Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:54 20.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Не се ли возиш с градския транспорт?нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Лъчeзapa_ ()
Публикувано19.09.06 10:43



Возя се, но нямам сексуални желания към пътниците. Факт, че когато стане въпрос за среща или секс , мъжете, с които съм била винаги са били чисти и е било много хубаво да ги докосваш. Няма нито едно изключение .
А е нормално човек да се изпоти на работа и да си вземе душ преди среща, явно всички го правят .





Тема Re: Бг мъжетенови [re: dalya_night]  
Автор DVD ()
Публикувано19.09.06 10:45



правилно





Тема Re: Прав си, разбира сенови [re: Poшko]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква)
Публикувано19.09.06 10:46



Абе, това с потенето е ясно. Аз самата се потя повече от средностатистическа жена, но затова вземам мерки. Има тениски, които съм изхвърлила след третото обличане, защото дори и изпрани имат някаква странна миризма. Обаче колкото и да ти е странна потта, ако се къпеш два пъти на ден, миризмата няма да е нетърпима.

Уф, че смрадлива тема подхванахме.

Омръзна ми да светя като кру-у-у-ушка!

Тема Re: Бг мъжетенови [re: dalya_night]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано19.09.06 10:51



Дам, аз направих ужасния пропуск да не спомена отвратителното отношение на един бг мъж към жените.

Липса на кавалерство, и простотия. (Малкото изключения веднага ще почувстват облекчение, защото разликата е драстично очевидна, кога някой мъж е прост и смотан, и кога не е).


Мързел невъзможен (специално тоя домашния, който не позволява на един бг мъж да иде да извлачи тежките торби или да се грижи за мъжката част от домакинските отговорности?)

Класиката с мача, салатката и ракийката, чехлите и патриархалното "Пено, дОнеси ми дистанционното"?

Хехе...какви списъци може да се правят....


Обаче Надя-Надя упорито ще се прави, че такива мъже не е виждала...какво пък, ако добре си затваряш очите цял живот, вероятно наистина няма да ги видиш...



Тема Re: Нещо не разбирамнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор HAДEЖДA™ (dum spiro spero)
Публикувано19.09.06 10:54



Ако едно дете не е научено от родителите си на лична хигиена, като порасне мисля, че късно е чадо.Не вярвам да си вземеш такова за гадже, па камоли да ти стане съпруг, когото да превъзпитаваш



Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!


Тема Re:нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Лъчeзapa_ ()
Публикувано19.09.06 10:56



Мислиш ли, че всички хора в България могат да си позволят отопление и топла вода (особено през зимата), за да се къпят два пъти на ден ? Когато е жега е естествено, тогава не два , а три пъти ще се изкъпеш и е нормално ..., но когато е застуди. Колко хора живеят в лукс, могат да си изхвърлят три дневни дрехи и да разточителсват с отопление и вода ?





Тема Re:нови [re: Лъчeзapa_]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква)
Публикувано19.09.06 11:04



Аз не си хвърлям всички тениски, а това че си ги хвърлям пък е причина никога да не си купувам тениска над 6 лв., за да не ме е яд после.

Дори и да облека такава тениска и да не я хвърля, миризмата около мен не е нетърпима, макар че мен си ме дразни доста. А познавам доста жени, които носят чорапогащи за по 10-12 лв., т.е. колкото 2 мои тениски, ама си смърдят. Та, не е въпрос на липса на средства или условия.
Винаги съм давала за пример периода, в който имахме режим на водата. Три дена нямахме, а половин имахме. Тогава се къпех с водата, която оставаше след изкъпването на дъщеря ми, която тогава беше бебе. Е, не беше перфектно, но пак си бях що годе чиста. Та, липсата на условия не е оправдание. Една приятелка ми разправяше за баба си, която всеки ден ги гонела от къщата, слагала коритото с топла вода, загрята на печката и се къпела. Иначе, ако си нечистоплътен, оправдания бол.

Омръзна ми да светя като кру-у-у-ушка!

Тема И пак не си праванови [re: HAДEЖДA™]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква)
Публикувано19.09.06 11:07



Когато се запознахме, мъжът ми носеше една риза по една седмица, щото имаше определен брой ризи и бельо и го переше само като си отиде вкъщи при мама, в провинцията. Е, първо започнах аз да му ги пера по-често, а после той се научи и да си ги пере, и да си ги глади и да си ги сменя всеки ден. Така че винаги може да се научи.

Не може всичко да получаваш наготово.

Омръзна ми да светя като кру-у-у-ушка!

Тема Re:нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Лъчeзapa_ ()
Публикувано19.09.06 11:11



Е, то ако си маниак, оправданията също са бол .







Тема Re: Бг мъжетенови [re: dalya_night]  
Автор Ckaпaния тъпaнap Джoнcън (даврандисан)
Публикувано19.09.06 11:13



Е-е, Дал, къде прочете такива мнения за бг жените тука, освен от няколко катастрофирали екзистенции? Бг жените са си супер, единственият проблем е, че водят до пристрастяване..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.