Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:11 21.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Абе мъже, къде е кефа за вас?!нови  
Автор Бoляpka_cвeтлo ()
Публикувано24.09.06 01:00



когато свършите след цялия секуален порив на 30-тата минута/ горе-долу/, или да продължавате с часове..........два- три- четири.....подчертавам, няма "един!" и доставяте удоволствие на жената, 2-3-4 пъти, та тогава да сте вие на ход?





Тема Re: Абе мъже, къде е кефа за вас?!нови [re: Бoляpka_cвeтлo]  
Автор Ckaпaния тъпaнap Джoнcън (даврандисан)
Публикувано24.09.06 01:14



Ами тъй като се допуска, и то основателно, че до моя кеф се стига по-лесно.. требе да се погрижим за кефа на девойката... според зависи как тя харесва, по-длъжко или по-кратичко, да не й излезе душата, щото историята знае случаи, когато хленчи за почивка...

Хубаво е да чукаш 2-3 часа, красиво е, не е всичкото само за едното там 30секундно свършване... в края на краищата секс правим, нали така казваме, а не просто свършваме, без това немой, ама и само с това немой



ама, както казах, уморяват се принцесите, дори и на мисионерска... пък и зависи, хубаво, 30 мин, ама ако за 30 мин се изстреля 6 пъти до Сириус? Някои искат и по-нататък, то женски мерак и възможности край немат, пък други почва да им се гушка и доспива, трети пък се отпускат, след като са си получили тяхното, и се оставят да ги гнявиш и чукаш, ако ще и до четвъртък.. Различно.

Абе това девойката да я усетиш как я тресва токът, си е точно толкова голем кеф колкото и моят завършек. Пък както дойде.. не само от партньор на партньор е различно, ами от сеанс на сеанс, тъй да се каже... е, случва се проклетият келнер да дойде със сметката, още преди да си се настанил и поръчал, ама тогава минаваш на езиковедски и други упражнения и чакаш музата да те споходи отново...

Е те това е кефът, поне за мен..



Тема На мен кефа ми идва когато...нови [re: Бoляpka_cвeтлo]  
Автор acid947 (Paladin)
Публикувано24.09.06 01:16



...като стане киселото зеле... Па да си нарежа една зелчица с червен пипер и олио и да си сипя една ракийка.... Тогава на 30-тата минута е първия кеф... После идват още кефове... Става един такъв - множествен кеф... А жената само като ме гледа колко ми е кеф и тя изпитва несъмнени щастливи пориви - сигурен съм...



Impossible is... shriek.


Тема Re: Абе мъже, къде е кефа за вас?!нови [re: Ckaпaния тъпaнap Джo]  
Автор Бoляpka_cвeтлo ()
Публикувано24.09.06 01:22



Остави сега девойката, аз питам за вас-мъжете, къде ви е кефа? на 30-тата минута, или да си го ......а между временно става удовлетворението на жената 2-3-4 пъти????





Тема Re: На мен кефа ми идва когато...нови [re: acid947]  
Автор Бoляpka_cвeтлo ()
Публикувано24.09.06 01:24



това съм го усетила, откъде миризма го докарва, но качеството не ми е допълващо



Тема Re: Сега за красивото!нови [re: Ckaпaния тъпaнap Джo]  
Автор Бoляpka_cвeтлo ()
Публикувано24.09.06 01:29



Изкуството е в продължителността, но само ако е качествена!!!

т.е. идеята е за секс, кама сутра, новаторство....нещо не изживяно, не празнувано......колкото повече, толкова повече, както е казал Мечо пух. Товая имах предвид, качеството....еххх как ме напипа от раз



Тема Re: Сега за красивото!нови [re: Бoляpka_cвeтлo]  
Автор Ckaпaния тъпaнap Джoнcън (даврандисан)
Публикувано24.09.06 01:43



Ясно де, хем да е по-дълго, хем да не писва, ни на жената, ни на мъжа, може и почивчица, кво толкоз... ами това, смея да твърдя, е кеф и за мъжете...

Не знам, аз бях поствал тема, колко дълго мъжете чукат, и що чукат дълго, не предпочитат ли да земат да свършат, че да се не морят - ама нищо не излезе, уклончиви отговори някакви дадоха.

Така че това си е лично мое мнение, продължителност и разнообразие, при необходимост почивка... Понеже при мен лично трябва поне час, та да ми дойде музата да повторгам, предпочитам да карам по-дълго... но пак казвам, върхът на кефа си е да свършиш, ама и всичко по пътя до там, че и след това, си е чист кеф





Тема Re: На мен кефа ми идва когато...нови [re: acid947]  
Автор Ckaпaния тъпaнap Джoнcън (даврандисан)
Публикувано24.09.06 01:44



А царска туршия? Гамби, морковче, карфиол? Зелено доматче? Резенче сланинка? Кьопоолу? Малей, дано не ни четат бременни, ейсидеее





Тема Re: Сега за красивото!нови [re: Ckaпaния тъпaнap Джo]  
Автор Бoляpka_cвeтлo ()
Публикувано24.09.06 01:48



Аххх тииии, ми нали това питам бре

, кое е е по голям кеф: продължителността или свършването?!



Тема Re: айдеее подкарахте на есен-нови [re: Ckaпaния тъпaнap Джo]  
Автор Бoляpka_cвeтлo ()
Публикувано24.09.06 01:52



ни ухания






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.