Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:01 31.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Коя си в същност ти?нови [re: Фpeди]  
Автор MaлkaPycaлka (непознат )
Публикувано19.09.06 12:16



Какво точно искаш да знаеш за мен.??? Нещо не те разбрах



Тема Re: Коя си в същност ти?нови [re: MaлkaPycaлka]  
Автор himka ()
Публикувано19.09.06 13:02



а бе момиченце стига се унижаваш пред него изнеси се и не го търси за определено време поне ще видиш как ще се развият нещата



Тема Re: Коя си в същност ти?нови [re: himka]  
Автор MaлkaPycaлka (непознат )
Публикувано19.09.06 13:09



ааа, Това наистина е идеа...
Мадам, ти ми даваш добри съвети. Мерси много.... А дали да завъртя и един лек флирт ??? Може би ще подейства....?



Тема Re: Коя си в същност ти?нови [re: MaлkaPycaлka]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано19.09.06 13:28



Написах ти две бележки. Ако написаното в тях ти е неприятно взимам си ги назад. Думите в тях, имам предвид.

Дупчим дупки всякакви!!!



Тема Re: Коя си в същност ти?нови [re: MaлkaPycaлka]  
Автор sweety! (една )
Публикувано19.09.06 13:31



след като неси наясно какъв флирт какви пет лева..установи сама за себе си какво искаш..и тогава прави каквото искаш..
преди няколко месеца се сблъсках със същото..в рамките на два месеца...беше в седмица един път най много два по мое настояване...поговорихме каза че е заради работата, напрежение, умора...като бяхме отпуска нещата се завъртяха на 180градуса..нямаше миг в който да ме остави на мира...след като смени работата и нещата се успокоиха в служебен план при него..всичко си е ок!

Всичко е суета



Тема Re: Коя си в същност ти?нови [re: MaлkaPycaлka]  
Автор himka ()
Публикувано19.09.06 15:13



за каквъв флирт? с него ли ако е с него не мисля, че това би му подействало ти му се носиш като печено агне на тепсия, той не ти обръща внимание.
Щом си красива няма да ти попречи да излезеш и с някое друго момче ей така дори само на едно мартини да се позабавляваш ще видиш, че ще ти е по-добре и без него. Аз съм нямала такъв проблем, но подобен той реши, че ме е спечлил и не си мърдаше пръста за нищо и до ден днешен ми се моли като котенце, но видя, че така не се поддържа връзка, така че се оттегли за колкото е необходимо и сама ще видиш дали не можете един без друг, незаменими хора няма все пак



Тема Re: Коя си в същност ти?нови [re: himka]  
Автор MaлkaPycaлka (hmmmmm)
Публикувано19.09.06 15:34



хмммм, може би да
Но аз наистина го обичам и неискам да сме разделени за дълго......



Тема Re:нови [re: Лъчeзapa_]  
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано19.09.06 15:43



5 пъти на ден в продължение на 11 години

Вие на работа не ходите ли?

Хайде стига, да не мислиш. че някой ще повярва на това изявление!

Да се случва 2-3 пъти през седмицата по 5 пъти на ден - можеше и да се вържа.

Empta dolore docet experientia..


Тема Re:нови [re: Фpeди]  
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано19.09.06 15:47



5 пъти на ден, Фреди, не пет дни в седмицата!
Забележи!



Empta dolore docet experientia..

Тема Re: Коя си в същност ти?нови [re: MaлkaPycaлka]  
Автор himka ()
Публикувано19.09.06 16:05



е нищо, че го обичаш, как може да обичаш някой който не те ебава за нищо? помисли и малко за себе си, излизай, разкрасявай се, работи ако работиш и давай всичко от себе си в тази сфера... и аз така си мислех ама ми мина :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.