Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:48 02.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Ако имахте възможност -  
Автор Aйшa (натюр)
Публикувано27.09.06 15:31



Бихте ли следили обекта на желанието и любовта си непрекъснато и навсякъде, 24/7? С уговорката, че шпионажът никога не би се разкрил, че никой няма да разбере за това.
Наскоро случайно попаднах на някакви серии за екип, който по поръчка проследява заподозрени от партньора им кръшкачи. Следва набиране на доказателства и грозната финална патардия с шамари и гневни въпроси през стонове, хълцане от "часа на истината".
Но даже да не ставаше дума за подозрения, бихте ли посегнали на неизвестната за вас част от ежедневието на близкия човек? Бихте ли влезли в ролята на Биг Брадър за любимия, ако това би останало без последствия за вас? Изкушава ли ви мисълта да се опитате да се промъкнете инкогнито и в онези измерения на другия, които иначе биха останали скрити за вас.
Не толкова имам предвид детективските услуги, които вървят някъде по 100-150 лв на ден "проучване", нито дори хакерството и разните там прословути "проверих му/й мобилния". А за нещо като шапка-невидимка, по-скоро. Интересно би било да обясните и защо да или не.





Тема Re: Ако имахте възможност -нови [re: Aйшa]  
Автор Weed (шантавка)
Публикувано27.09.06 15:46



Изключено!


Първо, защото всеки си има лично пространство и това би бил много брутален начин да навляза в неговото.....и второ – не бих си го причинила на самата себе си



Тема Re: Ако имахте възможност -нови [re: Aйшa]  
Автор paзбиpaм (откачила)
Публикувано27.09.06 15:46



Бих, но за всичко останало, освен евентуалните му сексуални връзки. Искам да опозная човека колкото може повече.

Лоша съм, но тези, които могат да ме преглътнат, са хората, с които сме си необходими.


Тема Не-е-е, ще умра от скука!нови [re: Aйшa]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква)
Публикувано27.09.06 15:47



Представяш ли си какво е да ходиш след някой, който е в състояние да си загуби един час в железарски магазин или на битака, издирвайки единствената и неповторима пружинка или съчмичка за лагер, ама не каква да е, а точно 3 мм.? Или пак да му седя в работата, докато той, вместо да си говори в ГЗС, се забавлява в железарските сайтове? Гляк!



Омръзна ми да светя като кру-у-у-ушка!

Тема Re: Ако имахте възможност -нови [re: Aйшa]  
Автор Плaтoничнo (а стига бе!)
Публикувано27.09.06 15:47



Определено НЕ. Винаги искам да има някаква неизвестност. Да има гъдел. непредсказуемост. По-гот е просто.

Редактирано от Плaтoничнo на 27.09.06 15:50.



Тема Re: Ако имахте възможност -нови [re: Aйшa]  
Автор dalya_night ()
Публикувано27.09.06 15:51



за какво ми е това?!
знам какво го вълнува и къде би отишъл, знам какво би направил , какво харесва и какво не, знам , че е човек и има своите слабости и хобита , своите мании и бягства-това не ми разклаща позициите и не ме изненадва-защо да го следя?


по силата на професията ми , тредно ми е да не разбирам за хората кое какво и как-т.е. по скоро гледам да препречвам потоците инфо, отколкото да ги каптирам и направлявам...
Пък за любим човек, просто е изключено



Тема Re: Ако имахте възможност -нови [re: Aйшa]  
Автор Poшko (куче в чекмедже)
Публикувано27.09.06 15:53



аз искам да знам точно толкова колкото ми казват, че дори и по-малко ...
мого хубаво се живее в заблуда ... защо ми е да знам, че най-любимото ми същество се пере яко с бат Митко-параджията, защо ми е да знам, че жената с която искам да изживея живота си прави неща, които небиха ми се понравили ?
Дали да не и благодаря, че умело ги крие от мен и аз никога няма да разбера ?
Май точно това ще направя ...
колкото повече знаем толкова сме по-нещастни


искам да тъна в неведение и да съм прост по възможност ...

обрРквация!!!

Тема Re: Ако имахте възможност -нови [re: Aйшa]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано27.09.06 15:54



Не.

Не, че не съм любопитна. Не, че не съм любознателна. От друга страна не съм ревнива и уважавам личното пространство на хората на базата на принципа "на ти - дай ми", т.е. аз като не задавам въпроси, не смей и ти да ми задаваш...

Мисля си, че ако знам всичко за някого, това автоматично ще убие очарованието му в очите ми.
Какво значение има да знам какво точно си клюкарства с колегите си за мача Левски-Челси, по кое време на деня ходи до тоалетната, кого е наругал на светофара, коя семейна приятелка му е направила безценна услуга, каква марка кашкавал си купува, качва ли стълбите пеша, каква мудика слуша в колата си и т.н. и т.н.?
Естествено, хората си задават въпроси за това-онова. Добре е да знаеш кой му е любимият афтършейв и алергичен ли е към ягоди, защото това познание може да те улесни при купуването на малки подаръчета в първия случай и да предотврати сериозни злополуки във втория - например.
Който трупа познание, трупа тъга, в случая, описан от теб трупа и скука и овъртян в данни накрая почваш да се чудиш човек ли има до теб или информационен портал





Тема Re: Ако имахте възможност -нови [re: Aйшa]  
Автор unlimitted (на границата)
Публикувано27.09.06 15:54



ааааа всички ще ревнат колко са благородни и не биха...мисля, че всеки би се изкушил, друг е въпросът че ще съжалява после

Затова по-скоро не бих искала да имам този избор

Би ми било по-интересно да знам какво мисли, а не какво прави. Да мога да мисля с неговата глава ден-два-три...пък дали щипнал задника на комшийката няма да ми е толкова забавно...



Тема Re: Ако имахте възможност -нови [re: unlimitted]  
Автор dalya_night ()
Публикувано27.09.06 16:05



моето не е благородство...)
ако нещо искам да разбера, ще го разбера от него-просто в този живот ще си остана извършител, а не поръчител....






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.