Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:48 25.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема За маркирането на територията.нови  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано25.09.06 15:33



Хайде да поговорим отново за маркирането на територията, но нека този път изброим както традиционните, така и нетрадиционните методи за маркиране. Всичко, което се сетите... и задължително пишете и за двата пола. Мъжете също си маркират територията по един или друг начин. Или поне част от мъжете.



И клубарки... недейте да ми казвате, че не маркирате територия, защото ако се замисля от последните поне десет жени, с които съм спал само една единствена не го е направила... а може просто аз да не съм забелязал нейната маркировка.

Обичам ви всичките... но по различен начин.

Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: Фpeди]  
Автор EVlL (ходещо зло)
Публикувано25.09.06 15:41



Мразя да маркирам



RELIGIОN IS OPIUM FOR THE MASSES

Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: Фpeди]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква)
Публикувано25.09.06 15:52



Примерно, може да не му се иска точно сега да ме целува, ама ако види, че някой мъж се заглежда по-продължително в мен, никога не пропуска да ме гушне и да ме цунка, за да покаже, че той е гаджето ми.

Класика.

Омръзна ми да светя като кру-у-у-ушка!

Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: Фpeди]  
Автор Casper. (Добро духче)
Публикувано25.09.06 16:21



Тъпа и елементарна маркировка от страна и на двата пола, това са т.нар. синки или смучки и те са присъщи на по-малките възрастови групи. Според мен са следствие не от страст, а от некадърно правена любов.

Жените изпускат неволно обеца (под леглото или между чаршафите), подпъхват тук-там превръзка с крилца или търкулват тампон (неупотребяван

), понапръскват с парфюм (но трябва да е качествен и траен все пак) тук-там в къщата на пича, а гримовете са идеални за маркировка (дали следа от небрежно драснато червило, на точно място или изпусната спирала за очи, сенки или молив ...) ... има и още неща, ама засега свършвам първия урок ...

А мъжете не са толкова коварни и изобретателни - те могат само в общество да те гушнат, като демонстрират и любов, и близост ... абе не са гадняри общо-взето казано в тая насока.

Има на света едно единствено истинско съкровище-доброто сърце

Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: Фpeди]  
Автор Xoтeл***** (всичко е заето)
Публикувано25.09.06 16:23



Случвало ми се е да бъда маркиран и да маркирам. Най-често става чрез целувка, прегръдка, танц и два пъти със секс.



Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: Фpeди]  
Автор Slona_sf (джедай)
Публикувано25.09.06 16:26



Преди време ме маркираха с парфюми. Туко няма, няма и преди да излезнем ме наплюци със своя аромат. Сега има друга мода. Оставят си вещи в къщата ми.



Just Do It........

Тема Не [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор DVD ()
Публикувано25.09.06 16:26



Това не е маркиране - това е демонстриране на собственост/обвързаност.

Маркирането предполага оставянето на някакви предмети, при вида на които да става ясно, че това е територията на някого, който в момента не присъства. Не може да става въпрос за маркиране, когато човека-собственик присъства!

Според тази логика маркирането става със снимки в рамки, четки за зъби, самобръсначки, епилатори, медальончета със сърчица и т.н. глупости от тоя сорт... За доста по-сериозно маркиране вече служат халки на пръста, куфари с дрехи, деца...





Тема Re: Ненови [re: DVD]  
Автор Casper. (Добро духче)
Публикувано25.09.06 16:35



Маркирането с деца си е сериозен печат за цял живот



Има на света едно единствено истинско съкровище-доброто сърце

Тема :)нови [re: Casper.]  
Автор Salome! (vehemence)
Публикувано25.09.06 17:03



това в частта с урока е вярно, но ако съм един мъж и някоя ме "маркира" така, след това само ще ме сънува.... Много кофти мнение имам за такива разсеяни дами...



Тема Re: :)нови [re: Salome!]  
Автор Casper. (Добро духче)
Публикувано25.09.06 17:09



Да, аз също, но голяма част от жените изпадат в тез ми ти крайности



Уважавам много свободата и я давам на околните, тогава нещата се получават в истински вид (няма значение от пола ) - (е, не съм обратна, но съм имала такива познати жени около мен, които така обсебват, че ... по-ревниви от мъж )

Има на света едно единствено истинско съкровище-доброто сърце


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.