Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:56 23.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема майтап - гавра с анимационни филми :)нови  
Автор Ognen_Demon (#!/usr/usn/Perl)
Публикувано19.09.06 17:21



много е веселко



<br />
<br />
<br />
<br />
<br />
<br />
<br />
<br />
<br />
<br />
<br />
<br />
<br />
<br />
<br />



Тема Re: майтап - гавра с анимационни филми :)нови [re: Ognen_Demon]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано19.09.06 17:55



Защо не се гаврите с българките, а го правите с анимационите филми? Ето българката слугува, виси по спирки, мръзне - ма подигравайте се на този долнопробен боклук, подигравайте се!







Тема Re: майтап - гавра с анимационни филми :)нови [re: FileO99]  
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано19.09.06 21:00



Абе мърльо, ти къв си бе, да не си китаец?!
Слгувала българката, беей, ольо, знаеш ли колко "прислуга" имам в дома си, истинската българка уважава мъжа си и ще направи всичко, за да се чувства той добре! И това не значи, че ще му души лайната по гащите, за да разбере, дали са за пране!
Дееба и нещастника, дето си, ама то обяснимо, никоя няма да те понесе, няма значение от ква националност.
Недоебан мизерник, що не си наемеш някоя българка да те издуха! Тогава поне някаква истина ще има в думите ти!

Empta dolore docet experientia..


Тема много си далеч от истината [re: Wildberry]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано19.09.06 21:06



По полека с тонът, че първо удрям после говоря. Истинската българка отдавна отдавна не съществува и постингите с уродливо съдържание в този и други клубове са красноречиво доказателство в подкрепа на думите ми. Вашите долнопробни безморални "жени" не могат да ме понасят по простата причина, че съм джентълмен а те си търсят наркомани и изпаднали безработни, за да ги въртят на малкият си пръст. Опитай се мен да въртиш на малкият си пръст все едно го правиш с граната.





Тема Re: много си далеч от истинатанови [re: FileO99]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано19.09.06 21:13



Що се правиш на това, което не си? На срещата се държа по съвсем различен начин. Защо не си представиш, че и тя е била на срещата и не поизпуснеш малко парата? Ще те харесват повече, ако си по-мил а това последното нищо не ти струва.

Дупчим дупки всякакви!!!



Тема Фреди, много съм пиян, но съм откровеннови [re: Фpeди]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано19.09.06 21:21



На срещата се срещнах с нормални хора. И вече не искам да ме харесват, защото жените в България нямат вътрешна стойност и желаят да ме използват единствено за секс и ресторанти. Просто не искам да ми пречат на развието със социалните си и граждански "права", трудът за тях парите за нас. Няма да бъда мил с индивиди, които не могат да оценят доброто ми отношение.





Тема Е, няма да ти кажа сори, за тона .нови [re: FileO99]  
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано19.09.06 21:41



Защо говориш на вие на българките? Кои сме тия другите?
Ти ако си джентълмен, аз не съм дама. /Което си е така./
Подразни ме постинга ти!

Никога не съм си търсила наркоман или безработен/и кво ако е такъв!/, самият факт, че ти попадаш на такива - говори за теб.

А да се опитам да въртя някого на малкия си пръст - че що ми е? Еле пък тебе.
Нещо грешни възприятия подушвам.

И с тонът - по-полека ти!

Empta dolore docet experientia..


Тема започвам да изтрезнявамнови [re: Wildberry]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано19.09.06 21:47



Другите са нормалните жени по света, които умеят да ценят мъжът до себе си и уважават чувствата му. Определено вече не съм абсолютно никакъв джентълмен и никога повече няма да бъда. Да, вие не си търсите наркомани и безработни мърльовци, но в крайна сметка като слезнем долу в обществото ви само с такива ходите по улиците. Попадам на такива защото всичките са еднакви и просто няма начин да попадна на други, това е България не е нормалният бял свят.





Тема Re: започвам да изтрезнявамнови [re: FileO99]  
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано19.09.06 22:01



Човече, аз по улици не ходя - едно, че нямам време, друго, че не си търся гаджетата по улиците и по спирките, трето, че от кола не слизам, ако искам да пътувам.
Ама какво се обяснявам, виждам ти нивото.

Empta dolore docet experientia..


Тема моля???нови [re: Wildberry]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано19.09.06 22:16



Нямаш време, защото нямаш пари и трябва да работиш. Търсиш си мърльовците по баровете, където нормални хора просто не ходят. В барове и дискотеки нормални хора не ходят и затова се завираш сред най-големият боклук и ровиш докато намериш най-атрактивният наркоман. От кола не слизащ, защото има балъци които да ти плащат услугите, опитай се да измъкнеш пари от мен да видиш какво ще ти се случи. Колкото до нивото ми не ходя по заведения извън кварталът ми, защото определено не смятам че нормални хора имат място в тях и някои ще направи проблем там и ще се прости със съществуванието си. Това, че твоето "ниво" е в утайката на криминалните среди си е твои личен проблем.






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.