Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:58 02.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re:по-добре не четинови [re: Лъчeзapa_]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано27.11.06 20:35



Жените в България родени през периодът 1979-1981ва са най-голямата измет на света. Честно ви казвам, съвсем честно ако имах истинска власт щях да ги избия като мухи, десетки хиляди щяха да си отидат без никакви абсолютно никакви угризения на съвестта. Една от тях няма морал и вътрешна стойност, те са проклятието на България, мръсотия която трябва се залее с напалм и прати в концентрационни лагери. Колкото повече нещастия се случват на тези жени в България толково по-ведро живея. Радвам се когато загиват в катастрофи и умират от болести, няма нищо по-хубаво от това да видиш как курва си получава заслуженото наказание.





Тема Re:better don't readнови [re: Лъчeзapa_]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано27.11.06 20:40



Жените в България родени през периодът 1979-1981ва са най-голямата измет на света. Честно ви казвам, съвсем честно ако имах истинска власт щях да ги избия като мухи, десетки хиляди щяха да си отидат без никакви абсолютно никакви угризения на съвестта. Една от тях няма морал и вътрешна стойност, те са проклятието на България, мръсотия която трябва се залее с напалм и прати в концентрационни лагери. Колкото повече нещастия се случват на тези жени в България толково по-ведро живея. Радвам се когато загиват в катастрофи и умират от болести, няма нищо по-хубаво от това да видиш как курва си получава заслуженото наказание.





Тема Цъцъцъцъц.....нови [re: FileO99]  
Автор Kirinlchiban (бохем)
Публикувано27.11.06 20:40



Защо така бе Файле? Докаде го докара.

Ако си решил да трепеш наред, препоръчвам ти е тва:



Аз обаче, предпочитам да правя див секс с гтино момиче, вместо да правя дива война.



Тема ами недей да пишеш глупости като не искаш да четанови [re: FileO99]  
Автор Лъчeзapa_ ()
Публикувано27.11.06 20:44



Не знам , как е от мъжката страна, сигурно има доста нагли простакеси ;
Но да ти кажа всеобщото мнение е, че жените в България (и не само в нея) са по-свястната, морална, непродажна и стабилна част от човечеството. Това е факт.







Тема здравей,нови [re: Kirinlchiban]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано27.11.06 20:47



Първо да те питам ти ли писа тези блестящи мнения в "Авиация"? Ако си ти съм ти задължен!



Сега на въпросът - тук имаме налице едно дефектно поколение, което по един или друг начин трябва да се затрие. Оръжия няма да свършат никаква работа, защото ООНто ще писне и НАТО ще се намесят да ги защитават. Значи остава единствено методиката на социалният геноцид - да не им се плащат заплати, да се унижават и тъпчат навсякъде, да се развалят децата им. Икономическият геноцид и дивата експлоатация на техният труд са оръжията, с които това поколение жени набор 79-80-81 трябва да бъдат сринати в морално-политическо отношение и съсипани финансово. Все пак да не забравяме, че това не са никакви хора, а нравствени и физически изроди, които напълно си заслужиха деструкцията.



Тема Re: здравей,нови [re: FileO99]  
Автор Kirinlchiban (бохем)
Публикувано27.11.06 20:50



Да аз съм. В Кулб "Авиация" мога да пиша без да съм регистриран, и понеже ме мързи, за това не се логвам.

"Ако си ти съм ти задължен! "

Моля. За нищо



п.п. Файле, махно го този въртолет Ми24. За нищо не става.

Редактирано от Kirinlchiban на 27.11.06 20:54.



Тема абсолютно невярнонови [re: Лъчeзapa_]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано27.11.06 20:50



Нищо подобно - в цял свят се знае какви боклуци са българките. В цял свят...



Тема Re: извинявайнови [re: FileO99]  
Автор a|iaS (наричана още)
Публикувано27.11.06 21:03



Благодаря ти, че ми даваш нещо, което аз самата не мога да си дам.
Само недей да си цапаш ръцете, защото не си заслужава...



Don't forget to be the way you are!


Тема Re:нови [re: FileO99]  
Автор Лъчeзapa_ ()
Публикувано27.11.06 21:11



Напротив, уважават ни повече от мъжете.







Тема Re:нови [re: Лъчeзapa_]  
Автор Kirinlchiban (бохем)
Публикувано27.11.06 21:17



Абе, много е индивидуално. Не навсякъде ще срещнеш уважение.

Редактирано от Kirinlchiban на 27.11.06 21:18.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.