Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:01 21.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Днешният ми секснови [re: somebody]  
Автор My Eye (тя)
Публикувано06.01.07 12:04



Да, направо ти повярвах...За лъжливото овчарче приказката я знаеш. Успех в щастието, дано не е рядко!



Тема Re: Днешният ми секснови [re: My Eye]  
Автор SEXX (замислена)
Публикувано06.01.07 12:05



Защо, какво лошо? На мен ми хареса.



Through rain & stormy weather
Shall always be together
Together here forever


Тема Хм, от вчера се каня да кажанови [re: somebody]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано06.01.07 12:07



че ако получа такъв смс, ще умра от смях.



Искам, искам, искам, иска-а-а-а-а-а-а-а-а-ам...

Тема Re: Днешният ми секснови [re: SEXX]  
Автор My Eye (тя)
Публикувано06.01.07 12:07



Харесва ти жена да ти споделя фантазиите си, при все, че и ти си жена-така ли?

Ми споделяйте си на бележки. На мен ми се повдига от подобни откровения.



Тема Re: Днешният ми секснови [re: My Eye]  
Автор SEXX (замислена)
Публикувано06.01.07 12:16



Ами да, усетих го възбуждащо, в което всъщност не виждам нищо странно. На теб като ти се повдига защо четеш?



Through rain & stormy weather
Shall always be together
Together here forever


Тема Re: Днешният ми секснови [re: Sordo]  
Автор somebody (тя)
Публикувано06.01.07 12:21



Чакай деееее! Още се разсънвам. Пия кафето си пред компа. Болят ме дупето, бедрата, кръста. Разглобена съм още. Мозъкът ми е размътен. Снощи беше танц и летене. Беше докосване с пръсти и езици, беше нежност, отдаване, галене, после спиране на времето, сливане и усещане за цялост. Ъъъъъъъъъъъъ: масата беше уважена подобаващо.


На другия въпрос: с Мъжа ни свързва не само сексът. Зачудих се кое ни се случи първо - сексът или любовта. Във всички случаи и двете ми се стовариха като трясък. Започна се с някаква невероятна химия и приятно усещане от присъствието на другия. Караш ме да се връщам назад. Върви ми се към бъдещето заедно с Него.



Тема Re: Хм, от вчера се каня да кажанови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор somebody (тя)
Публикувано06.01.07 12:34



Аз затова не ти пратих на тебе!





Тема Re: Днешният ми секснови [re: My Eye]  
Автор somebody (тя)
Публикувано06.01.07 12:36



Дразни ли те, когато хората са щастливи? Жалко е за теб. Щастието дори да те намери, няма да го разбереш. Все пак ти го пожелавам!



Тема Re: Днешният ми секснови [re: somebody]  
Автор Sordo (неЗАпознат)
Публикувано06.01.07 12:36



Разбирам те добре. Някои неща не могат да се опишат лесно, а и не е нужно. На мен самия ми е трудно да разказвам за подобни изживявания защото всичко ми се смесва в едно, емоция, усещане, действия, звук, мирис, вкус, отделни образи изпъкват с особена натрапчивост, а други са заличени в безпаметна наслада. Така че няма да настоявам за продължението...би било нехуманно от моя страна

.
Отпивай кафенцето си с подпухнали устни и се наслаждавай на усещането за отмалелите си бедра и горещото изживяване.
Благодаря, че ми отговори на въпроса за любовта. Разбирам те...

Редактирано от Sordo на 06.01.07 14:01.



Тема Re: Днешният ми секснови [re: Sordo]  
Автор somebody (тя)
Публикувано06.01.07 12:39



И аз ти благодаря - за разбирането и за милите думи. Да е хубав денят ти и Любовта ти!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.