Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:18 23.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Хъхнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано26.09.06 18:55



А как би реагирала ако, когато си започнала да му миеш плочките той изведнъж те беше спрял и ги беше измил сам?

Обичам ви всичките... но по различен начин.



Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: Фpeди]  
Автор glupcho (прасковка :))
Публикувано26.09.06 19:01



Ми виж сега. При жените, които вече имат постоянен партьор е ясно , ако стъпят встрани, някъде, където има и друга, тогава сигурно си прибират и опадалите косми с друг цвят, освен ако целта не е другата да разбере. Работата е там, че аз си прибирах всичко още когато не бях "нечия половинка"

. Щото стават грешки на чужд гръб, имаше и такава случка някога си ( моята шнолка стана причина за скандал в друга двойка, щото не бяхме на наша си територия). Та гледам да внимавам.
Това не са били във връзка с този, при когото са били.
, нали ....не основна връзка, щото те някак все пак са във връзка и с този при когото на били.
Но нека те попитам друго. Какво значи територия, която не и принадлежи?
Понеже аз гледам някак различно на това.
Щото никак не смятам, че някой някому принадлежи. Което не ми пречи разбира се да маркирам, ако смятам някой за "мой".


Влюбена в теб

Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: glupcho]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано26.09.06 19:14



Какво значи територия, която не и принадлежи?

Например семейна жена с несемеен мъж. Тя никога няма да бъде негова постоянна партньорка и никога няма да бъде само с него. Мъжът и все пак си има своите сексуални нужди. Защо такава жена би маркирала територията така, че по възможност той да не забележи, но друга жена да разбере?

Обичам ви всичките... но по различен начин.



Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: Фpeди]  
Автор glupcho (прасковка :))
Публикувано26.09.06 19:22



С уговорката, че няма такива "никога", щото всичко се променя . Знае ли човек какво го чака!
Защо. Щото сме човеци, щото може аз да не мога да съм с теб изцяло, но егоистично не искам и да си с друга. Примерно.
Или не искам да стане така, че да се появи друга и тя да ме измести окончателно, понеже макар и живееща с друг, аз искам и теб.
Надявам се , оставяйки някакви следи от себе си другата да забележи, че този мъж не е свободен. Такива неща.


Влюбена в теб

Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: Casper.]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано26.09.06 19:22



От собствен опит съм минал първите поне три урока, но има една маркировка, която не подлежи на премахване, макар и ... а бе що трябва да светвам мъжете? Нека тези, които имат очи да научат този урок, когато им дойде до главата.

Обичам ви всичките... но по различен начин.



Тема Re: Хи, хи....нови [re: Hoвичok]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано26.09.06 19:41



Това е нищо. Колко още има по темата... бедна ти е фантазията. Бедна им е фантазията на всички мъже взети заедно и изправени срещу една единствена жена... просто ще бъдат направени на маймуни от раз.



Обичам ви всичките... но по различен начин.

Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: glupcho]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано26.09.06 19:53



Така е. Не просто тъпо а направо дървено. Такива жени заслужават да ги таковам отзад и ако взема да стана любител на аналния секс ще бъде заради такива изпълнения.


пп. Ще бъда любител на аналния секс обаче само с конкретни жени.

Обичам ви всичките... но по различен начин.

Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: Slona_sf]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано26.09.06 20:00



И двете моди винаги са били актуални. И други начини на маркировка има. Преподреждане на съдовете ти, ако ти готви. Това също би казало на постоянната ти партньорка, че е идвала друга жена.

Обичам ви всичките... но по различен начин.



Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: Фpeди]  
Автор troy@ (непокорна)
Публикувано26.09.06 20:01



Заплювам си го и казвам "Ей, тоя е мой!" и бия тъпана насред село. По-здрава макировка от това едва ли има. И а някоя е припарила, а съм го ударила с камшика през ръчичките.





Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: Фpeди]  
Автор glupcho (прасковка :))
Публикувано26.09.06 20:15



Все пак не забравяй, че има жени, за които това няма да бъде наказание , а удоволствие.




Влюбена в теб


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.