Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:03 13.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Лично пространство?нови  
Автор sweety! (една )
Публикувано12.09.06 15:16



Провокирана от една тема в друг клуб, в който една мацка споделя че след три годишна връзка открива че половинката й има регистрации в различни сайтове за запознанства, и отговора по темата на друга мацка е, че едва ли не това е края на света, защото той си търсел там нещо за чукане..та на моето мнение че може би е губене на време, или просто от голямо обсебване е защита на личната територия бях оборена с тезата, че това лично пространство е идеалния начин на мъжете малко да се поразкършят по така


та исках да попитам що е то лично пространство...и къде е границата в която можем да си пъхаме нослетата..нима всяко влизане в нета е с цел флирт, закачка, предложение за секс!
съжалявам за объркания пост, ама нещо и аз се обърках та Ви питам ВАС!

Всичко е суета

Тема Re: Лично пространство?нови [re: sweety!]  
Автор acid947 (Paladin)
Публикувано12.09.06 15:20



Ами може човека да има други мотиви да се регистрира в такива сайтове...
Аз например се регистрирах в един такъв, воден от любопитство какви хора посещават подобни места... Може и неговите съображения да са подобни и да не го е направил с цел да си търси нещо за чукане...

Пък аз днес помогнах на една баба да слезе по едни стълби.
Осем пъти.
Тя малко се дърпаше в началото, ама аз бях особено убедителен...



Impossible is... shriek.


Тема Re: Лично пространство? [re: sweety!]  
Автор Poшko (куче в чекмедже)
Публикувано12.09.06 15:26




Любими жени,
ще ви разкажа една случка сполетяла наскоро скромното ми същество.
Та след темата на ацид за сайтовете за запознанства реших да видя какво има толкова там. Регистрирах се в такъв и само разглеждах. Заговориха ме няколко жени ... нито една не ми допадна и разговорите бяха бързо прекратени ... в последствие люимата разбира, че имам такава регисрация ... и я виждам как съхне и вехне ... питах няколко пъти - нищо ... ем хубуу като е нищо спасение по самоединично. След още ден два си призна какво я тревожело: "Ти си се регистрирал в сайт за запознанства, какво не ти стига тук, че го търсиш там ?"
Като ме напуши един смях ... много беше кофти, но неможах да се сдържа да не се разсмея ... добросърдечно и разказах всичко и я поканих да прочете бележките в профила ми ... извиних и се че съм я поставил в такова положение. И всичко си дойде на мястото ...

Поуката е: ГОВОРЕТЕ! Не прибързвайте с изводите!

обрРквация!!!

Тема Re: Лично пространство?нови [re: sweety!]  
Автор dalya_night ()
Публикувано12.09.06 15:27



пуста ревност....


застани пред огледалото...какво виждаш в него?
от някъде стърчи ли заподозряният в изневяра /който и да е той/?
това което виждаш-с това разполагаж-като го проумееш животът ти ще стане лек, смислен и непоклатим откъм съмнения кой къде с коя ги е разклатил...
Ще се заобичаш, ще се погрижиш за себе си както подобава-останалото е безсмислено.Прости ми откровеността, но съм запомнила слабото ти място.
Какво те заплашва? Да замине?Да изчука някоя?Тук си с два варианта-или Голяма работа-живота продължава, или Ми прав му път към Елмаз, мирка, кю, бгдейт и етц.Можеш ли го спря? С това самочувствие-съмнявам се; Тогава-на теб ти се освобождава време и пространство-и имаш избор-да го запълниш с ревове и венецуелски трагедии, или да обикнеш себе си за да те обичат и околните и да направиш добър избор към нещата и хората, които ти липсват и които търсиш....



Тема Re: Лично пространство?нови [re: sweety!]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано12.09.06 15:28



Напълно съм съгласна с тезата, която ти си защитила във въпросната тема в друг клуб. Една регистрация в подобен сайт често е начин за убиване на време или както една много обичана от мен мадама ми каза вчера - време да се посмееш надменно над другите. Друг път е метод да накараш някого да ревнува и да види с очите си колко голям може да е интересът към теб, може да е анкетно проучване как вървиш на пазара, както и още хиляди неща, които зависят от още хиляди неща.
Що се отнася до личното пространство - не знам дали има граници. По принцип, ако си поставиш такива или ако другият ти постави такива, то е поне 100% сигурно, че в един момент ще искаш да ги минеш. Лично аз смятам, че не трябва да навлизаш там, където не би искал другият да рови при теб. Не че го спазвам винаги, дори напротив.


Това, което е сигурно е, че ако прекалява човек в желанието си да е детектив - винаги рискува да намери нещо, което може да не му хареса.

А относно това - дали ще влезеш в интернет, клуб, магазин и т.н. нечий чар винаги може да те грабне. Ако не знаеш защо си с човека, с когото си, могат да те съблазнят навсякъде.

Най-обичам като ми кажат да не правя нещо и аз да правя точно обратното.

Редактирано от Obstinacy на 12.09.06 15:34.



Тема Re: Лично пространство?нови [re: acid947]  
Автор sweety! (една )
Публикувано12.09.06 15:28



и воден от любопитството знаеш ли кога да спреш???? и какви са другите мотиви???
и какво това ли е личното пространство..баси разми ми се това понятие...размиха ми го де

нима е място за криене и нещо по така!!!!

Всичко е суета

Тема Re: Лично пространство?нови [re: Poшko]  
Автор O!Sag (exquisitesinner)
Публикувано12.09.06 15:32



Говорете, говорете.... После що имало цунамита :-)



Тема Re: Лично пространство?нови [re: acid947]  
Автор Karea ()
Публикувано12.09.06 15:34



Щото бабата всъщност искала да се качва при съседката на горния етаж.


И какви хора се регистрират подобни сайтове? Какво установи? Според мен повечето са там, за да си губят времето в приказки. Съвсем безобидно...



Тема Re: Лично пространство?нови [re: Poшko]  
Автор the_baobab (дървото)
Публикувано12.09.06 15:36



аха и аз съм на принципа "говорете" но с това мое говорене имам вече друг принцип "говорете, но с мярка"



Тема Като цяло...нови [re: Karea]  
Автор acid947 (Paladin)
Публикувано12.09.06 15:38



...съм съгласен с теб - мисля че тези, които търсят просто секс - си го казват почти веднага... И в общи линии не смятам, че регистрирането в подобен сайт е първата крачка към изневяра...

Impossible is... shriek.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.