Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:57 27.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Машина на времетонови  
Автор _Sheherezada_ (пухче)
Публикувано22.11.06 08:56



Представете си, че някой е успял да я направи. И вие можете да я ползвате. Имате право на два опита, и двата в посока минало:
1. Най-щастливият миг, който сте преживели и искате да ви се случи още веднъж;
2. Моментът, за който съжалявате и ви се иска да върнете времето, за да поправите ваша или чужда грешка и да промените последващите събития.

Ще споделите ли кои са тези моменти за вас?



Тема Re: Машина на времетонови [re: _Sheherezada_]  
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано22.11.06 09:00



Отговарям без колебание с един отговор на двата въпроса: Денят , в който се омъжих /охо, в събота имаме годишнина.../



Empta dolore docet experientia..

Тема Re: Машина на времетонови [re: _Sheherezada_]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано22.11.06 09:06



Нямам най-щастлив миг. Най-щастливите са много и не искам да се повтарят, защото няма да е същото.

По-скоро искам много нови най-щастливи.
За грешката- имам и е точно една, но не искам да говоря за това.

Искам, искам, искам, иска-а-а-а-а-а-а-а-а-ам...

Тема Re: Машина на времетонови [re: Wildberry]  
Автор _Sheherezada_ (пухче)
Публикувано22.11.06 09:29



Честита ви годишнина тогава предварително

Дано си прекарате празника много любовно
И ако се върне този ден, каниш се да изиграеш булката-беглец ли?



Тема Re: Машина на времетонови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор _Sheherezada_ (пухче)
Публикувано22.11.06 09:38



Да, може би си права за най-щастливите мигове, но това не важи ли, когато се опитваш да възпроизведеш всичко още веднъж, след като е минало известно време? Докато аз питам за връщане във времето, имаш гаранции, че всичко ще е абсолютно същото, дори и ти ще си същата, каквато си била тогава, просто повторение 1:1, да съживиш отново усещанията, които в спомените обикновено стават някак обобщени и губят малко цвят. При това положение ще си избереш ли един щастлив миг, за който да споделиш с нас сега?



Тема Re: Машина на времетонови [re: _Sheherezada_]  
Автор Sea_man (egur, egur)
Публикувано22.11.06 09:41



Едва ли има човек, който да не съжалява за своя постъпка в миналото.

Лично за себе си - бих се върнал в детските ми години - за да прекарам с любими хора, които си отидога твърде рано.



The ecstasy of gold

Тема Re: Машина на времетонови [re: _Sheherezada_]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано22.11.06 09:44



Спомените хич не са ми размити. Размиват ми се другите спомени, дето не са щастливи.


Например, лежа си в следродилна зала и акушерката ми носи телефон. Мъжът ми. Обадил се да попита дали случайно при тях има една жена, неговата. Акушерката му отговаря, че случайно има такава жена и случайно му е родила син. Не можеше да повярва и беше толкова щастлив.

Искам, искам, искам, иска-а-а-а-а-а-а-а-а-ам...

Тема Re: Машина на времетонови [re: _Sheherezada_]  
Автор KatrinKa (aries)
Публикувано22.11.06 09:44



Имала съм щастливи мигове, но всеки е бил с времето си.)))) Мисля, че най-щастливият миг все още ми предстои.))))
Да, има такъв и ми се ще да вярвам, че ако е възможно да се върне времето назад ще постъпя по друг начин. Става въпрос за отношенията ми с един мъж, и двамата направихме грешки, но моята тогава беше по-голяма. Сега все още се опитваме да изгладим нещата оттогава и да се научим да си вярваме отново.



Тема Re: Машина на времетонови [re: _Sheherezada_]  
Автор Лъчeзapa_ ()
Публикувано22.11.06 09:48



По точка 1 . нямам такъв миг.

А точка 2. - да се върна като дете, но с този акъл, ще отстоявам правата си всеки божи ден и няма да повторя нито училище, нито място на живеене.





Тема Re: Машина на времетонови [re: Sea_man]  
Автор _Sheherezada_ (пухче)
Публикувано22.11.06 09:49



... и сигурно би се постарал да им покажеш колко са важни за теб и колко ги обичаш? Така правим винаги, нали ... пропускаме мигове, не изричаме напиращи думи, отлагаме ... а в един момент се оказва непоправимо късно ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.