Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:20 24.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Шибате ли курветинкинови  
Автор Harat ($$$)
Публикувано08.01.07 23:50



от тея дето са по 100 лева на час? Напоследък се замислям да си избера една някой ден като се отдаде добра възможност...Я кажете как е с тях? Вероятността да гепиш нещо като че ли е по-малка отколкото при тези на околовръстното по за 30 кинта или?





Тема Е, нали се сещаш,нови [re: Harat]  
Автор TPECKATA (el fuego)
Публикувано08.01.07 23:51



че там има медицински контрол?
И освен това почти всичко е с презерватив



В Интернете много психов,
Каждый пятый - это псих.
Говори со мною тихо,
Может я один из них.

Тема Ти по слухове ли бачкаш бе алооооо.нови [re: TPECKATA]  
Автор Плaтoничнo (А стига бе!)
Публикувано08.01.07 23:56



Кви 30 BGN на околното? 3 кинта с примоцията е там.


Основно закусват сирене. Предимно турско или албанско. Ти си прай сметката.
А инак кво чакаш случай за 100-те кинта? Тото или заплата, м? Заеби, недей.
едит: ТРЕСКА, постът е към оня другия.

Редактирано от Плaтoничнo на 09.01.07 00:01.



Тема Re: Е, нали се сещаш,нови [re: TPECKATA]  
Автор Harat ($$$)
Публикувано08.01.07 23:56



Да ти кажа, съмнява ме тва с мед. контрол. В тая държава няма нещо под контрол. Правило ми е впечатление обаче при тея от околовръстното, щото съм ходил два три пъти, че се пазят. Не щат да го хванат дори с ръка на голо, да не говорим за друго...



Тема Re: Ти по слухове ли бачкаш бе алооооо.нови [re: Плaтoничнo]  
Автор Harat ($$$)
Публикувано09.01.07 00:00



Платоничната, 30 е секса, сестро, другото е свирка, която е 10-15 лева по договорка и неповече от 10 мин. Секс не съм правил до сега, щото ме е шубе, но 3и пъти са ми свирили като последният път не влязох в 10те минути и ме заебаха със свалени гащи...тъпотия!





Тема Съвет: внимавайнови [re: Harat]  
Автор Masklin (ном)
Публикувано09.01.07 00:10



Разбира се, че вероятността да намажеш нещо при високоплатено момиче е по-малка, дори само защото е по-реално нейните клиенти, а и тя самата да са по-чисти, понеже имат парите да си го позволят. Може дори чисти чаршафи да ти постеле момичето, а не непрани от Нова Година



Но все пак ... 100 кинта са си сто кинта, както и да го погледнеш. Ако ти идват множко, по-добре се въздръж. Винаги съм мислил, че човек не трябва да се хвърля по кратки и рядки радости; по-добре е да се простира според чергата си. Хем е по-спокойно, хем ще можеш да му се радваш винаги.

От друга страна, ако е вярно, хм, хм, знае ли човек не си ли заслужава да си направи един подарък? Или, ако не си падаш по чак толкова пищни форми - ?

Опитай и кажи де струва ли си парите и не е ли по-добре все пак с горе-долу само два-три пъти по-голяма инвестиция и малко повече време да свалиш нормална мацка ... би трябвало да ти се изплати с времето

I like work. It fascinates me. I can sit and look at it for hours.

Тема Re: Съвет: внимавайнови [re: Masklin]  
Автор Harat ($$$)
Публикувано09.01.07 00:28



Ха, да ти кажа преди да ти прочета поста, ти гледам моралистичното: "Съвет: внимавай" и бях 99% сигурен, че тука някой ще до удари на нравствени поучения, но ...по-скоро получих полезна информация

. Честно казано тая с пишните форми може да разсее всякакви колебания..В тая връзка тръпката с платено моми4е е мн. по-различна и по своему вълнуваща, но стига разбира се мимолетната радост, както ти казваш, да не ти струва имунната система Ти самия ползвал ли си някоя от въпросните услуги?



Тема Re: Шибате ли курветинкинови [re: Harat]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано09.01.07 04:32



Естествео,че не!
Не съм изпаднал чак до там,че да трябва да си плащам за секс.

Но един ден....с възраста...кой знае....



Тема Ааанови [re: Harat]  
Автор TPECKATA (el fuego)
Публикувано09.01.07 06:26



"пингвин" са ти направили значи... Яко



В Интернете много психов,
Каждый пятый - это псих.
Говори со мною тихо,
Может я один из них.

Тема Плато, щом към мен бре, душо...нови [re: Плaтoничнo]  
Автор TPECKATA (el fuego)
Публикувано09.01.07 06:30



Ааа, сега видях "едит"-а, но да си кажа...



Аз от ценоразписа на магистралните и други девойки за любов под наем не се интересувам.
А тв'а за сиренето гадно бе. Пфу!

В Интернете много психов,
Каждый пятый - это псих.
Говори со мною тихо,
Может я один из них.


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.