Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:50 09.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема За любовта на мъжетенови  
Автор Masklin (ном)
Публикувано31.10.06 14:49



Преди малко, докато дъвчех една пица (Калцоне от Кривото) си мислех, че ако девойката, която ми я донесе беше ми направила свирка, нямаше да се почувствам толкова добре



Та отново се замислих защо любовта на мъжете минава през стомаха... вие как смятате? Ето няколко подсказки, или да го кажем иначе - начални насоки на дискусията:

- Мъжете са прасета.
- Храната прави борбата, включително креватната.
- Сготвянето на нещо вкусно е най-добрият начин да завържеш приятелство (ето затова обичам Лилит, аауууу как готви тази жена )
- Сексът е естествена кулминация на телесните усещания, а чревоугодничеството е най-доброто възможно подгряващо такова.
- Мъжете не разбират секса и/или им е много сложен, за разлика от плюскането
- Между яденето на добра храна и яденето на красива жена няма съществена вкусова разлика

Аре, вие сте

question = ( to ) ? be : ! be; // -- Wm. Shakespeare

Тема Re: За любовта на мъжетенови [re: Masklin]  
Автор thebeliever (непознат )
Публикувано31.10.06 15:07



Огладняваш, ядеш, оригваш се, сереш и после пак така. И пускането на водата в тоалетната не прави храната по-малко апетитна като огладнееш - толкова за общото
Последователността храна-любов не е вярна, иначе щеше да споменеш, че свирката е била по-желана след пицата





Тема Я да проверим теорията ти :нови [re: Masklin]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано31.10.06 15:10



ако приносителката на пицата беше сладострастно гледаща те и "надигаща те" лейди, щеше ли любезно да я помолиш да овършееш пицата, преди да преминете към "френския десерт", или щеше да забравиш що е глад?



Love Like Blood

Тема Re: За любовта на мъжетенови [re: Masklin]  
Автор MopфиycМодератор (Матричар)
Публикувано31.10.06 15:11



Да те пратя да си припомниш пирамидата на Маслоу?


Твойте мисли са в подобна насока...


Welcome to the real world!



Тема Re: За любовта на мъжетенови [re: Masklin]  
Автор Dr.Wonky (лидер)
Публикувано31.10.06 15:15



За мен 1свирка=1000 пици





Тема Въпросната лейдинови [re: Ghostwriter]  
Автор Masklin (ном)
Публикувано31.10.06 15:16



определено не ме оставя безучастен. Въпреки това, усещането от храната доста по-често е зашеметяващо ... да не говорим, че е по-лесно да се практикува три пъти на ден



Чудя се дали ако може да се събере общото удоволствие от нещата, които изпитваме през живота си, сексът няма да остане на последните места

question = ( to ) ? be : ! be; // -- Wm. Shakespeare

Тема Стига бе, Морфинови [re: Mopфиyc]  
Автор Masklin (ном)
Публикувано31.10.06 15:20



Недей толкова прибързано да даваш решението на задачата. Нека се повеселим първо, а и дамите да се включат



question = ( to ) ? be : ! be; // -- Wm. Shakespeare

Тема Re: За любовта на мъжетенови [re: Masklin]  
Автор KatrinKa (новак)
Публикувано31.10.06 15:25



Абе не знам.)))
Зависи си от мъжа.)))
Но, който и да е мъж, ако е зверски огладнял, ще предпочете първо да се нахрани, после да си почине (както казват хората, падне от круша, па си почине), ако е пушач да дръпне една цигара и едва тогава да се заеме с някоя мадама намираща се близо до него.)))
В интерес на истината, храната си е храна, а и гладна мечка хоро не играе както казват хората. Та и един мъж първо ще хапне, че да му дойдат силите и после ще се занимава със секс.)))) Особено пък ако знае какво го чака и е с някоя тигрица, акробатка в леглото.)



Тема аз мислянови [re: Masklin]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано31.10.06 15:26



Че може и без храна, и без любов.
Примерно в момента би ми стигнало - една маса, един коз и един мъж, за да се почувствам сита.



Ей, пак почнах с глупостите...

The Action is where I am.

Тема Re: За любовта на мъжетенови [re: Masklin]  
Автор himka (познат)
Публикувано31.10.06 15:30



защо любовта на мъжете минава през стомаха ма ти верно ли го мислиш това? напоследък има една тенденция в която се вижда обратното, даже скоро един спомена, че ако си мислим, че готвенето и любовта можем да ги свързваме сме на грешен път. И аз мисля вече да казвам, че не мога да готвя:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.