Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:09 20.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Затова казвам, че в Българиянови [re: Лъчeзapa_]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква)
Публикувано19.09.06 11:19



понятието "хигиена" се употребява в доста разтегливи граници, щото това, което за мен е санитарен минимум, за друг е мания. А аз не съм маниак, изобщо даже, просто съм отговорна към себе си и другите и правя възможното, за да не им развалям комфорта.



Омръзна ми да светя като кру-у-у-ушка!

Тема Re: Бг мъжетенови [re: Ckaпaния тъпaнap Джo]  
Автор dalya_night ()
Публикувано19.09.06 11:26



от теб -никъде...)
иначе-през тема-десет дена ме нямаше-попрегледах назад, пък затворих и си останах на първа-просто нещата си вървят в нормалното русло


в никове ли да ти ги изброя , или в митове?



Тема Re: Затова казвам, че в Българиянови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Лъчeзapa_ ()
Публикувано19.09.06 11:30



Не вярвам, че човешката миризма е толкова страшна, ужасна и некомфортна, за да се налага човек задължително да се къпе по два пъти на ден.
Разбира след секс е нормално да се вземе душ и тези, които правят секс по-често там нещата идват от само себе си . Но да изплаша някой в рейса, само защото съм се изкъпала преди 7 или 10 часа, не ми изглежда много нормално (разбира се, зависи какво си правил ).





Тема Ооо, напротивнови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Лyцифep (~*~)
Публикувано19.09.06 11:31



Като израсте и влезе в пубертета стават чудеса. Лапетията ходи мърлява, докато не я тресне хормона, лично мнение. После се почва къпането всеки ден, че и по няколко пъти, мацки, свалки - хубав ли съм, не съм ли, лъскане на обувки до откат, гладене, чисти дрехи и бельо. Мани, мани. При някои това си остава и в бъдеще. Откровено казано, не си спомням кога за последен път съм обул чорапи, бельо или риза два пъти поред. Обуваш, излизаш, връщаш се - хвърляш за пране.
Е тук имам един колега, познавам го от 11 години. Ми, не се къпеше бе, на 20 и кусур години. Изкъпе се - сложи пак мръсната вмирисана риза, е, не може така.
Девствен, мръсен и вонящ до 24-та си година, когато го плесна сляпата неделя, завъртя жените и сега е чист като сълза.



~*~
Капли на лице - это просто дождь, а может плачу это я...

Тема Re: Бг мъжетенови [re: dalya_night]  
Автор Лyцифep (~*~)
Публикувано19.09.06 11:32



Изброй ги смесено.



~*~
Капли на лице - это просто дождь, а может плачу это я...

Тема Re: Затова казвам, че в Българиянови [re: Лъчeзapa_]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква)
Публикувано19.09.06 11:40



Лъче, изопачаваш думите ми. Никъде не съм казала, че къпането два пъти на ден е задължително. Казах само, че ако потта ти мирише лошо, би било добре да го правиш. Приятелят ми се къпе веднъж на два дни, но неговата пот не мирише гадно и това не ме дразни. Въпросът е всеки човек да мисли за хигиената си.


Самият факт, че се налага да водим спор дали сме чисти или не, според мен е показателен за липсата на хигиена. В едно цивилизовано общество този спор би бил излишен.

Омръзна ми да светя като кру-у-у-ушка!

Тема Re: Затова казвам, че в Българиянови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Лъчeзapa_ ()
Публикувано19.09.06 11:43



Ами хубаво, защото вече ми се изсуши кожата само като ви слушам.



А иначе спор може да води всеки и за всичко, изобщо не е нужно източника на спора да е прав или да е морален /забелязала съм го, говоря по принцип/ .





Тема Re: Бг мъжетенови [re: Лyцифep]  
Автор MaлkaPycaлka (непознат )
Публикувано19.09.06 11:48



Чесно казано, аз съм срещала само простаци.... Но поне чистоплътни. Но българският мъж обича повече да се хвали отколкото да действа. Така, че на думи ги търси но в действи не.... Само мечтайте млади дами...



Тема Re: Бг мъжетенови [re: MaлkaPycaлka]  
Автор Ognen_Demon (#!/usr/usn/Perl)
Публикувано19.09.06 12:05



Абе каде ги намерихте тия нечистоплътните БГ-мъже да ида да ги вида и аз?



Рядка гледка ми е била тая. И не го казвам щото и аз се падам от категория "БГ-мъж", а щото имам малко наблюдения.

Склонен съм да се съглася с МалкатаРусалка, щото по мои наблюдения простите хора по-гледат да спазват лична хигиена. Ей на в казармата бях само с простаци, но дори когато нямаше топла вода, гледам те първи се редят за душ вечер.

Иначе има ги и случаите с джиповете, за които говорите но по-рядко доколкото съм виждал.



Тема Винаги съм искал да те питамнови [re: Ognen_Demon]  
Автор Лyцифep (~*~)
Публикувано19.09.06 12:10



Какво е usn в #!/usr/usn/perl?

~*~
Капли на лице - это просто дождь, а может плачу это я...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.