Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:49 07.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: КАКнови [re: rainy_season]  
Автор ln_Rock (1970)
Публикувано11.01.07 21:13



Nameri заместител





Тема Re: Мъжката волянови [re: rainy_season]  
Автор troy@ (непокорна)
Публикувано11.01.07 21:15



Намираш си друг мъж за секс за да не мислиш толкова много колко ти липсва сексът.



Трябва да си убедена, че не искаш да си причиняваш всичко това за да проявиш и волята, и ината.

"...но нека знам - в тъмното кой отвърза луната?" - Мирела Иванова

Тема Re: КАКнови [re: ln_Rock]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано11.01.07 21:19



тва и аз го знам, ма не става към настоящия момент. а ситуацията си е налице - точно сега



Сега в пустинята бушува дъжд....

Тема Re: избягайнови [re: TeOrEt]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано11.01.07 21:20



това няма как да го направя...а от сума време го чакам той да го направи, ма и той си стои...уффф....

Сега в пустинята бушува дъжд....


Тема Re: Мъжката волянови [re: troy@]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано11.01.07 21:21



предполагам, че в момента ми се струва по-безнадеждно, отколкото е. просто досега сто пъти съм го правила това упражнение и не съм успявала. а сега - ТРЯБВА



Сега в пустинята бушува дъжд....

Тема Re: моженови [re: rainy_season]  
Автор TeOrEt (бял мишок)
Публикувано11.01.07 21:25



да е за добро, да ти кажа.

заеби кучето ... зъл стопанин!


Тема Re: Мъжката волянови [re: rainy_season]  
Автор troy@ (непокорна)
Публикувано11.01.07 21:30



Щом ТРЯБВА, то ставаш сутрин, поглеждаш се в огледалото, усмихваш се на себе си и си казваш "Днес ще бъда красива и неустоима, ще свърша работата на целия китайски народ и ще обядвам с онзи колега, който никой не ебава за нищо - може да е свестен човечец."
И през целия ден си повтаряш ТРЯБВА да направя това, ТРЯБВА да направя онова. Ако той ми се обади ТРЯБВА да си поискам от него нещо, за което съм убедена, че ще ми откаже и това ще ме ядоса.

Направи си списък с нещата, които ти харесваш, а той не - бързо ще го откажеш да ти звъни, а това че пък той ще ти отказва постоянно ще ти е допълнителен стимул.

Опитай и още нещо: Говори му за твоите чувства и за това как усещаш неговите. Правете си секс, но си му и говори за чувствата си - ако наистина не те обича така, както ти искаш (пък дори и да те обича) ще му писне да те слуша.

"...но нека знам - в тъмното кой отвърза луната?" - Мирела Иванова

Тема аз да ти кажанови [re: TeOrEt]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано11.01.07 21:31



то всичко е за добро, според моята житейска философия....ама с голяма клизма ше ми го изкарат тва добро изглежда


ееййй....просветна ми, щом се усмихвам.....(тва е другия момент - рязко си меня настроенията)

Сега в пустинята бушува дъжд....

Тема Re: Просто енови [re: rainy_season]  
Автор Ocoroвeц (~*~)
Публикувано11.01.07 21:32



Приеми го и след това го погълни.


~*~
In Neci Renascor Integer

Тема Re: КАК [re: rainy_season]  
Автор Лъчeзapa_ ()
Публикувано11.01.07 21:32



Никак. Оставям на другите да правят всички тези усилия , ако искат.

А ако аз реша да се разделям, то значи не ми пука и тогава наистина не ми пука. С това нещата се изчерпват.









Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.