и дисциплинарни. хората се чудят как да се влюбят, а аз да обичам и да си седя кротка, мирна и тиха:)) ами ако сега веднага не изпратя този мейл или смс или не му се обадя, това застрашава природното равновесие просто.

3. да си тръгнеш от някого с мисълта и включения часовник колко време ще мине докато се усети и се обади, е ебаси и "тръгването":)) а и има доста по-интересни неща за правене от гледането в часовника/ календара.

да не говорим, че може да го засърби к*ра и да мине да те изчука, а ти да отправяш благодарствени молитви Богу, че ти го е "върнал".

4. каквото и да правиш, не е добре да си зависима (т.е. изобщо да мислиш) дали ще хване дикиш или не.

5. Лана, това, което описваш, не е отговор "как да си тръгна", а "как да опитам да си го върна чрез фалшив финал". а може би Дъждовната точно това иска да чуе?

мисля, че поне трябва да я предупредиш, че след тръшването на вратата може никога повече да не го види наистина. когато това спре да я плаши, ще може да продължи, мисля аз

P.S. без малко да забравя:

ами на никой мъж ли не му минава през главата, че дори ДА СЕ ОБАЖДАМ, да пиша мейли, смс'и, т.е. видимо да изглеждам все така безнадеждна и влюбена, това може съвсем ДА НЕ Е така?
да имам друга/и връзка/и, но да НЕ Му казвам, защото, нали, приела съм ролята на Обсебената:))

и да се забавлявам с това докъде може да стигне егото му (а и лошотията му), защото си мисли, че ме е съкрушил, че ме владее и може да ме има когато пожелае:))

някои хора (не само мъже) когато си повярват, че са толкова неустоими, настава истинска веселба, честно :)))

nothing's impossible

Редактирано от angela_hell на 14.01.07 11:27.



Тема Re: ...си наложих и 3 месеца не му се обадих,нови [re: angela_hell]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано14.01.07 11:49



знаеш ли, аз имам една характерна черта - когато искам да кажа нещо, камъни да падат - казвам го! и ето ти проблем - мисля за него и имам желание да му говоря и да общувам с него. не мога да се спра, ако не спра да го мисля....и сега упорито се борим с мислите за него. тия дни съм по-добре....но аз от опит знам, че съм на приливи и отливи. може вдругиден примерно да удрям по мебелите и да крещя....не знам как ще е.
още по-лошото е, че и той се обажда. ето ти още един проблем - като се обади аз квооо?


а Дъждовната не иска да си го връща, щото той си е тук....иска да си тръгне.

Сега в пустинята бушува дъжд....

Тема Re: ...си наложих и 3 месеца не му се обадих,нови [re: rainy_season]  
Автор dalya_night (())
Публикувано14.01.07 12:02



като си е тук -прави квото ти казах/а горе!
и не ми казвай, че вече си го правила , щото който обича е неспособен на "това и онова", което съм ти и писала...





Тема Re: ...си наложих и 3 месеца не му се обадих,нови [re: rainy_season]  
Автор angela_hell (insatiable)
Публикувано14.01.07 12:02



... той се обажда. ...
а Дъждовната не иска да си го връща,
щото той си е тук....иска да си тръгне.


спрях да разбирам, млъквам и отивам по ...ангелските си дела:)))

да е тук = да те обича и да не му се ходи никъде.

nothing's impossible


Тема Re: ...си наложих и 3 месеца не му се обадих,нови [re: angela_hell]  
Автор dalya_night (())
Публикувано14.01.07 12:06



просто има теми като тази-и най-добрите съвети не са в сезон, за да покълнат


отивам и аз по далски работи...лек слънчев ден на всички



Тема Re: ...си наложих и 3 месеца не му се обадих,нови [re: dalya_night]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано14.01.07 12:08



уфф....не верваш ти, ама аз съм изрод....то аз ако не бях изрод, щях ли да си го причинявам това? щото все пак не съм неква сополива венецуелска дива


иначе смятам повече да не му се обаждам и когато той ми се обажда, мило да му казвам, че сега съм заета и да се чуем друг път....щото ако му кажа "махни се от живота ми", той веднага ще почне да ме дърпа към себе си. малко по малко ше се отделим.... кво ше кажеш?

Сега в пустинята бушува дъжд....

Тема Re: ...си наложих и 3 месеца не му се обадих,нови [re: angela_hell]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано14.01.07 12:09



аз искам да си тръгна, сори за неразбираемото.

Сега в пустинята бушува дъжд....


Тема Re: ...си наложих и 3 месеца не му се обадих,нови [re: dalya_night]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано14.01.07 12:09



ай не се ядосвай, де



Сега в пустинята бушува дъжд....

Тема Re: ...си наложих и 3 месеца не му се обадих,нови [re: rainy_season]  
Автор dalya_night (())
Публикувано14.01.07 12:11



не се; желая хубаво, и да си все усмихната





Тема Re: КАКнови [re: rainy_season]  
Автор Oпиyм (онази - същата)
Публикувано14.01.07 15:17



Истината е, че имам ли нещо към този човек, никакъв разум не е в състояние да ме задържи далеч от стремежът ми да съм с него.

Преди години имах една изпепеляваща връзка. Точно месец и половина в който той буквално се всели в мен. Да, знаех че това е грешен избор. Сексът - при такава страст няма как да не е фантастичен, а с всеки който ми е бил така близък, сексът е бил неописуем, с годините все повече и повече. Въпрос на отдаване. И не сексът бе причина да не мога да се откъсна от него. Просто неисках да го откъсвам от себе си.

Просто в един момент реших да спра да се съпротивлявам, защитавам и разбирам, когато се опитваше да ме нарани. Оставих се на болката, до моментът в който тя ме завладя и започнах да озверявам чисто инстинктивно. Включих на друга честота - трябваше да съхраня себе си на всяка цена. Е това бе ключът.

"Tell it to my heart.
Tell me Im the only one.
Is this really love or just a game?"


Тема Re: КАКнови [re: Oпиyм]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано14.01.07 15:20



мисля, че нещо такова се случва и с мен в момента...
обаче имам един страх - той може да бъде много добър с мен. това се случва, когато ме усети, че си тръгвам. и аз пак се връщам при него.
страх ме е, че от фаза "тръгвам си, за да се съхраня", ще премина на фаза "оставам, щото не мога без него"....а тоя филм съм го гледала вече и много боли.
та, въпроса е да устоя на всичките му опити и да се отдалеча от него...

Сега в пустинята бушува дъжд....


Тема Re: КАКнови [re: Oпиyм]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано14.01.07 15:28





И мен ме спасява само и единствено и без грешка само инстинкта за самосъхранение, иначе яко си полудявам.


Стигне ли се до там, да страда дупето ми.....як завой на 180' и беж лиске да бегаме.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: КАКнови [re: rainy_season]  
Автор Oпиyм (онази - същата)
Публикувано14.01.07 15:41



Толкова ми е познато това, ако и споменът вече да ми е твърде размит в детайли.
Дано не стигнеш тази фаза, дано, защото съхранявайки се не е ясно какво от теб ще остане.

Ти знаеш подробности за отношенията ви.
Беше споменала за секса - да, тогава се чувстваш негова?
От това ли имаш нужда, да си нечия? Или искаш да си точно негова?

"Tell it to my heart.
Tell me Im the only one.
Is this really love or just a game?"


Тема Re: КАКнови [re: Oпиyм]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано14.01.07 15:46



да съм негова не е точния израз. а потребност да съм нечия не съм имала никога... искам да съм с него просто. объркването ми от секса идва от там, че когато го правим, взаимно се отдаваме един на друг. само, че извън леглото, той не иска да ми се отдава...нито иска аз да съм отдадена на него.
тоест - заради единия перфектен секс ми се замъглява съзнанието и тичам такм, където очевидно ще ме боли.
надявам се да се отърся от това. вече.

Сега в пустинята бушува дъжд....


Тема Re: КАКнови [re: Roxana]  
Автор Oпиyм (онази - същата)
Публикувано14.01.07 15:48



А никога не може да знаеш предварително, инак целостта ти никога няма да е под заплаха :-)


Защото като те нарита по овалите, а после целува ли целува с обожание.... ?

"Tell it to my heart.
Tell me Im the only one.
Is this really love or just a game?"

Тема Re: КАКнови [re: rainy_season]  
Автор Oпиyм (онази - същата)
Публикувано14.01.07 15:51



Е тогава не ми се струва така сложно.
Просто от моята кула погледнато.
Ако е фантастичният секс единственото хубаво нещо с него, от раз се лишавам от шеметните усещания за отдаване и близост.

Но май това вече са ти го казвали.

"Tell it to my heart.
Tell me Im the only one.
Is this really love or just a game?"


Тема Re: КАКнови [re: Oпиyм]  
Автор Xenia (IC)
Публикувано14.01.07 16:16







Тема Re: КАКнови [re: Lana_6]  
Автор impulce (runaway)
Публикувано14.01.07 16:45



Свобода, независимост, нещо като да държиш нещата в ръцете си и сам да играеш с тях и да ги моделираш, даже да експериментираш.
А усещането за това наистина е страхотно.



Защото другите момчета нямат бански на лалета, нямат твоите сини очи...

Тема Re: КАКнови [re: rainy_season]  
Автор donPablo (arhitekt)
Публикувано14.01.07 19:11



a to kat e za seksa e po lesno,kat niama chuvstva vsichko e elementarno,ama pri teb ima chusvtva i ti se preebava vsichko,nishto shte sreshtnesh drug,iami malko samochuvstvie i gordost



Jiveia taka che kato umra i grobarite da plachat na groba mi

Тема Re: КАКнови [re: rainy_season]  
Автор БилиДъKид (Supersonic Kid)
Публикувано14.01.07 19:27



Що ти трябва да удържаш фронта? И без друго ангелът ти е слаб...

C'mon, meat!

Тема Re: ...си наложих и 3 месеца не му се обадих,нови [re: angela_hell]  
Автор Lana_6 (...)
Публикувано15.01.07 16:40



Не знам защо приемаш подобно поведение за тарикатлъци

. Точно мен никак ме няма по тази част.
И не знам защо си разбрала, че съм стояла "с мисълта и включения часовник колко време ще мине докато се усети и се обади". Аз просто си наложих да не се обаждам, да, насилствено и дисциплинирано, за да си спестя унижението да получавам увъртяни отговори. Не съм гледала календара, часовника, аз просто изчезнах, завинаги, както си мислех. На него му трябваха 3 месеца, за да реши, че е грешил и "че съм единствената" (ето го клишето). Не съм искала да го връщам и НЕ съм го върнала - за мен няма никакво значение дали ще се виждам с него или не. На него обаче му пука - това ли наричаш да съм зависима?
Ето това не го разбирам "да не говорим, че може да го засърби к*ра и да мине да те изчука, а ти да отправяш благодарствени молитви Богу, че ти го е "върнал".
Може и да не съм се изразила точно, но при различните хора действат различни начини - няма правила, няма "класически учебникарски тарикатлъци". В края на краищата важен е крайният резултат. За rainy_season съм сигурна , че ще намери нейния си правилен начин.



Тема Re:нови [re: rainy_season]  
Автор Лъчeзapa_ ()
Публикувано15.01.07 19:33



Ами ако той те обича и ти правиш пълна глупост ??!!







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.