Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:55 02.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема За противозачатъчните..!нови  
Автор MAUGLl (разкъсващ)
Публикувано06.09.06 15:48



Да ви кажа ква е ситуациата. Запознахме се с мадамата, започна се със секса ..с презерватив..после без.., като практикуваме така наречения прекъснат коитус. Обаче тя вчера ми подхвърли "по междудругото", че пиела противозачатъчните "Жанин" за всеки случай. Естествено мен веднага ме загложди изкушението да свършвам вътре, ако не всеки път, то от време на време непосредствено след края и преди началото на цикъла. Знаете мн добре, че и за мъжа и за жената това занимание наистина изкушава, въпреки рисковете...още повече, че аз това съм го правил всичко на всичко точно два пъти и имам страхотен спомен..
Странното е, че въпросната мадама преди това никога не е пила противозачатъчни и е правила секс само с презерватив /имала е дълга връзка/ и сега какво и е щукнало..хем без, хем противозачатъчни...Та въпросителните са ми няколко. Може ли да се разчита на хормоналните противозачатъчни и конкретно "Жанин", при положение, че се пият по часовник Всеки ден? За страничните ефекти /и положителните и отрицателните/ изчетох много, но мен ме интересува най-вече процента на сигурност като противозачатъчно средство. Четох някъде, че като се пиели противозачатъчни пък се появявали гъбички, което било неизбежно..цялата работа ми напомня на лафа "хем сърби, хем боли"...
Другият ми въпрос е малко в сферата на параноята, но все пак се надявам това "подхвърляне" за хапчетата да не е било целенасочено и после да се окаже.., след като естествено вече е късно, че хапчетата не "действат" или че въобще не ги е пила..


Предварително мерси на отговорилите!

ДЕТЕ НА ДЖУНГЛАТА

Редактирано от MAUGLl на 06.09.06 16:03.



Тема Re: За противозачатъчните..!нови [re: MAUGLl]  
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано06.09.06 15:55



99% .
Сигурност, че няма да забременее, ако ги пие.
За гъбичките, силно се съмнявам. Гъбички може да хванеш и от мръсен креват!



И какво ти пречи да поискаш да видиш опаковката на Жанина / много добро противозачатъчно/, кажи, че искаш да видиш как изглеждат, щото не си виждал досега, примерно.

Empta dolore docet experientia..

Тема Re: За противозачатъчните..!нови [re: Wildberry]  
Автор Karea ()
Публикувано06.09.06 16:02



Според мен той се съмнява в етичността на жената. Абе, защо правите секс с хора, на които нямате доверие?
В една книжка, "Правилата на живота", казват:
"Не прави секс с хора, от които не би искал да имаш деца."
Или пък:
"Не прави секс с хора, на които не искаш да приличаш."
и др. такива.

Ако и няма доверие, виждането на опаковката едва ли ще го успокои.





Тема Re: За противозачатъчните..!нови [re: MAUGLl]  
Автор нoчнoйдoзop ()
Публикувано06.09.06 16:07



по принцип доколкото ми е известно, хормоналните контрацептиви са с най-висок процент на сигурност и надеждност, при положение обаче, че се пият редовно и навреме според предписанията.
гъбичките тук нямат отношение.
ако обаче си нямате доверие и ти се съмняваш да не те метне и да каже че хапчетата не действат, по-добре не рискувай. защото аборта е кофти работа освен че струва някакви пари, тя може просто да откаже да го направи, а и да го направи винаги ще ти тежи че се е стигнало дотам.
все пак ако тя иска да те прецака, винаги може да го направи, което разбира се не значи че и себе си няма да прецака. и да видиш хапчетата, нищо не означава това.

за страничните действия - най-добре прочети какво е написано от производителя или потърси из нета. съвременните хапчета са с много по-малщо съдържание на хормони, по-пречистени са и като цяло би трябвало да са с по-малко ефекти, но все хормона си е хормон. знам за напълняване, окосмяване, повишаване риска от тумори по детеродните органи - матка, яйчници и т.н. това последното не съм много сигурен, защото помня че гледах един филм в който се изказваше точно обратното твърдение, че тези препарати даже предпазвали от подобни тумори.

съвета ми е да се посъветваш с лекар, вместо да питаш по форумите, тук всеки може да ти даде какъв ли не акъл. но отговорност и сигурност за информацията не можеш да получиш.



Тема Re: За противозачатъчните..!нови [re: Karea]  
Автор MAUGLl (разкъсващ)
Публикувано06.09.06 16:08



Може би не трябваше да споделя втората въпросителна, защото аз доверие и имам...друг е обаче проблемът когато те гони параноята...

Както е в семейството, всички си имат доверие, но на никой не му пречи все пак да си има едно на ум..Мерси на първата отговорила. Надявам се да пишеш от опит

ДЕТЕ НА ДЖУНГЛАТА

Тема Re: За противозачатъчните..!нови [re: Karea]  
Автор нoчнoйдoзop ()
Публикувано06.09.06 16:09



точно това и аз казвам.
но е ясно че много често се случва именно това.
нима секса за една вечер е секс с човек на когото можеш да имаш доверие?
от друга страна, изминаването на определено време без нищо да се случи не означава непременно че можеш да имаш доверие на някого.
това е масова заблуда. най-гадно е да те излъже човек на когото имаш доверие. така че - доверие никому, особено на най-близките!



Тема Re: За противозачатъчните..!нови [re: MAUGLl]  
Автор нoчнoйдoзop ()
Публикувано06.09.06 16:12



абе човече, какво е това доверие с едно наум?
аз съм хващал венерическа болест от жена на която съм имал пълно доверие, точно като теб след като махнахме презерватива, баси.
не си ли сигурен, че можеш да понесеш тя да забременее, хич не прави секс, даже и с презерватив, за мен поне не е сигурно средство, често се къса.



Тема Re: За противозачатъчните..!нови [re: MAUGLl]  
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано06.09.06 16:13



Не бих писала без опит

.

Empta dolore docet experientia..

Тема Re: За противозачатъчните..!нови [re: нoчнoйдoзop]  
Автор MAUGLl (разкъсващ)
Публикувано06.09.06 16:14



Ночнойдозор, мерси за обективния отговор. Относно доверието, ти си ме разбрал май най-добре, мобе би щото все пак си и мъж. "Доверяй, но и проверяй" май бяха казали руснаците..

ДЕТЕ НА ДЖУНГЛАТА


Тема Re: За противозачатъчните..!нови [re: MAUGLl]  
Автор Karea ()
Публикувано06.09.06 16:23



Работата е там, че няма как да провериШ. Една жена, ако иска да забременее от теб, би могла да го направи, ако не я гризе съвестта. Колко му е да ти покаже една опаковка противозачатъчни? И презерватив да ползваШ, пак има начин...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.