Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:48 23.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема За маркирането на територията.  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано25.09.06 15:33



Хайде да поговорим отново за маркирането на територията, но нека този път изброим както традиционните, така и нетрадиционните методи за маркиране. Всичко, което се сетите... и задължително пишете и за двата пола. Мъжете също си маркират територията по един или друг начин. Или поне част от мъжете.



И клубарки... недейте да ми казвате, че не маркирате територия, защото ако се замисля от последните поне десет жени, с които съм спал само една единствена не го е направила... а може просто аз да не съм забелязал нейната маркировка.

Обичам ви всичките... но по различен начин.

Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: Фpeди]  
Автор EVlL (ходещо зло)
Публикувано25.09.06 15:41



Мразя да маркирам



RELIGIОN IS OPIUM FOR THE MASSES

Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: Фpeди]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква)
Публикувано25.09.06 15:52



Примерно, може да не му се иска точно сега да ме целува, ама ако види, че някой мъж се заглежда по-продължително в мен, никога не пропуска да ме гушне и да ме цунка, за да покаже, че той е гаджето ми.

Класика.

Омръзна ми да светя като кру-у-у-ушка!

Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: Фpeди]  
Автор Casper. (Добро духче)
Публикувано25.09.06 16:21



Тъпа и елементарна маркировка от страна и на двата пола, това са т.нар. синки или смучки и те са присъщи на по-малките възрастови групи. Според мен са следствие не от страст, а от некадърно правена любов.

Жените изпускат неволно обеца (под леглото или между чаршафите), подпъхват тук-там превръзка с крилца или търкулват тампон (неупотребяван

), понапръскват с парфюм (но трябва да е качествен и траен все пак) тук-там в къщата на пича, а гримовете са идеални за маркировка (дали следа от небрежно драснато червило, на точно място или изпусната спирала за очи, сенки или молив ...) ... има и още неща, ама засега свършвам първия урок ...

А мъжете не са толкова коварни и изобретателни - те могат само в общество да те гушнат, като демонстрират и любов, и близост ... абе не са гадняри общо-взето казано в тая насока.

Има на света едно единствено истинско съкровище-доброто сърце

Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: Фpeди]  
Автор Xoтeл***** (всичко е заето)
Публикувано25.09.06 16:23



Случвало ми се е да бъда маркиран и да маркирам. Най-често става чрез целувка, прегръдка, танц и два пъти със секс.



Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: Фpeди]  
Автор Slona_sf (джедай)
Публикувано25.09.06 16:26



Преди време ме маркираха с парфюми. Туко няма, няма и преди да излезнем ме наплюци със своя аромат. Сега има друга мода. Оставят си вещи в къщата ми.



Just Do It........

Тема Ненови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор DVD ()
Публикувано25.09.06 16:26



Това не е маркиране - това е демонстриране на собственост/обвързаност.

Маркирането предполага оставянето на някакви предмети, при вида на които да става ясно, че това е територията на някого, който в момента не присъства. Не може да става въпрос за маркиране, когато човека-собственик присъства!

Според тази логика маркирането става със снимки в рамки, четки за зъби, самобръсначки, епилатори, медальончета със сърчица и т.н. глупости от тоя сорт... За доста по-сериозно маркиране вече служат халки на пръста, куфари с дрехи, деца...





Тема Re: Ненови [re: DVD]  
Автор Casper. (Добро духче)
Публикувано25.09.06 16:35



Маркирането с деца си е сериозен печат за цял живот



Има на света едно единствено истинско съкровище-доброто сърце

Тема :)нови [re: Casper.]  
Автор Salome! (vehemence)
Публикувано25.09.06 17:03



това в частта с урока е вярно, но ако съм един мъж и някоя ме "маркира" така, след това само ще ме сънува.... Много кофти мнение имам за такива разсеяни дами...



Тема Re: :)нови [re: Salome!]  
Автор Casper. (Добро духче)
Публикувано25.09.06 17:09



Да, аз също, но голяма част от жените изпадат в тез ми ти крайности



Уважавам много свободата и я давам на околните, тогава нещата се получават в истински вид (няма значение от пола ) - (е, не съм обратна, но съм имала такива познати жени около мен, които така обсебват, че ... по-ревниви от мъж )

Има на света едно единствено истинско съкровище-доброто сърце

Тема Хъхнови [re: DVD]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква)
Публикувано25.09.06 17:12



Значи аз не мога да посоча примери, щото четките за зъби са си нещо нормално, когато нощуваш често у някого, така че аз не ги приемам за маркировка.
А-а-а, сетих се. Като се запознахме с Идиота, му измих плочките в кухнята, които бяха запазили спомените от всичко готвено на някакъв хоумплейт в близките две години.

Това брои ли се за маркировка? Щото всеки нормален човек би забелязал разликата след това и би се сетил, че той не е виновен.

Омръзна ми да светя като кру-у-у-ушка!

Тема Хи, хи....нови [re: Casper.]  
Автор Hoвичok (наблюдател)
Публикувано25.09.06 18:21



Благодаря за урока

. Боже, боже, а аз си мислех, че за 17-18 години реален живот съм опознал жените . Вярно ли правите такива магарии? Е сега ще ме накараш да ровя из цялата къща за такива маркери . Въпреки, че като се замисля - ми да, случвало се е. Но съм го отдавал на небрежност или невнимание от страна на жената . Леле колко съм глупав . И колко сте смешниииии.... Аз със сигурност бях уловил само прегръдката, след като току що се е парфюмирала, съчетана със здраво гушкане и потъркване във врата

"... - Не, аз не съм член на клуба, аз съм призрак."

Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: Фpeди]  
Автор love_affair (еver...never)
Публикувано25.09.06 18:51



едва ли има по-истински начин да го маркираш от това - да го накараш да те гледа влюбено...."накараш" е кофти дума, по-скоро - така да го омагьосаш, че..... а най-хубаво и непреборимо е ако Ви държи и двамата и излъчвате тази магия...



но...това е твърде идеалистичен вариант - а онази груба свинщина, за която четох....изобщо и през ум не ми е минавало, абсолютна мизерия, как може....това са ниЗки методи и водят със сигурност към празнота

да не говорим, че дълги години имах връзка с женен мъж и съм се научила ка да бъда дискретна и деликатна, още повече, че бяхме публични личности и постоянно бяхме заедно по обществени места, всеки всичко знаеше, но....онова...."мир да има"...и през ум не би ми минало "да го маркирам"...просто това би било болка в много очи....

все тая, всъщност, много се отклоних...

...Винаги прекрасна, понякога опасна...

Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: Фpeди]  
Автор CлънчoГлeд (сладоледена :)))
Публикувано25.09.06 18:54



Оставих си четката за зъби...но после помолих да я изхвърли така и така няма да я ползвам повече



Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: Фpeди]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано25.09.06 20:00



Физическите маркировки го оставям той да си ги взима


Иначе го маркирам с едно такова мое енергийно поле...

Cococure

Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: EVlL]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано26.09.06 18:28



Ти може и да мразиш, но това съвсем не означава, че един куп жени не маркират и то съвсем съзнателно.

Обичам ви всичките... но по различен начин.



Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано26.09.06 18:36



Нямах предвид демонтрациите на наличие на партньор а маркирането на територия като "забравяне" на шнолки, четки за коса, пръстени, панделки и прочие най-различни дреболии, и обикновено на необичайни места така, че ако няма съвсем целенасочено и старателно претърсване те просто да не бъдат забелязани от мъжко око. Обикновено, когато една жена, която маркира територии отиде при мъж, вероятността да забрави нещо е огромна.



Обичам ви всичките... но по различен начин.

Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: Фpeди]  
Автор glupcho (прасковка :))
Публикувано26.09.06 18:42



Заплесите, които го правят несъзнателно не се броят нали?
Щото съм се научила се старая да не правя такива точно маркировки. Искам да кажа, че старателно проверявам дали нещо не е останало, изпаднало и прочие. Шнолки, гримове, кремове и четки за зъби. Малко плоско ми иде.
Но не мога да отрека, че все пак маркирам, макар по друг наичн.
Понякога тоз начин изглежда като бяла боя на челото му.


Ама хора сме. Трудно се надскачаме.
Моето си е мое и гледам да покажа, че си го искам мое.


Влюбена в теб

Тема Re: Ненови [re: Casper.]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано26.09.06 18:43



Някои намират начин да се отърват от този, който е маркирал по подобен начин територията, но все пак запазвайки си маркировката.



Обичам ви всичките... но по различен начин.

Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: glupcho]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано26.09.06 18:51



В интерес на истината виждал съм жени, които иначе са много разсеяни да оглеждат много старателно мястото, където са били и да си прибират всичко, но това е било в ситуации, когато въпросните жени не са били във връзка с този, при когото са били.
Виждал съм също така жени, които имат бърза мисъл и добра памет да се помайват и да забравят тук там разни нещица. Следващият път, когато видя жена да маркира ще взема да я попитам направо защо маркира територия, която не и принадлежи. Риска да ми издере очите е реален, но поне ще си направя кефа с нея.



Обичам ви всичките... но по различен начин.

Тема Re: Хъхнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано26.09.06 18:55



А как би реагирала ако, когато си започнала да му миеш плочките той изведнъж те беше спрял и ги беше измил сам?

Обичам ви всичките... но по различен начин.



Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: Фpeди]  
Автор glupcho (прасковка :))
Публикувано26.09.06 19:01



Ми виж сега. При жените, които вече имат постоянен партьор е ясно , ако стъпят встрани, някъде, където има и друга, тогава сигурно си прибират и опадалите косми с друг цвят, освен ако целта не е другата да разбере. Работата е там, че аз си прибирах всичко още когато не бях "нечия половинка"

. Щото стават грешки на чужд гръб, имаше и такава случка някога си ( моята шнолка стана причина за скандал в друга двойка, щото не бяхме на наша си територия). Та гледам да внимавам.
Това не са били във връзка с този, при когото са били.
, нали ....не основна връзка, щото те някак все пак са във връзка и с този при когото на били.
Но нека те попитам друго. Какво значи територия, която не и принадлежи?
Понеже аз гледам някак различно на това.
Щото никак не смятам, че някой някому принадлежи. Което не ми пречи разбира се да маркирам, ако смятам някой за "мой".


Влюбена в теб

Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: glupcho]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано26.09.06 19:14



Какво значи територия, която не и принадлежи?

Например семейна жена с несемеен мъж. Тя никога няма да бъде негова постоянна партньорка и никога няма да бъде само с него. Мъжът и все пак си има своите сексуални нужди. Защо такава жена би маркирала територията така, че по възможност той да не забележи, но друга жена да разбере?

Обичам ви всичките... но по различен начин.



Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: Фpeди]  
Автор glupcho (прасковка :))
Публикувано26.09.06 19:22



С уговорката, че няма такива "никога", щото всичко се променя . Знае ли човек какво го чака!
Защо. Щото сме човеци, щото може аз да не мога да съм с теб изцяло, но егоистично не искам и да си с друга. Примерно.
Или не искам да стане така, че да се появи друга и тя да ме измести окончателно, понеже макар и живееща с друг, аз искам и теб.
Надявам се , оставяйки някакви следи от себе си другата да забележи, че този мъж не е свободен. Такива неща.


Влюбена в теб

Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: Casper.]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано26.09.06 19:22



От собствен опит съм минал първите поне три урока, но има една маркировка, която не подлежи на премахване, макар и ... а бе що трябва да светвам мъжете? Нека тези, които имат очи да научат този урок, когато им дойде до главата.

Обичам ви всичките... но по различен начин.



Тема Re: Хи, хи....нови [re: Hoвичok]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано26.09.06 19:41



Това е нищо. Колко още има по темата... бедна ти е фантазията. Бедна им е фантазията на всички мъже взети заедно и изправени срещу една единствена жена... просто ще бъдат направени на маймуни от раз.



Обичам ви всичките... но по различен начин.

Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: glupcho]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано26.09.06 19:53



Така е. Не просто тъпо а направо дървено. Такива жени заслужават да ги таковам отзад и ако взема да стана любител на аналния секс ще бъде заради такива изпълнения.


пп. Ще бъда любител на аналния секс обаче само с конкретни жени.

Обичам ви всичките... но по различен начин.

Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: Slona_sf]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано26.09.06 20:00



И двете моди винаги са били актуални. И други начини на маркировка има. Преподреждане на съдовете ти, ако ти готви. Това също би казало на постоянната ти партньорка, че е идвала друга жена.

Обичам ви всичките... но по различен начин.



Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: Фpeди]  
Автор troy@ (непокорна)
Публикувано26.09.06 20:01



Заплювам си го и казвам "Ей, тоя е мой!" и бия тъпана насред село. По-здрава макировка от това едва ли има. И а някоя е припарила, а съм го ударила с камшика през ръчичките.





Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: Фpeди]  
Автор glupcho (прасковка :))
Публикувано26.09.06 20:15



Все пак не забравяй, че има жени, за които това няма да бъде наказание , а удоволствие.




Влюбена в теб

Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: Фpeди]  
Автор the_baobab (дървото)
Публикувано26.09.06 20:59



не маркирам, няма мой си е, негова съм, наистина не ми се е случвало поне през последните 5 години, за по рано не се сещам. Обаче скоро наблюдавах една дама която го правеше много смешно...скачаше като кикери-микери.

не обичам и мен да "препикават". например ми се е случвало да бъда защитавана без да имам нужда ....
сецна ме и загубих желание да отговарям
не исках да прозвучи обобщаващо, съжалявам



Редактирано от the_baobab на 26.09.06 23:25.



Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: love_affair]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано26.09.06 21:20



Това за публичните личности го чета не за първи път ама аз Иван Костов нямаше да позная в едно кафене ако не ми го бяха показали та какво остава за други публични личности.

Обичам ви всичките... но по различен начин.



Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: glupcho]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано26.09.06 21:26



Не бъди толкова убедена. Имам основания да смятам мнението си за актуално поне в кокретните ситуации.
Повече подробности - утре, преди или след като ме оправиш, но не и тук. Стига да не забравиш да ме попиташ разбира се. Ако забравиш значи просто не си се интересувала или за пореден път си била разсеяна.


пп. Да очаквам ли и утре да боли? Да си нося ли аналгин за всеки случай? Питам, защото когато се прибрах все още болеше и взех един аналгин за отпускане.

Обичам ви всичките... но по различен начин.

Тема Ето и малко мнения накуп:нови [re: Фpeди]  
Автор acid947 (Paladin)
Публикувано26.09.06 21:31







Impossible is... shriek.


Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: Фpeди]  
Автор glupcho (прасковка :))
Публикувано26.09.06 21:32



Само споменах, че има жени, на които това се харесва и в това съм напълно убедена.


Мнението ти вероятно е актуално и вярно за някоя точно определена жена, но тя е просто от другите, на които не им харесва или пък ...ама айде, че пак анална тема не ми се чопли.
Не се предвижда да те боли, но ако наличието на аналгин в джоба ти успокоява, вземи си го.


Влюбена в теб

Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: CлънчoГлeд]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано26.09.06 21:35



Случвало ми се е да поканя жена, която има идване в София по работа да преспи у дома за да и спестя хотелчето. Четката и за зъби остана, но това беше четка, специално купена за целта (тя пътуваше без багаж) и после беше изхвърлена. Това обаче за мен не беше маркиране на територия а просто четка за зъби за еднократна употреба.



Обичам ви всичките... но по различен начин.

Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: Salem]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано26.09.06 21:39



Такъв отговор не очаквах. Склонна ли си да бъдеш по-подробна било тук, било другаде?

Обичам ви всичките... но по различен начин.



Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: glupcho]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано26.09.06 21:48



Щъ си го взема разбира се, макар да се надявам, да се окажеш права.



Обичам ви всичките... но по различен начин.

Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: the_baobab]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано26.09.06 21:57



вие много често го правите. например много обичате да ...

Хайде без общи знаменатели, ако е възможно. Аз все още не съм поставил жените под един знаменател.

Обичам ви всичките... но по различен начин.



Тема Де късмет, де!нови [re: Фpeди]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква)
Публикувано26.09.06 22:06



Обаче това ако го направи Идиота, аз ще получа нервна криза от безмерна радост.



Омръзна ми да светя като кру-у-у-ушка!

Тема Re: Ето и малко мнения накуп:нови [re: acid947]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано26.09.06 22:15



Тогава си е за тогава а сега си е за сега. Не съм чел темата. Сега не съм в настроение, но ще прочета и нея. Убеден съм обаче, че настроението и нещата са поне малко различни в двете теми. Ако греша да знаеш, че имаш една разпивка от мен.

Обичам ви всичките... но по различен начин.



Тема Re: Де късмет, де!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано26.09.06 22:20



Е за такава ситуация мен ме направиха на гъз и ми обясниха, че правя демонстрация. Не бяха плочки а хладилник, но е все същото. След като хладилника си е мой смятам, че аз трябва да си го мия, особено ако не съжителствам с жената, която налита да го мие.

Обичам ви всичките... но по различен начин.



Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: the_baobab]  
Автор Бoляpka_cвeтлo ()
Публикувано26.09.06 23:06



не обичам и мен да "препикават", а вие много често го правите. например много обичате да защитавате дамата на сърцетто си, дори без тя да има нужда от това и да се справя добре и без вашето джентълменко проявление
Напълно споделям това и ще кажа, че това е "маркировката", която ме е дразнила най-много, определено се чувствам унизена, защото това е от негова страна, а не от "нейната глупавост"/червило, парфюми и там каквото изброихте/





Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: Фpeди]  
Автор the_baobab (дървото)
Публикувано26.09.06 23:22



ок, да прав си

ще го променя



Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: Бoляpka_cвeтлo]  
Автор the_baobab (дървото)
Публикувано26.09.06 23:31



Фреди ми напарви забележка и аз си промених мнението...

Но и на мен ми се е случвало и съм го наблюдавала отстрани, а най ми е смешно, когато защитаващия е жена- рицар, която пази своя любим. Сякаш той е малко дете и не можа да се защити, а посланието е "мой е, не се ебавай с него /разбирай във всеки един смисъл/





Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: the_baobab]  
Автор Бoляpka_cвeтлo ()
Публикувано26.09.06 23:58



Много бързо се съгласяваш

, ясно е, че никой не говори персонално за присъстващите, поне аз не говоря....

Аз пък бих споделила цитат като" Какво искаш от жената?!" и това ако не е абсолютна защита



Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: the_baobab]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано27.09.06 10:33



Ако подозирах, че ще те сецна нямаше да напиша това, което ти написах в отговор.

Обичам ви всичките... но по различен начин.



Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: Фpeди]  
Автор the_baobab (дървото)
Публикувано27.09.06 10:46



хайде да подискутираме маркирането откъм мъжка страна.
а аз наистина не маркирам територия, не знам може би съм прекалено сигурна в партньора си, случка влизаме двамата в магазин за обувки, вътре две девойки като го видяха широко се усмихнаха и аз бях избутана в девета глуха, а аз си търсих обувки. това ме забавлява и започвам да се закачам или се оттеглям настрани и гледам сеира им, защото той в такива моменти, в зависимост от настроението му, ги игнорира напълно или влиза в моя тон и се забавляваме заедно.



Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: Бoляpka_cвeтлo]  
Автор the_baobab (дървото)
Публикувано27.09.06 10:49



ясно е разбира се, но Фреди се засегна.



сподели друг начин за маркиране от към мъжка страна
а моля ти се синът ми също го прави, например ако има по-малко от него дете и аз му обръщам внимание, синът ми идва и си слага ръката на раменете ми или ме гали по гърба или държи за ръката, сладурчо.



Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: Casper.]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано27.09.06 10:53



Каспар, на мене пък много ми хересва в най готините моменти от секса да ми правят смучка, може би щото леко боли, пък и когато сме на върха на възбудата, нещата ми се струват естествени...

В същото време съм съгласен, че смучките се ползват за "маркиране". Моето гадже се е опитвало да ме просмуква, когато ситуацията изобщо не предразполага и общо взето нещата доста са загрубявали по този повод...



Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: Фpeди]  
Автор unlimitted (на границата)
Публикувано27.09.06 10:56



Хммм...традиционните:

1. Тип "пазителката", която го следи с поглед в голяма компания, попива думите му към привлекателната девойка на масата и засича времето му в тоалетната. Той е виновен, че ги провокира
2. Демонстриране на собственост - казва на всички - Той е мой. Ако види, че някоя му обръща повече внимание - повтаря. Ако тя въпреки това не спре, вкарва фалцет и лека истерия. Той не е виновен, че тия гадни и тъпи кокошки не разбират от дума
3. Тип "небрежно разсеяната" - класика в жанра - оставя вещи и следи с послание за евентуалната друга

По-нестандартните са по-интересни:

1. "Учителката" - непрекъснато насочва вкусовете му към нейната музика, нейните книги, нейните филми, нейния стил на обличане. Обикновено я тресе лека мания за величие и смята, че ще го извиси на нейното ниво. Убедителна е, защото никак не е глупава
2. "Анализаторката" - всяка негова крачка има причина и следствие, които биват съвестно обяснени. Убедена е, че го познава из основи и насочва мотиви, реакции, влечения...
3. Сексуалното маркиране - научава го да прави "перфектната френска", как да върти езика си покрай зъбите й и как да си държи пениса, докато свършва. Толкова е "На ти" с техниките, че той дори се радва, че го е "обучила"


Иначе всички маркират съзнателно или не...Най-често от ревност, от страх, дори от любов))



Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: Фpeди]  
Автор impulce (runaway)
Публикувано27.09.06 15:45



Обичам, когато ни погледнат отстрани или когато ние се погледнем сами - да си личи, че е само за мен (всъщност се надявам

)...но по - скоро това е излъчването на партньора, отколкото моето старание да демонстрирам собственост.
Според мен това също е начин да маркираш...освен оставените вещи, общи снимки - избождащи очите, насмукванията до синьо, висене на врата...не че не обичам да ги гушкам...но то е различно от висенето...
Иначе ми харесва да обличам дрехите им...миришат на тях...после сигурно на мен, но това не го възприемам като маркировка.Просто ми харесва.

Искам те...

Тема Re: Хи, хи....нови [re: Фpeди]  
Автор Hoвичok (наблюдател)
Публикувано27.09.06 17:49



Фреди, аз така и така не успях да спра цигарите - дали ще мога да спра жените?



"... - Не, аз не съм член на клуба, аз съм призрак."

Тема Re: Хи, хи....нови [re: Hoвичok]  
Автор the_baobab (дървото)
Публикувано27.09.06 18:26



не е здравословно да спреш жените, пък и поне един порок трябва да имаш, нали





Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: Фpeди]  
Автор love_affair (еver...never)
Публикувано27.09.06 18:28



е, аз не държа всеки да ме познава

...Винаги прекрасна, понякога опасна...


Тема Re: Хи, хи....нови [re: the_baobab]  
Автор Hoвичok (наблюдател)
Публикувано27.09.06 18:39



Нещо са ти любопитни пороците ми май...

Искаш ли да ти разкажа за тях

"... - Не, аз не съм член на клуба, аз съм призрак."

Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: Фpeди]  
Автор Kotaranko (хулиганко)
Публикувано27.09.06 19:22



Малко са жените които не ти удрят печат на дупето



КОТАРАК С КРИЛЦА!

Тема Re: Хи, хи....нови [re: Hoвичok]  
Автор the_baobab (дървото)
Публикувано27.09.06 19:25



разкажи ми, ама искам на ушенце

само моето



Тема Re: Хи, хи....нови [re: the_baobab]  
Автор Hoвичok (наблюдател)
Публикувано27.09.06 19:27



Ааа, не! Аз такива разкази праскам само след клубни запивки, а ти смяташ да си я спестиш...

. Като дойдеш тук - може

"... - Не, аз не съм член на клуба, аз съм призрак."

Тема Re: O!нови [re: Фpeди]  
Автор Шeфkaтa (разтропана)
Публикувано27.09.06 20:33



Ти си бил с 10 жени?!?


Баси бройкаджията



Тема Eeee...нови [re: Шeфkaтa]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано27.09.06 21:35



Бил съм с доста повече от 10 жени през живота си. Само на последната сбирка на ГЗС бях с поне 6-7 жени, поне ако правилно си спомням бройката на присъствалите клубарки.



Обичам ви всичките... но по различен начин.

Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: Kotaranko]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано27.09.06 21:45



Само дето ти не го виждаш или за да го видиш жената трябва да е по-глупава от теб или да не и пука.



Обичам ви всичките... но по различен начин.

Тема Re: Eeee...нови [re: Фpeди]  
Автор Шeфkaтa (разтропана)
Публикувано27.09.06 21:47



Аааааа, ама ти ако броиш така аз съм била със стотици значи





Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: love_affair]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано27.09.06 21:50



Ако не си хубавото Наде вероятността да те позная, дори да ми кажеш коя си е под 1%. Дали го вярваш си е твой проблем. Просто единствените публични личности, за които се сещам са мъже.
Ааа... нека добавим и Михнева. Може да добавим и Гала, но ако вземеш да се окажеш Гала просто забрави за мен.


пп. Сериозен съм както за Михнева, така и за Гала. Не ща да си имам нищо общо с тях. Имам си причини за това, макар и да познавам само едната от двете.

Обичам ви всичките... но по различен начин.

Тема Re: Eeee...нови [re: Шeфkaтa]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано27.09.06 22:44



Виж... с колко жени съм спал бих ти отговорил след като ти ми кажеш с колко мъже си спала. Не очаквам да ми кажеш и затова спокойно мога да ти обещая отговор, след теб обаче.
пп. Ако все пак решиш да го направиш не забравяй, че за целта си има бележки.

Обичам ви всичките... но по различен начин.



Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: unlimitted]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано27.09.06 23:31



3. Тип "небрежно разсеяната" - класика в жанра - оставя вещи и следи с послание за евентуалната друга

Пуснах темата заради една такава. Имам предвид история с една такава. Човека все пак се е отървал, но ще си има обица на ухото а въпросната мадама едва ли скоро ще стъпи в дома му.



"Учителката" - непрекъснато насочва вкусовете му към нейната музика, нейните книги, нейните филми, нейния стил на обличане. Обикновено я тресе лека мания за величие и смята, че ще го извиси на нейното ниво. Убедителна е, защото никак не е глупава

Много опасен вид манипулаторка. Казвам го от личен опит. А ако комбинира методите може да бъде почти неотразима. Все пак почти...

Обичам ви всичките... но по различен начин.

Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: Фpeди]  
Автор Kotaranko (хулиганко)
Публикувано28.09.06 01:35



Не съм от хората които се трогват особенно. Каквото и да прави някоя, аз ще го направя 2 пъти повече ... И да се трогна!? Бързо ми минава...
usmihvam se - невинно



КОТАРАК С КРИЛЦА!

Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: Фpeди]  
Автор HAДEЖДA™ (dum spiro spero)
Публикувано28.09.06 03:37



фредкооо, територия в природата маркират само мъжките екземпляри.И маркират,и се бият и тупат по гърдите като гламави, белки някоя женска им обърне внимание.Нали знаеш как е - женската обръща внимание на най-силния мъжкар, независимо кой къде е пикал.

Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!


Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: Фpeди]  
Автор unlimitted (на границата)
Публикувано28.09.06 11:09



и всеки изброен тип може да манипулира без да вкарва зла мисъл в това....Понякога добрите намерения....знаеш как е)



Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано29.09.06 18:25



територия в природата маркират само мъжките екземпляри

Много, ама наистина много не си в час, или просто искаш на всяка цена да прехвърлиш топката в полето на мъжете. Сама си избери кое от двете.

Обичам ви всичките... но по различен начин.



Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: Kotaranko]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано29.09.06 18:31



Не зная какво разбираш под трогване, но на мен лично напоследък почва изобщо да не ми пука за жените и ако една жена не е специална за мен бих предпочел да отида на бира с приятели, пък която иска да се цупи и тръшка колкото си ще.

Обичам ви всичките... но по различен начин.



Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: unlimitted]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано29.09.06 18:36



Знам кои пътища са осеяни с добри намерения.



Обичам ви всичките... но по различен начин.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.