Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:22 23.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Хъхнови [re: DVD]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква)
Публикувано25.09.06 17:12



Значи аз не мога да посоча примери, щото четките за зъби са си нещо нормално, когато нощуваш често у някого, така че аз не ги приемам за маркировка.
А-а-а, сетих се. Като се запознахме с Идиота, му измих плочките в кухнята, които бяха запазили спомените от всичко готвено на някакъв хоумплейт в близките две години.

Това брои ли се за маркировка? Щото всеки нормален човек би забелязал разликата след това и би се сетил, че той не е виновен.

Омръзна ми да светя като кру-у-у-ушка!

Тема Хи, хи....нови [re: Casper.]  
Автор Hoвичok (наблюдател)
Публикувано25.09.06 18:21



Благодаря за урока

. Боже, боже, а аз си мислех, че за 17-18 години реален живот съм опознал жените . Вярно ли правите такива магарии? Е сега ще ме накараш да ровя из цялата къща за такива маркери . Въпреки, че като се замисля - ми да, случвало се е. Но съм го отдавал на небрежност или невнимание от страна на жената . Леле колко съм глупав . И колко сте смешниииии.... Аз със сигурност бях уловил само прегръдката, след като току що се е парфюмирала, съчетана със здраво гушкане и потъркване във врата

"... - Не, аз не съм член на клуба, аз съм призрак."

Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: Фpeди]  
Автор love_affair (еver...never)
Публикувано25.09.06 18:51



едва ли има по-истински начин да го маркираш от това - да го накараш да те гледа влюбено...."накараш" е кофти дума, по-скоро - така да го омагьосаш, че..... а най-хубаво и непреборимо е ако Ви държи и двамата и излъчвате тази магия...



но...това е твърде идеалистичен вариант - а онази груба свинщина, за която четох....изобщо и през ум не ми е минавало, абсолютна мизерия, как може....това са ниЗки методи и водят със сигурност към празнота

да не говорим, че дълги години имах връзка с женен мъж и съм се научила ка да бъда дискретна и деликатна, още повече, че бяхме публични личности и постоянно бяхме заедно по обществени места, всеки всичко знаеше, но....онова...."мир да има"...и през ум не би ми минало "да го маркирам"...просто това би било болка в много очи....

все тая, всъщност, много се отклоних...

...Винаги прекрасна, понякога опасна...

Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: Фpeди]  
Автор CлънчoГлeд (сладоледена :)))
Публикувано25.09.06 18:54



Оставих си четката за зъби...но после помолих да я изхвърли така и така няма да я ползвам повече



Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: Фpeди]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано25.09.06 20:00



Физическите маркировки го оставям той да си ги взима


Иначе го маркирам с едно такова мое енергийно поле...

Cococure

Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: EVlL]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано26.09.06 18:28



Ти може и да мразиш, но това съвсем не означава, че един куп жени не маркират и то съвсем съзнателно.

Обичам ви всичките... но по различен начин.



Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано26.09.06 18:36



Нямах предвид демонтрациите на наличие на партньор а маркирането на територия като "забравяне" на шнолки, четки за коса, пръстени, панделки и прочие най-различни дреболии, и обикновено на необичайни места така, че ако няма съвсем целенасочено и старателно претърсване те просто да не бъдат забелязани от мъжко око. Обикновено, когато една жена, която маркира територии отиде при мъж, вероятността да забрави нещо е огромна.



Обичам ви всичките... но по различен начин.

Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: Фpeди]  
Автор glupcho (прасковка :))
Публикувано26.09.06 18:42



Заплесите, които го правят несъзнателно не се броят нали?
Щото съм се научила се старая да не правя такива точно маркировки. Искам да кажа, че старателно проверявам дали нещо не е останало, изпаднало и прочие. Шнолки, гримове, кремове и четки за зъби. Малко плоско ми иде.
Но не мога да отрека, че все пак маркирам, макар по друг наичн.
Понякога тоз начин изглежда като бяла боя на челото му.


Ама хора сме. Трудно се надскачаме.
Моето си е мое и гледам да покажа, че си го искам мое.


Влюбена в теб

Тема Re: Ненови [re: Casper.]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано26.09.06 18:43



Някои намират начин да се отърват от този, който е маркирал по подобен начин територията, но все пак запазвайки си маркировката.



Обичам ви всичките... но по различен начин.

Тема Re: За маркирането на територията.нови [re: glupcho]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано26.09.06 18:51



В интерес на истината виждал съм жени, които иначе са много разсеяни да оглеждат много старателно мястото, където са били и да си прибират всичко, но това е било в ситуации, когато въпросните жени не са били във връзка с този, при когото са били.
Виждал съм също така жени, които имат бърза мисъл и добра памет да се помайват и да забравят тук там разни нещица. Следващият път, когато видя жена да маркира ще взема да я попитам направо защо маркира територия, която не и принадлежи. Риска да ми издере очите е реален, но поне ще си направя кефа с нея.



Обичам ви всичките... но по различен начин.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.