Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:32 18.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Ми(с)тичен сюжет.нови [re: Ghostwriter]  
Автор troy@ (непокорна)
Публикувано26.09.06 19:10



Ако това е партньора на мечтите ми, то за какво обжалване и за каква дилема говорим?!

Вариант първи ми се вижда най-близко до това, което винаги съм търсила (теоретично), при което това ще е разумното решение, което ще мога да взема към дадения момент.
От друга страна не мога да си представя, че на 80 ще ми е до разнообразие с пъстроперие от мъжки пол, а смятам да живея с орлите.



Всъщност всеки избира това, което представляват мечтите му.
Ако мечтите ми бяха свързани с безкрайната върволица на необвързаността - да, щях избера втория вариант.
И все пак моите мечти са прости и обикновени - топлина, разбиране, дом, семейство, приятели, работа и приятни почивки. А има и толкова много интересни неща за "гледане" пред вкусването на пъстроперието.




Тема Re: Ми(с)тичен сюжет.нови [re: troy@]  
Автор dalya_night ()
Публикувано26.09.06 19:13



ти пропускаш нещо-жените не знаем какво искаме,днес го казаха пак, следователно няма как да познаеш идеалния-аз за това написах ,че ще ремонтирам несъвършенствата в редицата , пък додето стигна))
имайки предвид колко ми е къс фитилът -на третия ще стана лезбийка , вероятно





Тема Re: Ми(с)тичен сюжет.нови [re: dalya_night]  
Автор troy@ (непокорна)
Публикувано26.09.06 19:19



нали объсждаме ми(с)тичния сюжет - дала съм го



иначе ще се пробвам да се понадлъгваме със съдбата и когато я оттегча с въпроси тя ще се откаже да ми предлага подобни избори

апропо, съдбата как ще познае кой е перфектния за мен като аз няма да имам дефиниция за него



Тема Re: Ми(с)тичен сюжет.нови [re: dalya_night]  
Автор troy@ (непокорна)
Публикувано26.09.06 19:20



ти остави ако завали, ами ако вземе, че се подпали колата





Тема Re: Ми(с)тичен сюжет.нови [re: Ghostwriter]  
Автор Ckaпaния тъпaнap Джoнcън (даврандисан)
Публикувано26.09.06 19:22



Днес съм на вълна вицове.

Питали полицай блондинки ли предпочита или брюнетки. А той отвърнал "Да!"

Всъщност на алтернативни въпроси най-често неволно и неизбежно отговаряме с "да", колкото смешно да звучи това.. Щото предложенията от тоя тип, независимо кой ги прави, дори и т.нар. съдба, имат нещо общо... Те ни натрапват избор, всъщност лишавайки ни от избор. Ето и ченгето отговорило с "да", щото няма смисъл да се пъне- блондинството и брюнетството са твърде несъществени категории, избор фактически не се прави.. пък и са лишили нашия САМ да поиска нещо... например побелели, шатенки, рижави, плешиви, пънкарки и прочия.. или да поиска нещо принципно друго...

В "Голем" на Густав Майринк има следния кошмар... Някъв сънува, че една ръка му подава някакви червени зърна.. Той трябва да ги вземе или да не ги вземе. Трети вариант сякаш няма... Обаче нашият плесва ръката и зърната се разпиляват... това впоследствие се оказва правилният символичен избор, направен насън, а именно игнорирането или бунтът, направен срещу такъв натрапен ограничен избор.. или пък отправянето на нещо като контраизбор...

Та моят контраизбор би бил такъв:

"О, Фатуме, като ще даваш, давай, не ми подфърляй трохи. Върволяк от партньорки или една единствена, ама идеална - все в гъз.. Първо ми дай сензор и сили за щастие, дай ми очи и уши да видя и чуя, дай ми ръце да поема, задържа, ползвам, оценя, умножа твоя дар - така щото да не ме смаже тежестта му... направи така, щото да УМЕЯ да бъда щастлив и да правя другите щастливи.. Оттук нататък все тая какво ще ми предложи съдбата - аз ще знам какво да правя с предложеното, така щото да не съжалявам..."

Ами да, съдбата моля да се постарае малко... какви са тия сценки, все едно че става дума за домакиня, дето са й се изтърсили внезапно гости, а пък хладилникът й е празен, та тя пита "Какво ще предпочетете - консерва копърка с очички или копърка без очички?" Това предпочитание ли е бее? Избор ли е? Я дайте тука водката и хайверя, ама ха-а-а-а





Тема Re: Ми(с)тичен сюжет.нови [re: troy@]  
Автор dalya_night ()
Публикувано26.09.06 19:23



ми а де?! и аз това се чудя, ама то в ми(с)тицизъмите тези неща са си уредени-
само се чудя , Тройчето..дали ще възникне вторичен пазар на сбъркани идеални?!

замени , рекламации?



Тема Re: Ми(с)тичен сюжет.нови [re: dalya_night]  
Автор troy@ (непокорна)
Публикувано26.09.06 19:29



такава опция за рекламации/замени - няма, чети си регламента



и както са ни ограничили с темата, то съдбата може да очаква покачване на окенското ниво поради запълване на водоемите с писма в бутилки до посрещане



Тема Re: Ми(с)тичен сюжет.нови [re: Ghostwriter]  
Автор Koka-Kola (N1)
Публикувано26.09.06 19:36



purvija,cial jivot razlichni jeni sum imal i kato jeni i kato nacionalnosti i kvi li ne,pisnalo mi e veche raznoobrazieto niakak bezinteresno mi e zatova bih izbral tam serioznata vruzka

nai vajnoto v jivota e da piesh KOKA-KOLA


Тема Re: Ми(с)тичен сюжет.нови [re: Ghostwriter]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано26.09.06 20:58



Ще й кажа да дойде да ме пита друг път



Съдбата не би предоставила подобен избор. Под достойноството й е да играе толкова скучно. Пък и ако си избера - какво ще ме прави после? Излизам от играта и за какво да се труди цяла вечност с мен от тоя момент нататък...



Тема Re: Ми(с)тичен сюжет.нови [re: Ckaпaния тъпaнap Джo]  
Автор Плaтoничнo (а стига бе!)
Публикувано26.09.06 21:09



Джонси, ако някой успее да обедини двата ни синода, това ще си само ти.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.