Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:26 14.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: “Live with me”нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано03.01.07 00:30



Аз едно време си мислех,че мога да се контролирам,но увииии,не мога...по-важното е,че ми харесва тази моя неспособност



M'aime pas?

Тема Re: “Live with me”нови [re: Slona_sf]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано03.01.07 00:37



Някак си.... Дивото не е в хормоните, а в мозъка ми.
Ето затова мога да го контролирам както ми харесва, дори и да не предвидя изхода (което, между другото, е най-лесно). Повярвай ми, влизаш ли в игри, трябва да си имаш поне някаква идея от стратегия, дори и да импровизираш в тактиката, иначе никаква игра не е това



Cococure


Тема Re: “Live with me”нови [re: Slona_sf]  
Автор Hoвичok (ироничен)
Публикувано03.01.07 01:21



Заради кръв и хормони...

. Не!
Но огньове паля. Защото се имам за пожарникар "екстра" категория . Не че не съм се мазал с дефламол де...
Но виж - ако ме тресне в главата.... . Едно време ми викаха "Нерон"...

"So I've got to turn the track up
Sit back and watch the royalties stack up"


Тема Re: “Live with me”нови [re: impulce]  
Автор O!Melissa (вечно нервна)
Публикувано03.01.07 13:05



имаш хубав ник, който малко противоречи на това, което пишеш ..



защо трябва да проявяваш самоконтрол и да спираш емоциите? Колко често ти се случва да чувстваш тези пеперудки в стомаха си?

аз не често .. не бих си позволила да спра тези усещания. Не знам откъде идват, но ако дойдат .. бих си пожелала да ги изживея, а после ще мисля доколко е правилно, какви са резултатите и жертвите, които съм направила .......

всеки човек има отговорности, може би има и хора, които ще нарани, но ... колко време трае един живот и на колко такива моменти ще можем да се насладим?

не трябва ли за кратък момент да бъдем егоисти?



Тема Re: “Live with me”нови [re: Бpeт]  
Автор paзбиpaм (пак така)
Публикувано03.01.07 13:12



От любов мога да пощурея, от страст - не.

И ти като мен или аз като тебе.





Тема Re: “Live with me”нови [re: Slona_sf]  
Автор Poшko (куче в чекмедже)
Публикувано03.01.07 13:30




Планиране е основната пътека или пък е планирана крайната цел. Всичко останало е импровизация. Рядко се хвърлям в пламъците да гася с дупе си само защото съм нагонясал.

Аз прасето по свински заявявам, че от утре - друга свиня ще ставам!

Тема Re: “Live with me”нови [re: O!Melissa]  
Автор impulce (runaway)
Публикувано03.01.07 13:41



Ни най - малко не си противоречат тез нещица - нямаше да съм се парила и да го казвам, ако беше така.
Емоциите понякога повече вредят, отколкото вдъхновяват и радват.

. Да отсееш кои са полезни и кои - не...си е чиста проба обич към себе си - демек здравословен егоизъм.
Животът е кратък, обаче инстинктът за самосъхранение, мисля, че е по - силен отколкото този за възпроизводството.Поне при мен.
Хубаво е да изживяваш нещата, когато са здравословни - за дух и тяло.

Защото другите момчета нямат бански на лалета, нямат твоите сини очи...

Тема Re: “Live with me”нови [re: Slona_sf]  
Автор every_me (online.on life.)
Публикувано03.01.07 14:07



истината е някъде по средата-нито планирам всичко(просто защото не мога и не зависи само от мен), нито скачам без да мисля...





Тема Re: “Live with me”нови [re: impulce]  
Автор O!Melissa (вечно нервна)
Публикувано03.01.07 14:20



аз наистина изключително рядко изпадам в подобни ситуации. Мисля, че ако това ми се случи, значи имам нужда от него ..

не мисля за възпроизвеждане .. може би просто за страст, която не си спомням да съм изпитвала преди.. ? Дали искам да узная какво е това? Защо да не пробвам, от какво трябва да се съхраня точно?

Дори и да се окаже, че не е това, което е изглеждало, че ще бъде, не съм сигурна, че губя нещо .. или губя?



И при мен винаги разумът е надделявал над емоциите, дотолкова, че постоянно се спирах да изживея истинските емоции с близките си хора ... Ами .. писна ми, веднъж искам да направя нещо неразумно, ако ще да съжалявам после .. поне ще съм го изживяла



Тема Re: “Live with me”нови [re: O!Melissa]  
Автор impulce (runaway)
Публикувано03.01.07 15:01



Пошегувах се за възпроизвеждането.


Ставаше дума именно за страстите - които обаче са нещо различно от емоциите с близките хора.
Неразумни неща всеки е правил - правя ги заради любовна лудост и импулсите, които тя предизвиква - по - скоро безумието, не заради първични страсти.
Иначе огньове паля, но те са друг тип огньове - закачливи и флиртаджийски по - скоро.
Хубаво си решил/а - всеки знае сам за себе си кое е това, което ще го направи щастлив.
Пожелавам ти тогава хубави и изпепеляващи емоции!

Защото другите момчета нямат бански на лалета, нямат твоите сини очи...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.