Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:35 25.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Eeee...нови [re: Шeфkaтa]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано27.09.06 21:35



Бил съм с доста повече от 10 жени през живота си. Само на последната сбирка на ГЗС бях с поне 6-7 жени, поне ако правилно си спомням бройката на присъствалите клубарки.



Обичам ви всичките... но по различен начин.

Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: Kotaranko]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано27.09.06 21:45



Само дето ти не го виждаш или за да го видиш жената трябва да е по-глупава от теб или да не и пука.



Обичам ви всичките... но по различен начин.

Тема Re: Eeee...нови [re: Фpeди]  
Автор Шeфkaтa (разтропана)
Публикувано27.09.06 21:47



Аааааа, ама ти ако броиш така аз съм била със стотици значи





Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: love_affair]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано27.09.06 21:50



Ако не си хубавото Наде вероятността да те позная, дори да ми кажеш коя си е под 1%. Дали го вярваш си е твой проблем. Просто единствените публични личности, за които се сещам са мъже.
Ааа... нека добавим и Михнева. Може да добавим и Гала, но ако вземеш да се окажеш Гала просто забрави за мен.


пп. Сериозен съм както за Михнева, така и за Гала. Не ща да си имам нищо общо с тях. Имам си причини за това, макар и да познавам само едната от двете.

Обичам ви всичките... но по различен начин.

Тема Re: Eeee...нови [re: Шeфkaтa]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано27.09.06 22:44



Виж... с колко жени съм спал бих ти отговорил след като ти ми кажеш с колко мъже си спала. Не очаквам да ми кажеш и затова спокойно мога да ти обещая отговор, след теб обаче.
пп. Ако все пак решиш да го направиш не забравяй, че за целта си има бележки.

Обичам ви всичките... но по различен начин.



Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: unlimitted]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано27.09.06 23:31



3. Тип "небрежно разсеяната" - класика в жанра - оставя вещи и следи с послание за евентуалната друга

Пуснах темата заради една такава. Имам предвид история с една такава. Човека все пак се е отървал, но ще си има обица на ухото а въпросната мадама едва ли скоро ще стъпи в дома му.



"Учителката" - непрекъснато насочва вкусовете му към нейната музика, нейните книги, нейните филми, нейния стил на обличане. Обикновено я тресе лека мания за величие и смята, че ще го извиси на нейното ниво. Убедителна е, защото никак не е глупава

Много опасен вид манипулаторка. Казвам го от личен опит. А ако комбинира методите може да бъде почти неотразима. Все пак почти...

Обичам ви всичките... но по различен начин.

Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: Фpeди]  
Автор Kotaranko (хулиганко)
Публикувано28.09.06 01:35



Не съм от хората които се трогват особенно. Каквото и да прави някоя, аз ще го направя 2 пъти повече ... И да се трогна!? Бързо ми минава...
usmihvam se - невинно



КОТАРАК С КРИЛЦА!

Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: Фpeди]  
Автор HAДEЖДA™ (dum spiro spero)
Публикувано28.09.06 03:37



фредкооо, територия в природата маркират само мъжките екземпляри.И маркират,и се бият и тупат по гърдите като гламави, белки някоя женска им обърне внимание.Нали знаеш как е - женската обръща внимание на най-силния мъжкар, независимо кой къде е пикал.

Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!


Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: Фpeди]  
Автор unlimitted (на границата)
Публикувано28.09.06 11:09



и всеки изброен тип може да манипулира без да вкарва зла мисъл в това....Понякога добрите намерения....знаеш как е)



Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано29.09.06 18:25



територия в природата маркират само мъжките екземпляри

Много, ама наистина много не си в час, или просто искаш на всяка цена да прехвърлиш топката в полето на мъжете. Сама си избери кое от двете.

Обичам ви всичките... но по различен начин.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.