Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:54 29.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Плутон ...си еба майкатанови  
Автор dalya_night ()
Публикувано24.08.06 23:01



Видехте ли кво стана?!
Плутон гризна дървото-нема за него евро интеграция, нема ослънчяване , нема статут и не бил планета?!


Кво ша правим сега, който не слуша ей какво става!
Момент, да вкарам шибане на върха на ножа:
Питам са ,кво ша стане с тия зодии , които астролозите натискаха уж Плутон да им прави свирки и да им дава наклон на кура, и как ще се промени ебането на хората , родени в тези зодии?
Днес са прибирам от Луната и като си пътуваме из стратосферата и зяпам из Вселената , така са замислих-какво нещо е , що се тия с непредсказуемо кривите орбити им бият шута първи? Май Бог репресира различните...))
Вий стандартно ли се връткате, или индивидуално-уникално по-скоро?)
Да видим кой кво рискува

Моля ви да ми отговорите, дамки и господари



Тема Re: Плутон ...си еба майкатанови [re: dalya_night]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано24.08.06 23:04



Задай питането, че да го разбера, стига се праи на астролог.
Виж как хубаво си направила със заглавието, какво допусна да стане с текста в темата.



А стига бе - това за един час ли е или за цяла нощ ?

Тема Re: Плутон ...си еба майкатанови [re: dalya_night]  
Автор Плaтoничнo (минаващ)
Публикувано24.08.06 23:06



Мамче, заеби ти Плутон... Фарисеите пак ще се измъкнат. Има-нема, ще го обожествят и пак ш'си купуваш Зодиака. Ти в къв асцедент си?!?!?





Тема Re: Плутон ...си еба майкатанови [re: Obstinacy]  
Автор Плaтoничнo (минаващ)
Публикувано24.08.06 23:07



Не си чела днес пресата - Плутон се е изчекнал на... на 40 градуса.





Тема Re: Плутон ...си еба майкатанови [re: dalya_night]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква)
Публикувано24.08.06 23:09



Скорпионите от тези зодии ли бяхме? Значи вече няма кой да ми контролира секса и започвам да еба безконтролно?



Омръзна ми да светя като кру-у-у-ушка!

Тема Re: Плутон ...си еба майкатанови [re: Плaтoничнo]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано24.08.06 23:10



Чела съм, чела съм.
Само където банда умници са гласували против него, той самият още е искал да си е деветата дупка на кавала, ама нъцки.



А стига бе - това за един час ли е или за цяла нощ ?

Тема Re: Плутон ...си еба майкатанови [re: dalya_night]  
Автор katty (непознат )
Публикувано24.08.06 23:10



Я ми помогни, че не я разбирам много астрологията - ти като си се тръшнал за Плутон знаеш ли кои са тези зодии дето евентуално ще им промени ........е ебането?



Тема Re: Плутон ...си еба майкатанови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор katty (непознат )
Публикувано24.08.06 23:11



И аз за скорпионите се притеснявам





Тема Re: Плутон ...си еба майкатанови [re: dalya_night]  
Автор ice_cream_girl ()
Публикувано24.08.06 23:14



малко off информация?

Броят на планетите в Слънчевата система може да се увеличи до 12, а същевременно вратата може да бъде оставена отворена за влизането на нови.
Това може да стане, ако конгресът на Международния астрономически съюз (МАС) в Прага, одобри предложената нова радикална визия за промяна в класификацията на обектите, кръжащи около Слънцето.
Според предложението в категорията класически планети остават осемте големи тела от Меркурий до Нептун. Плутон остава планета, но от нова категория, носеща негово име. В тази категория засега влизат неговият спътник Харон, откритата през 2003 г. Зина, както и големият астероид Церера, орбитиращ в астероидния пояс между Марс и Юпитер. За да бъде обявен един обект за планета или плутон, той трябва да отговаря на две основни условия, гласи предложението. Трябва да орбитира около звезда и да има достатъчно маса, за да бъде оформен в сферична форма.
Предложението трябва да бъде гласувано от конгреса следващия четвъртък.(т.е.днес).
Скоро към плутоните могат да се присъединят и откритите в Пояса на Куипер Седна, Оркус, Куаоар и 2003 EL61, като и астероидите Веста, Палас и Хигия.
Дискусията беше предизвикана от факта, че Плутон е твърде различен от осемте класически планети, за да бъде включен безрезервно в техния кръг, посочва Би Би Си. От началото на 90-те години на XX век пък астрономите откриха няколко обекта, сравними по размери с Плутон, в най-външния регион на Слънчевата система, известен като Поясът на Куипер, което допълнително нажежи дебата. Според някои астрономи Плутон принадлежи към категорията на т.нар. ледени джуджета, които трудно може да бъдат определени като истински планети.

Редактирано от ice_cream_girl на 24.08.06 23:39.



Тема Re: Плутон ...си еба майкатанови [re: dalya_night]  
Автор Лилит (вещица)
Публикувано24.08.06 23:15



Само да уточня - на Плутон му се случи тая случка заради размера, а не заради крива орбита. Иначе по този признак първенец е Уран, доколкото знам - той се движи малко настрани и на чорчик, нещо като странично салто прави. А Плутон го прокудиха, понеже (му) бил малък.



Пък за астрологичните дела не бери грижа - на астролозите хич не им дреме даже. Много важно дали се наричал планета или не. Все едно ако аз сега почна да наричам котката ми куче, и тя да спре да е котка. Впрочем имам едно подозрение. Тъй като Плутон управлява знака Скорпион със всичките там еротични последици от това управление - та се чудя дали астрономите тайно не са се надявали, че като обезглавят Плутон, мацките ще станат по-непретенциозни към ... размера, да речем.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.