Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:52 19.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Сексът определено ми омръзна...нови  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано27.11.06 16:49



Вече не ме интересуват абсолютно никакви връзки, нито ангажиращи, нито неангажиращи, единствено приятелски и то строго нормирани в точно определени граници. За този етап от развитието ми сексът вече не представлява никакъв сериозен интерес, още по-малко имам намерение за сериозна връзка с българска жена. Не откривам никакви съществени разлики в женските индиви като че ли са проектирани на базата на една и съща матрица и тя няма просто какво ново да ми кажат освен колко са велики и високоплатени с две висши образования и заплата между 1000 и 1500 лева. Просто ми омръзна да си губя времето и да се надявам на някакъв скучен секс с тях при условие, че имам достатъчно зрели и интелегентни жени около себе си, но които също вече ми омръзнаха. Не виждам абсолютно нищо очарователно в секса освен ако жената просто не е съвършена, но даже и тогава след третият тек нещата ще се върнат в изходна позиция. Колкото и парадоксално да звучи този етап, в който навлизам вероятно ще завърши с брак но първо трябва да преподавам уроци по мислене на бъдещата си брачна партньорка. Една единствена не се нуждае от тях, но отношенията ни се развиват ужасно бавно като в някаква романтична приказка като за цели 6 години познанство и срещи никога никога не сме правили секс. Вероятно и това е целяла в крайна сметка, защото след сексуалното засищане и тя няма да има какво ново да ми предложи.





Тема Re: Сексът определено ми омръзна...нови [re: FileO99]  
Автор БилиДъKид (Supersonic Kid)
Публикувано27.11.06 16:55



Така е. Разровиш у една жена, току намериш клитора и вече ти е безинтересно. Нормално.

C'mon, meat!

Тема Re: в интелектуално-емоционален аспект същонови [re: БилиДъKид]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано27.11.06 17:02



Много отдавна разбрах, че едва 16% от жените определено си струват в леглото и с тях може да се повтори и потрети. Разбира се от този процент едва една трета биха искали продължаване на сексуалната връзка или точно една от двадесет жени има перспективата за качествена сексуална връзка с мен, което е твърде малко особено като се има предвид, че напоследък изобщо не им обръщам никакво внимание. От друга страна реално погледнато от процентът на действително интелегентните и струващи си жени клони към нула и изобщо не виждам повече смисъл да развивам никакви връзки с малоумни създания, за който висшето образование, заплатата от 1000 лева и България са всичко. Освен това в тях няма абсолютно нищо духовно, нищо романтично, кухи са като градински лейки. Единственият смисъл намирам в излизания с малка част от тях, за да ми служат като украшение на колата, която дразни останалите хора по улици и заведения.





Тема Re: Сексът определено ми омръзна...нови [re: FileO99]  
Автор *Жap-птицa* (с огнено сърце)
Публикувано27.11.06 17:43



Така се получава, защото не си срещнал Любовта си....
И това ще стане.Имай търпение.

Снимката твоя ли е ?



Тема Re: Сексът определено ми омръзна...нови [re: FileO99]  
Автор *Жap-птицa* (с огнено сърце)
Публикувано27.11.06 17:47



Не бъди тъжен. Усмихни се широко.Светът е красив.

Редактирано от *Жap-птицa* на 27.11.06 17:49.



Тема нямам намерение повече да чакамнови [re: *Жap-птицa*]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано27.11.06 17:48



Нямам абсолютно никакво намерение да чакам нещо, което не съществува извън розовите филмчета в стил "Дързост и красота".





Тема Re: Хм...нови [re: FileO99]  
Автор a|iaS (наричана още)
Публикувано27.11.06 17:49



А алкохолът? Омръзна ли ти или...




Don't forget to be the way you are!



Тема Re: Хм...нови [re: a|iaS]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано27.11.06 17:52



Не, алкохолът изобщо не ми омръзна и се чувствам много добре с него и най-малко ми пречи на тренировките и ученето. Жените за мен вече са минало и най-малкото ще се притеснявам за поредният нож в гърба, просто не ме интересуват.





Тема Re: в интелектуално-емоционален аспект същонови [re: FileO99]  
Автор БилиДъKид (Supersonic Kid)
Публикувано27.11.06 17:57



И аз съм горе-долу така. С разликата, че нямам кола и живея в град в който жените с висше са малко, а такива, които взимат 1000 заплата няма. :) Интелектуалки - нет. Хич даже. 95 процента са диви ахрянки, останалите 5 процента ходят на работа от 8 до 5 и обичат мъжете си по оня еснафски начин, който им дава илюзийте, че времето и гравитацията не оказват влияние върху тях.

C'mon, meat!

Тема Re: Хм...нови [re: FileO99]  
Автор a|iaS (наричана още)
Публикувано27.11.06 17:57



Щом много добре се чувстваш, явно имаш нужда само от една бутилка без дъно и ще бъдеш успял и щастлив. Имаше една реклама за едно море... не, не от любов - от бира

В твоя случай водка - същата работа.




Don't forget to be the way you are!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.