Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:49 19.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Бг мъжетенови [re: fancier]  
Автор Haдя-Haдя (Двойната Надя)
Публикувано19.09.06 03:26



Остава само да се разберем на кои са им по-чисти яките на ризите;-))

TERROR INCOGNITA


Тема Re: Бг мъжетенови [re: Haдя-Haдя]  
Автор fancier (джаста-праста)
Публикувано19.09.06 03:41



Ами някои много често перат, други имат повече ризи...

Интересно ми е друго - ти смяташ ли, че българите са мърляви


Защото аз мисля, че дори проявяваме някаква крайна, нездрава фиксация към чистене, търкане, миене, тупане, пране... И да, говоря точно за мъжете.

I really do have love to give; I just don't know where to put it.


Тема Ако говорим за хигиената като цялонови [re: Haдя-Haдя]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква)
Публикувано19.09.06 08:06



ще ти кажа къде намирам мръсните и некъпаните- във всеки автобус или маршрутка. Навсякъде смърди, ама не просто на изпотил се човек, а на тридневна пот.

Възможно е чужденците да се къпят по-рядко, но не ми се вярва, щото в техните автобуси и метро не смърди така. И са по-възпитани. Не казвам по-умни, но по-възпитани. Може да им го налага системата. Може да имат глоби за неприлично поведение на улицата. Не знам как са го постигнали, но се държат възпитано по улиците. Така мисля аз. Иначе, аз мърльовци вкъщи не съм имала, просто защото си имам изиквания.

Омръзна ми да светя като кру-у-у-ушка!

Тема Re: Бг мъжете [re: Haдя-Haдя]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква)
Публикувано19.09.06 08:10



Правилно не членува "мъже", щото тези са единични случаи. Аз съм виждала как селски мъж си ляга с дрехите от обора, без да си измие краката на леглото навън, на което естествено няма чаршафи и дюшекът не е тупан от месеци. И не става дума за говедаря-циганин, а за местния учител- един от най-интелигентните хора в селото.

Омръзна ми да светя като кру-у-у-ушка!


Тема Re: Ако говорим за хигиената като цяло [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор paзбиpaм (откачила)
Публикувано19.09.06 09:35



Така е за съжаление.

Превъзхождат ни с културата си на ежедневно, битово общуване и наистина по-рядко смърдят от българите. То в нашата огромна и престижна фирма има мъже, които смърдят на пот, че що остана за в градския транспорт. Не мога да разбера как млад човек, с висше образование, получаващ добра заплата и работещ в офис, а не на строителен обект или на полето, костюмиран и вратовръзкосан, може да смърди така зверски. Вярно е, че имам животинско обоняние, но и други ги усещат.

Лоша съм, но тези, които могат да ме преглътнат, са хората, с които сме си необходими.

Тема Re : Бг мъжете [re: Haдя-Haдя]  
Автор Лъчeзapa_ ()
Публикувано19.09.06 09:46



Не си спомням някой тук да е казвал, че БГ мъжете се различават от другите мъже .





Тема Re: Бг мъжете [re: Lana_6]  
Автор Лъчeзapa_ ()
Публикувано19.09.06 09:54



Аз мисля, че ние просто си говорим за мъже, без да уточняваме .
Аз например имам ужасно лошо впечатление от един холандец, оттогава внимателно ги оглеждам и ако намеря нещо общо със спомена, ги заобикалям. Но както виждаш , никога не съм изпадала в подробности.
Никога не съм имала проблеми с хигиената на мъжете от коята и народност да са били. Така че не разбирам, кой къде ходи и какви изпълнения прави, че има оплаквания в това отношение.





Тема Добре - като си толкова отворена я ми кази [re: Haдя-Haдя]  
Автор DVD ()
Публикувано19.09.06 09:57



защо в чужбина да се ожениш за българка се счита за нещо супер, а да се омъжиш за българин се поднасят съболезнования?



Тема Не се ли возиш с градския транспорт? [re: Лъчeзapa_]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква)
Публикувано19.09.06 09:59



Аз там ги срещам и хем влизам в автобус веднъж на два месеца. Като им подишам изпаренията, ми държи влага още два месеца и така до следващия път, когато се престраша.

Не казвам, че са само мъжете, разбира се.

Омръзна ми да светя като кру-у-у-ушка!

Тема Re: Ако говорим за хигиената като цяло [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Poшko (куче в чекмедже)
Публикувано19.09.06 10:09



Кой възпитава малките мъжлета?

обрРквация!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.