Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:52 23.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Бг мъжетенови  
Автор Haдя-Haдя (Двойната Надя)
Публикувано19.09.06 01:54



Многократно тук се обсъждат изобилстващите отвратителни качества на бг мъже. Ще ми се да питам къде ги намирате такива прости, мръсни, смърдящи, некултурни, чукащи се като животни и т. н. мъже?
Е чак толкова пот, смрад и простотия у мъжката половина в България някак ми се струва попресилена....В този ред на мислене се сетих, че бях попаднала на анкета сред британските мъже /които вероятно трябва по подразбиране всички да са лордове/. От нея стана ясно, че голяма част от тях си сменят долното бельо веднъж седмично!....Няма да влизам в повече подробности, тъй като те бяха направо потресаващи. Просто си мисля, че в основни линии бг мъжете не се различават от останалите мъже по света - има възпитани, има и простаци, има мърляви, има чистоплътни, има умни, има глупави и т. н. - точно както и бг жените....

TERROR INCOGNITA


Тема Re: Бг мъжетенови [re: Haдя-Haдя]  
Автор лaxyдзи зaвинarи (путколюбeц)
Публикувано19.09.06 02:00



всекиму заслуженото.

щастлив


Тема Re: Бг мъжетенови [re: Haдя-Haдя]  
Автор Бoляpka_cвeтлo ()
Публикувано19.09.06 02:05



ОООООО, никога не съм нападала БГ мъжете в това отношение и ми са непонятни тия нападки към тях.
нямам опит с чужденци





Тема Re: Бг мъжетенови [re: Бoляpka_cвeтлo]  
Автор Haдя-Haдя (Двойната Надя)
Публикувано19.09.06 02:11



Е, аз не казвам, че всяка жена в клуба ги е нападала, но на няколко пъти четох доста агресивни изказвания за бг мъжете....предполагам, че въпросните девойки трябва да имат като база за сравнение натрупан опит с представителни извадки поне за още десетина страни....



TERROR INCOGNITA

Тема Re: Бг мъжетенови [re: Haдя-Haдя]  
Автор Lana_6 (...)
Публикувано19.09.06 02:11



Да,права си, Надя. Само да допълня - просто БГ-мъжете не са толкова лустросани, като западняците, които също могат да бъдат и прости, некултурни, и т.н. Но не мога да не отбележа, че като цяло, населението в Северозападна Европа поддържа хигиената си повече от българите, без значение мъже или жени. Иначе няма голяма разлика, животни се намират всякакви и навсякъде.
Аз винаги съм казвала, че си харесвам БГ-мъжете най-много. Масклин беше казал скоро същото за БГ-жените с обяснението, че няма рационално обяснение защо е така. При мен е същото.





Тема Re: Бг мъжете [re: Lana_6]  
Автор Haдя-Haдя (Двойната Надя)
Публикувано19.09.06 02:17



за лустрото си права....но съм свидетел как в бг село бг мъже се къпят по три пъти на ден, за да не миришат на пот и обор.



TERROR INCOGNITA

Тема Re: Бг мъжете [re: Lana_6]  
Автор Taleiran (архиепископ)
Публикувано19.09.06 02:19



Аз пък си харесвам Бг-Жената най- много.... Если хочеш - на паляц вяжи, я нисколько не чувствую боли....

In nomine Patris et Filii et Spiritus Sancti! Amen!


Тема Хех... [re: Haдя-Haдя]  
Автор Hoвичok (наблюдател)
Публикувано19.09.06 02:53



Благодаря от името на мъжете....



"... - Не, аз не съм член на клуба, аз съм призрак."

Тема Re: Бг мъжете [re: Haдя-Haдя]  
Автор fancier (джаста-праста)
Публикувано19.09.06 03:07



Ами то първо ни е крив мъжът вкъщи, после БГ мъжете, после мъжете по целия свят, после целият свят...



(А Англия е индустриална държава, не "на мозъци" като нашата , та сещай се какъв е процентът на раб и средна класа към аристокрация)

Иначе мисля, че на Запад простите мъже са повече (вкл. прости професионалисти), а невъзпитаните - чувствително по-малко.
Що се отнася до интелектуалци и истински умове - Източна Европа рулззз

I really do have love to give; I just don't know where to put it.


Тема Re: Хех... [re: Hoвичok]  
Автор Haдя-Haдя (Двойната Надя)
Публикувано19.09.06 03:25



Дължим им известна справедливост.....умерена обаче!



TERROR INCOGNITA


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.