Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:39 02.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема нали ви чета извратеното мислененови [re: Лъчeзapa_]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано28.11.06 18:40



Аз, моето момиче, на ден чета поне по 300 страници и това съм го писал много пъти, но твоята памет очевидно е много къса. Прочел съм сигурно хиляди пъти повече отколкото ти. Тук в ГЗС няма даже и една нормална жена може би с много малки изключения примерно wika, всички останали сте пълен ама пълен боклук. Едната прави свирки, другата анален секс, третата се ебе с наркоман, четвъртата със старец и така по реда на номерата. Това, че ти имаш погрешно мнение за несъществуващата в обективната действителност нормалност на твоята увредена психика, не означава че това наистина е така. Ти само се виж колко пишеш като количество и качество, аз колко пиша по същите критерии.





Тема Re: не се плаши от живота, той е нормаленнови [re: FileO99]  
Автор Лъчeзapa_ ()
Публикувано28.11.06 18:44



Е, аз не си осмислям времето в нета, а извън него .

Желая ти да откриеш нормалните хора и този път те наистина да са такива.





Тема ти акъл не ми давайнови [re: Лъчeзapa_]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано28.11.06 18:46



Не учи орела как да лети.





Тема Re: ти акъл не ми давайнови [re: FileO99]  
Автор Лъчeзapa_ ()
Публикувано28.11.06 18:49



Нямам и намерение, просто си говорим .





Тема Re: тук в ГСЗ няма една нормална женанови [re: FileO99]  
Автор wika ((oh well))
Публикувано28.11.06 18:59



Добре, кажи ми две неща:
първо, коя жена за теб е "нормална"
и второ, понеже знам, че има точки, по които твоето мнение и това на обществото се разминават, защо решаваш, че твоето е меродавно?



Тема Re: тук в ГСЗ няма една нормална женанови [re: wika]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано28.11.06 19:04



За мен нормална жена е тази, която не прави анален секс и свирки, не изневерява, не се ебе за пари, не участва в тройки. Моето мнение е меродавно първо, защото аз съм реален, а общество в България няма - питай всеки социолог по този въпрос.





Тема Re: тук в ГСЗ няма една нормална женанови [re: FileO99]  
Автор wika ((oh well))
Публикувано28.11.06 19:09



Разбрах, благодаря за изчерпателния отговор.
Нещо друго ми хрумна като въпрос. Няколко пъти си споменавал "изрично разрешение за изневяра". Да приемем, че срещнеш нормална жена (вероятно чужденка) и имаш стабилно семейство и деца с нея. Тя обаче е твърдо против изневерите, разрешени или не. Смяташ ли, че ще и останеш верен?



Тема Re: тук в ГСЗ няма една нормална женанови [re: wika]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано28.11.06 19:12



Разбира се, че ще й остана верен!





Тема Re: тук в ГСЗ няма една нормална женанови [re: FileO99]  
Автор wika ((oh well))
Публикувано28.11.06 19:14



Хм, добре. Друго изказване беше "вие българките не знаете как да правите добри свирки", цитирам по памет. Това означава ли че, въпреки, че го класифицираш като "извращение", ти доставя удоволствие?



Тема Re: тук в ГСЗ няма една нормална женанови [re: FileO99]  
Автор wika ((oh well))
Публикувано28.11.06 19:23



Това не е точно отговор на въпроса ми. Не си станал наркоман, само защото българките харесват само такива. Никой не те кара насила да практикуваш "извращения", но от думите ти разбирам, че го правиш. Би могъл да кажеш на партньорката си "това не ми е приятно" и мисля, че всяка жена ще те разбере.
Та доставя ли ти удоволствие свирката или не?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.