Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:05 20.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Лъчeзapa_ ()
Публикувано06.10.06 20:13



Доколкото разбирам той има поне вас двете, освен жена си и ви редува. Мъжете се самозабравят от много по-малко . Предполагам, че просто е спрял да ви уважава.

Съжалявам.







Тема Re: Защо ми разказва как е чукал другата???нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Meтaмopф (нерегистрируем)
Публикувано06.10.06 20:16



По същата причина, поради която ти говориш на един мъж за друг мъж. Намериш ли отговора на моя въпрос ще имаш отговора и на своя.



Много хора никак не обичат промените, но ненавиждат тяхната липса.

Тема Re: Защо ми разказва как е чукал другата???нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Плaтoничнo (а стига бе!)
Публикувано06.10.06 20:16



Така като те слушам комай послънготваш, че нямаш нищо против - НАПРОТИВ - имаш, имаш...





Тема Re: Защо ми разказва как е чукал другата???нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано06.10.06 20:18



Защото ....


Ако си с него, ще си с него по много начини, не само в ебането.

А това се усеща и оценява.

Не знам как да го опиша...

Аз не се пестя в една връзка. Не броя какво давам. И не искам и на мен да ми броят. Колкото може повече....

Когато отвориш хоризонтите за една връзка (стига да я искаш обаче....), той сам ще разбере с какво превъзхождаш другата. Сам ще дойде при теб. Ако не дойде, напусни го. Не те заслужава, щом вече те е раздразнил и е предпочел другата. Другата е спечелила за момента.


Онази другата вече му е дала повече от теб, той лети в еуфория. Ако си така решена да го имаш, вземи го. Стига да можеш. Ако мислиш, че не искаш или не можеш, напусни го, защото всеки път тази болка ще те дълбае.


Докато имаш усещането, че си важна, ще стоиш при него, знам. Знам по себе си, в мига, в който той те изостави емоционално, ти ще го изоставиш сексуално. Така са жените. Ти искаш емоциите и любовта му, и ревнуваш да знаеш, че друга жена ги има. А той иска тялото ти. Ако той разбере, че си имаш други любовници, които имат тялото ти и съзнанието ти, той ще ревнува и ще бъдеш застрашена.



Тема Re: Защо ми разказва как е чукал другата???нови [re: Плaтoничнo]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано06.10.06 20:20



Ти със щастливия брак и липса на изневери не се обаждай!


Аре отивай да чукаш жена ти, какво се лиготиш тука в петък вечер!



Тема Re: Защо ми разказва как е чукал другата???нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор _Дaниeл_ ()
Публикувано06.10.06 20:21



пробва те до къде ще издържиш



Тема Re: Защо ми разказва как е чукал другата???нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано06.10.06 20:24



Това е по-зле и ако се чукаше с другата, пък се прави, че няма такава.
Може да смята, че това те възбужда, щото вие сте само дружки за секс и да не вдява, че си имаш чувства, его и т.н. и нещо се е самозабравил. Пък и като те гледа че не възразяваш да ти споделя и да се държи така, сигурно си внушава че ти харесва наистина. Кажи му, че е див шопар, какво толкова



На мене ще ми мине меракът още при първия път като си отвори устата и се държи така. За него сте само путки, което вече много ме съмнява, че е толкова велик ебач.

Интересно дали и на девойката й разправя как се ебе с тебе?

Cococure

Тема Re: Защо ми разказва как е чукал другата???нови [re: Roxana]  
Автор Плaтoничнo (а стига бе!)
Публикувано06.10.06 20:25



Да свирна ли на Бернард, а? Да напише едно есе. И не ми давай наклона на кура!





Тема Re: Защо ми разказва как е чукал другата??? [re: Lady Likes Sex]  
Автор joyful (не на себе си)
Публикувано06.10.06 20:35



Преди време бях в подобна ситуация - невероятният секс винаги беше с другата, нашия го оставяше без коментар (поне пред мен). Болеше ме и се чудех защо ми го причинява. Оказа се, че ме подготвял за тройка с нея...



Тема Re: Защо ми разказва как е чукал другата???нови [re: Плaтoничнo]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано06.10.06 20:39



Защо, толкова ли си зле в мъжката част, че точно от Бърнард имаш нужда, за да се справиш с мен?

Хахах, за помощ ли крещиш, ти със щастливия брак?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.