Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:17 23.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Днешният ми секснови [re: My Eye]  
Автор SEXX (замислена)
Публикувано08.01.07 14:31



Не, всъщност ти си агресивната, прочети си пак горните постове.





Тема Re: Днешният ми секснови [re: somebody]  
Автор Swap (нередовен)
Публикувано08.01.07 15:01



Тва и аз го гледах по Спайса





Тема Re: а мобилниятнови [re: somebody]  
Автор TeOrEt (бял мишок)
Публикувано08.01.07 19:10



оператор ви обича и двамата. чнг с малко закъснение.

заеби кучето ... зъл стопанин!


Тема Re: Днешният ми секснови [re: SEXX]  
Автор My Eye (тя)
Публикувано08.01.07 21:31



Чета аз, от доста време чета разни неща в този клуб. Разбира се, не съвсем системно, защото нямам толкова време. Ще Ви кажа и още нещо-това, че имате право на мнение, не значи, че можете да пишете каквото Ви хрумне. Вие по улицата гола ли се разхождате? Може и да съм проявила агресия, но на словоблудството се противодейства само със сила. Дано съм била по-ясна.



Тема Re: Днешният ми секснови [re: My Eye]  
Автор SEXX (замислена)
Публикувано08.01.07 22:34



Не, не си никак по-ясна. Много говориш, а нищо не казваш.


Клубовете са за това, за да си говорим каквото ни хрумне. И който се възмущава от това не виждам какво прави тук. Поздрави.



Тема Re: Днешният ми секснови [re: My Eye]  
Автор Дивaнe (излитащ)
Публикувано09.01.07 00:13



Лошото е, че дали ще правиш секс не зависи от теб. А и малко ме интересуваш!





Тема Re: Днешният ми секснови [re: Swap]  
Автор somebody (тя)
Публикувано09.01.07 08:56



И там ли си цъкаха СМС-и преди да се почнат?

Добро утро!



Тема Re: а мобилниятнови [re: TeOrEt]  
Автор somebody (тя)
Публикувано09.01.07 09:00



Подозирах аз чуждо присъствие от влюбен обожател, а то мобилният воайорствал през дисплеите.

Честита година и на теб, с много изненади и съблечени преживявания!



Тема Re: Днешният ми секснови [re: SEXX]  
Автор My Eye (тя)
Публикувано09.01.07 14:42



Не се възмущавам. Изказвам мнение. Бих се възмутила, ако масово тръгнат голи по улиците на България, защото за мен това ще значи, че сме се върнали към първобитното общество и сме отрекли еволюция от векове насам. Изобщо не говоря много на фона на безкрайния брой новооткрити теми. Ако говорим, нега си говорим, но ми се струва, че много от пишещите заместват реалните емоции с приказки за секс. Можеш да се държиш фриволно сред близките си, интимните си партньори и т.н., но не и тук, където в крайна сметка би следвало да се обсъждат проблеми...и то не непременно на отделната личност, защото това е акцент върху егоцентризма...Никакви идеи за разговор не проличават в тази твърде блудкава и безлична темичка. Ако не Ви допада различното от вашето мнение, не го четете! Като отговаряте е добре да си служете с всички средства на словесната комуникация, а не на откъслечните промърморени мръсотии в миг на екстаз в спалнята Ви... Или искате множеството от четящи хора да се ангажира със сексуалните Ви потребности?? На колко сте години? На 20? Това е пределната възраст, в която някой се опитва да привлича внимание към себе си по този начин.

Има и нещо друго. Който много говори, явно го прави за сметка на нещо друго. Има клубове за реални запознанства-потърсете такава информация. Шансът да се изявите в пълна сила е много по-голям.

Редактирано от My Eye на 09.01.07 14:58.



Тема Re: Днешният ми секснови [re: Дивaнe]  
Автор My Eye (тя)
Публикувано09.01.07 14:44



А от кого зависи? От Вас ли?

Защо смятате, че имам нужда от секс към настоящия момент? Не се предлагайте по толкова елементарен начин!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.