Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:14 07.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: КАКнови [re: rainy_season]  
Автор Oпиyм (онази - същата)
Публикувано14.01.07 15:51



Е тогава не ми се струва така сложно.
Просто от моята кула погледнато.
Ако е фантастичният секс единственото хубаво нещо с него, от раз се лишавам от шеметните усещания за отдаване и близост.

Но май това вече са ти го казвали.

"Tell it to my heart.
Tell me Im the only one.
Is this really love or just a game?"


Тема Re: КАКнови [re: Oпиyм]  
Автор Xenia (IC)
Публикувано14.01.07 16:16







Тема Re: КАКнови [re: Lana_6]  
Автор impulce (runaway)
Публикувано14.01.07 16:45



Свобода, независимост, нещо като да държиш нещата в ръцете си и сам да играеш с тях и да ги моделираш, даже да експериментираш.
А усещането за това наистина е страхотно.



Защото другите момчета нямат бански на лалета, нямат твоите сини очи...

Тема Re: КАКнови [re: rainy_season]  
Автор donPablo (arhitekt)
Публикувано14.01.07 19:11



a to kat e za seksa e po lesno,kat niama chuvstva vsichko e elementarno,ama pri teb ima chusvtva i ti se preebava vsichko,nishto shte sreshtnesh drug,iami malko samochuvstvie i gordost



Jiveia taka che kato umra i grobarite da plachat na groba mi

Тема Re: КАКнови [re: rainy_season]  
Автор БилиДъKид (Supersonic Kid)
Публикувано14.01.07 19:27



Що ти трябва да удържаш фронта? И без друго ангелът ти е слаб...

C'mon, meat!

Тема Re: ...си наложих и 3 месеца не му се обадих,нови [re: angela_hell]  
Автор Lana_6 (...)
Публикувано15.01.07 16:40



Не знам защо приемаш подобно поведение за тарикатлъци

. Точно мен никак ме няма по тази част.
И не знам защо си разбрала, че съм стояла "с мисълта и включения часовник колко време ще мине докато се усети и се обади". Аз просто си наложих да не се обаждам, да, насилствено и дисциплинирано, за да си спестя унижението да получавам увъртяни отговори. Не съм гледала календара, часовника, аз просто изчезнах, завинаги, както си мислех. На него му трябваха 3 месеца, за да реши, че е грешил и "че съм единствената" (ето го клишето). Не съм искала да го връщам и НЕ съм го върнала - за мен няма никакво значение дали ще се виждам с него или не. На него обаче му пука - това ли наричаш да съм зависима?
Ето това не го разбирам "да не говорим, че може да го засърби к*ра и да мине да те изчука, а ти да отправяш благодарствени молитви Богу, че ти го е "върнал".
Може и да не съм се изразила точно, но при различните хора действат различни начини - няма правила, няма "класически учебникарски тарикатлъци". В края на краищата важен е крайният резултат. За rainy_season съм сигурна , че ще намери нейния си правилен начин.



Тема Re:нови [re: rainy_season]  
Автор Лъчeзapa_ ()
Публикувано15.01.07 19:33



Ами ако той те обича и ти правиш пълна глупост ??!!







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.