Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:43 16.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема до всичкинови  
Автор orнeнa (непознат )
Публикувано13.09.06 00:41



След 14 години брак,нещата не са същите- а сега накъде?
Изживявам го болезнено и би ми бил нужен съвет от всеки един от вас !

Редактирано от orнeнa на 13.09.06 00:43.



Тема хехнови [re: orнeнa]  
Автор ЛилииMими* (каки)
Публикувано13.09.06 00:53



че как да са същите нещата след 14 години брак? Това си е цял осмокласник.
Дай повече материал, кое не е същото и т.н.



Тема Re: до всичкинови [re: orнeнa]  
Автор love_affair (еver...never)
Публикувано13.09.06 01:08



за 14 години е нормално да се развивате и двамата - единия по-бързо.....или ако и двамата еднакво бързо - може би в различни посоки

ако нямате мотив да търпите разнопосочите - то сте длъжни да си дадете шанс, както и на други двама да градите с ниви сили (и половинки)....

представи си, че чудната алея води към блато...дали те държи за ръката той...и струва ли си да потънеш в блатото - само защото е пред теб....няма ли път в друга посока, няма ли небе за полет-пожелай си крила

...Винаги прекрасна, понякога опасна...


Тема Сега може да се разведешнови [re: orнeнa]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква)
Публикувано13.09.06 02:04



После ще си хванеш ново гадже. Известно време ще е страхотно. После ще ти поомръзне, както и мъжа ти, но с него ще си спомняш поне хубавите моменти- деца, ваканции и т.н. Накрая ще започнеш да му се обаждаш през час по най-различни поводи. Е, може и да се съберете, пък, какво.


Надявам се разбираш, че това не е насочено срещу теб. Просто напоследък някои хора са си обявили надпревара кой по-успешно да ми къса нервите. Накрая ще го отнесе, който най не трябва.

Омръзна ми да светя като кру-у-у-ушка!

Тема Re: до всичкинови [re: orнeнa]  
Автор Whoknows (все някой знае)
Публикувано13.09.06 02:44



1. Не си единствената, бъди сигурна
2. Мястото хем е правилно, хем не - зависи с кой ще се заговориш и какво очакваш
3. Личен опит - защо не пробваш да разбереш какво искаш самата ти ? Имаш ли собствено мнение, собствен свят ? Или всичко твое е всъщност ваше ? Може би трябва да започнеш с търсенето на себе си ?
4. Много съм съгласен с Полуидиотова, макар че тук има хора, които биха ми казали "айде хола, до вчера той рева, сега взе и акъл да дава". И ще са прави. Което не прави Полуидиотова по-малко права обаче.

Осъзнавам се. Бавно, но сигурно.


Тема Re: до всичкинови [re: orнeнa]  
Автор Hoвичok (наблюдател)
Публикувано13.09.06 02:44



Имам един любим цитат: "Изход винаги има. Макар и не непременно в желаната от нас посока. И не непременно встрани от гробищата."


Кофти въпрос. Бих искал да ти помогна, но единственото, което ми хрумва е: Нали не си вярвала, че няма да се промените за толкова години? Овладей промяната и я приеми. Или ако е толкова болезнена - така и така те боли - направи я пълна . Дано да се оправи всичко. Късмет

"... - Не, аз не съм член на клуба, аз съм призрак."

Тема Re: до всичкинови [re: orнeнa]  
Автор нoчнoйдoзop ()
Публикувано13.09.06 07:55



брака си е твой и живота си е твой съвет как да живееш едва ли може някой да ти даде.
тук приказки ще се изпишат много, но по-добре разчитай на себе си.



Тема Re: до всичкинови [re: orнeнa]  
Автор HAДEЖДA™ (dum spiro spero)
Публикувано13.09.06 08:09



Еми нормално е да са различни.Не вярвам да си си представяла, че всичко ще е както в първите дни, нали? Най-малкото вече си познавате и кътните зъби

, рутината на ежедневието идва в повечеко, ама ако ти чакаш той да ти разнообрази ежедневието, а той седи и чака тебе - няма да се получи.
Ама кажи какво точно те притеснява де, не ни карай рано сутрин да гадаем на боб

Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!


Тема Re: до всичкинови [re: orнeнa]  
Автор Лъчeзapa_ ()
Публикувано13.09.06 09:38



Промяната е единственото постоянно нещо. Е, и ? Защо да не е за добро ?





Тема Re: до всички [re: orнeнa]  
Автор CлънчoГлeд (сладоледена :)))
Публикувано13.09.06 09:43



И аз имам 14г. брак и е повече от нормално нещата да са се променили...въпросът е как са се променили. От малкото, което си написала става ясно само , че за да просъществува един брак толкова дълго време има причини / поне три най-малко/Направи си равносметка сама..никой няма да я направи по-добре от теб - какво имаш, какво искаш, как да го постигнеш. Животът си е твой - ти решаваш. Бъди умна, силна и добра/към себе си/. Успех!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.