Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:51 16.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Днешният ми секснови [re: somebody]  
Автор Gripen (летящ)
Публикувано07.01.07 15:01



Прегръщай го здраво ..... и правете там квото правите



Ама и квалификацийките не ги пропускай - че науката е убаво нещо

Пий Фанта, бъди Бамбуча!

Тема виж ...нови [re: somebody]  
Автор ШEПOT™ (с усмивка)
Публикувано07.01.07 15:08



... усета при мен е на фейворит позиция ... но не и по този начин, както си го описала .. не бих и могла ... така си мисля де .. ма знам ли кой как ще ме предизвика ...



... тикаш ме да пусна тема ... и май ще го направя ...





Тема Re: Днешният ми секснови [re: 3aй4e_B_4a6ka]  
Автор QTEK™ (ЗАЛИЧИТЕЛ)
Публикувано07.01.07 15:19



да де взаимно :ти дупка а той да нее путка..

М
и
н
а
в
а
щ


••

watch if you're smart!•••



Тема Re: Днешният ми секснови [re: Gripen]  
Автор somebody (тя)
Публикувано07.01.07 16:21




Слушам! Сега ще залегна над нАуката. Обаче не отговарям на къде ще се отнесат мислите ми.



Тема Re: Днешният ми секснови [re: somebody]  
Автор мapчeтo.bg ()
Публикувано07.01.07 18:08



Четох и на друго място за ...вас двамата...искрено ви се радвам

..дай боже всекиму!

понякога най- малката подробност е от най- голямо значение

Тема Re: Днешният ми секснови [re: My Eye]  
Автор SEXX (замислена)
Публикувано07.01.07 22:08



Може да е поетеса, може да не е, това не пречи да поства, представяш ли си, такива "мръсотии".

Остави хората да бъдат такива, каквито са, не разбирам защо си налагаш вижданията. Това било извратено, тоя не бил в ред, оня.... айде гледай си в собствената паница. И продължавай да правиш статистики от какво им се повдига на мъжете.



Тема Re: Днешният ми секснови [re: SEXX]  
Автор Дивaнe (излитащ)
Публикувано07.01.07 22:18



Ами кажи и, че на мен ми се повдига (оная работа имам предвид) от готини и перверзни жени.





Тема Re: Днешният ми секснови [re: мapчeтo.bg]  
Автор somebody (тя)
Публикувано08.01.07 09:21



Благодаря ти! Много мило ми стана.

Да наистина, дай Боже всекиму! А аз ти го пожелавам на теб!



Тема Re: Днешният ми секснови [re: SEXX]  
Автор My Eye (тя)
Публикувано08.01.07 12:58



Осъзнавате ли колко сте агресивна? Преминавам на Вие, за да се разгранича максимално от Вашите схващания! И колко сте безпочвена в доводите си? Все някой трябва и да ви го каже...Някакъв, дето нарича себе си Диване, ми дава съвети да съм правела секс с живи мъже...Гледайте вие в собствената си градинка и не занимавайте децата (които със сигурност ви четат!) с обърканите си виждания за секса. Това тук е публично пространство и е редно да се държите като зрели хора, а не да си изхвърляте негативите напосоки. За целта си има други места.



Тема Re: Днешният ми секснови [re: Дивaнe]  
Автор My Eye (тя)
Публикувано08.01.07 13:00



Случайно не помня да съм се запознавала с Вас! Така че, дали ще правя скоро секс или не, едва ли е Ваша работа!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.